Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E hahaha...mi danas trebali da imamo pismeni iz srpskom...medjutim dzaba smo i dolazili u skolu,nismo imali ni prvi cas...Dodje Miki(direktor)i pocne se dere na sred hodnika:"Sta radite tu...ajde svi napolje...MARS NAPOLJE...AJDE SVI U DVORISTE!!!SVI KUCI!!!MARS-NEMA NASTAVE!!!!---budale nisu pustile grejanje:lol:
 
Ma car nam je disha.a kako su ga gldali prvachici jadni uplasili se...o on na sav glas..pa posle Shojicu:"Sojicu ***** ti mater u ***** sta ne pustas grejanje,treba da umremo od zime..Daj boze da i sutra nema grejanja...imamo the bigest kont iz biosa i pismeni iz srpskog verovatno,i donosi pismeni iz amte,i kont iz hemije(drzite mi fige da sam dobila 2)...
 
HVALA BEN,i meni je trebalo nesto slicno...Posto je pismeni odlozen za sutra,ja cu dodati nesto..Izbacicu ja sastav na forum kada ga napisem.Zanima me iz kog grada je medena,da se ne desi da slucajno napisemo isti izvestaj...JOS JEDNOM VELIKO HVALA BEN!!!

:D Nema na chemu, i ubudutje vas molim da se barem malo aktivirate, ako ne u samom radu, onda bar u davanju dovoljno informacija za formulisanje problema/tematike.
 
mi smo imali teme o kir Janji / Harpagonu...
i jednu slobodnu...''Jednog jutra...''
pisala o momku koji ne zna razliku izmedju ljubavi i sexa...zivota i zivotarenja...i njegove razgovore sa sobom...
mozda okacim...ali kontam onda ce biti nesto promenjen...mozda bolji XD
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top