Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja cu na pismenom imati Necistu krv...jel ima neko ideju sta bi moglo da mi se nadje kao tema? Eto, ja ne trazim ceo sastav, to cu sam da odradim, samo molim za neke ideje sta da ocekujem i na sta da obratim paznju, posto nisam bio u skoli kad je radjeno delo

Pa sustina ti je da je Sovka oceva zrtva,kakva je lepotica bila,a kako je kasnije propala.baziraj se na tome...Bitan je i odnos Tomce prema njoj...
 
Kako god da okrenes, moj savet ti je da pises kako zelis i kako volis. To da ti neko odredjuje kako ces da pises,pa cak i profesor, nije u redu. Ja ti kazem jer volim i znam da lepo pisem a kada mi profesor trazi da menjam ono sto sam napisala radije cu da dobijem jedan nego da ga poslusam...
 
Ej ljudi da li neko moze , ali SHTO PRE da mi napise sastaw na temu :"Kad porastem bicu"
bilo bi mi weoma drago kada bi mi neko odgoworio na owu molbu...
Nema weze da li ste musko ili zensko , da li ste mladji ili stariji........ weoma mi je wazno.....MOLIM WAS......ali bi mi owa molba (sastaw) trebao do srede 5.12.2007. do ponoci................................................UNAPRED HWALA:p:p:p:p:p:p:p:p:D:-):-):smile::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:
 
U pesniku dolazi do dvojstva: u njemu se sukobaljavaju razum i osjecanja. Razum ce na kraju nadvladati srce i pesnik ce se povuci, a ona umire. (Utekoh od nje- a ona svisnu). Smrt voljenog bica dozivljava se kao opsta kataklizma.
Pises o njegovim osecanjima, i najglavnije je da uvek koristis citat iz pesme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top