Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma smaraju! Ja se slazem sa Benom! Aj sad ako ti neko u 10 minuta 3 puta kaze da mu treba sastav, pa ti jos i kaze da je hitno, da li ces se iznervirati?!?!?!? :roll: Meni su se vise popeli na q... (koji nemam :)) ti sto preklinju... :roll:

Bash zbog ovoga, Anchi...
Nismo mi platjeni da to radimo, ovo je samo nasha dobra volja. Ako ne vidim neko interesovanje, ni zhelju za zajednichko reshavanje zadatka, onda ne pripomazhem...

Ja stvarno imam previshe obaveza, a ovde dolazim radi neke vrste opushtanja.
Ishli meni sastavi ili ne, opet ne visim na chiviluku, niti sam trkachki konj...
 
Ja sam procitala mnogo knjiga,one su u meni probudile interesovanje za pisanje sastava...Zaista volim da pisem sastave,ali mi ova tema bas ne odogovara...ako neko ima neku ideju neke je izbaci,a ja cu napisati ostatak sastava...tema je neki dogadjaj ili dozivljaj,tipa nekog takmicenja ili manifestacije.PoZzZ!!!:p:):p
 
...brate ova tema sluzi za postavljanje sastava...
i ako neko dodje i pita dal neko moze da postavi sastav na temu tu i tu...
sta se onda zalis...
a u ostalom koliko dugo traje ova tema to se i radi...
sta se sad zalis...

Pa ne zanima me princip rada ranije, ali sada dolaze ljudi koji su se uchlanili samo da im se napishe sastav (pogledaj, vetjina koja trazhi sastave nema vishe od 10 postova)...
A imam prava da se zhalim, odnosno svi mi, premda smo jedini od kojih zavisi da li tje tema funkcionisati ili ne...
 
ma jok bre...najobicniji sastav...
tipa posmatram,zapazam,belezim...
nista specijalno...
hvala!!!:D

Sada si me josh vishe zbunila...
Mozhda, neshto tipa:

''Perfektno Majino dizanje, a onda skok niodakle, smech, dok niko nije video... Pravo medju noge libera... Ostao sam zapanjen, muk u dvorani, a potom gromoglasni alpauz i Vesnin uzvik '' 'Ajmo ZHENEEE!!!''... Prosto kao da letim, osetjaj kao da nisam materija, kao da je samo moj duh tu. Sretjniji vishe nego shto mogu biti... ''

To je neki moj osetjaj dok posmatram neku aktivnost, na primer...
Ili je ipak neka klasichna reportazha tipa:

''Ognjenović, i KAKO JE TU LOPTU SKUVALA!!! Ovo nikako nisu mogle da ochekuju Poljakinje... Šta je sad? Aha, ipak selektor Terzić traži TIME-OUT, pametno...
I novi servis, na njemu mlada aždaja Brakochevitj... Shteta, mreža... Shteta... Ali, ne treba klonuti sada, naprotiv, treba organizovati prijem shto bolje...
TAKO JE!!! KAKVA POZHRTVOVANOST MLADE SUZE!!! Ogenjnovitj!!! I NEVEROVATNA ANJA SPASOJEVITJ ZA OSVAJANJE PRVOG SETA!!!''


I tako dalje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top