Sastavi, radovi, zadaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
KriviStojko:
caleta si ispljuvo, veljka nazvo sundjer bobom, a kevu pohvalio...
Aj' shto je ispljuvao tjaleta-to razumem, za kevu pohvale-takodje, ali ako ti je Veljko brat(a verovatno jeste chim ste pisali o porodici)... SUNDJER BOB?!?!?! Jaaaaadaaaannn!!!!
veljka nazvo sundjer bobom
veljka nazvo sundjer bobom
veljka nazvo sundjer bobom
veljka nazvo sundjer bobom

LOOOL! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ben_Adam:
Easy boy!...
Shta ti zamishljash?! Da je neko konj kome tjesh ti da zakazhesh jahanje kad' tebi odgovara?!
Zaboravi..
Lepo idi na google pa trazhi...
Sa takvim stavom ne znam kako mozhesh da ochekujesh pomotj... Tz tz tz tz tz
...
Danashnja deca... :D

Pa lepo sam bio pitao!!!
sta mislis da sam odma dosam da pitam na forum(bas krstarice),trazio sam na
google-u,pa sam naisao na temu "Sastavi, radovi i sl."pa reko aj da pitam!al nema veze!
a i za tvoju informacuju STARIJI SAM OD TEBE 5 GODINA !
 
ok !!!!
mozda decko zna vise od mene???!!!!sto neznaci da je neznam nista samo zato sto
neznam engleski (mada se snalazim po malo) !!!!!!!!
kako mozes da ocenis ko zana vise,a uopste me nezmas???
bas ste vi neke pametnice mamine!!!! :lol:
mozda se hranite koncentratom 100% !!!! :razz:
 
Ti si ubedjen da si duhovit... Ahoj...
Nisam rekao da si glup ili neshto slichno, zato shto ne znash engleski, ali je chinjenica da osoba koja ne govori bar dva evropska jezika nije potpuna osoba - NAUCHNO ISTRAZHIVANJE...
Imash 21 godinu tako da bi bilo dobro da se zapitash, as the matter of fact...
I vidi se koliko ne znash, chim si, bez uvrede, nepismen-nisi jedini koji pravi greshke, ali chisto da napravim kontradikciju.
Imash 6 greshaka u celokupnom postu, a da se primetiti da ti je srpski maternji, bash po tim greshkama.Samo da ti bar napomenem: Glagoli sa NE se pishu uvek odvojeno osim u 4 sluchaja.
Po takvim nekim banalnostima ipak mogu da ocenim intelekt osobe. A definicija ''pametnice mamine'' ipak nije toliko pogrdna, koliko si je namerio da bude...
Kao ni fora sa koncentratom, jer takve svari govore o tvojoj mentalnoj zrelosti.
Tako da nemoj da se svadjash sa mnom bezveze, ne poznajemo se tako da-OPUSTI SE!
I NEBITNO gde si nashao temu, odnosno SVEJEDNO JE. Neki odredjeni maniri treba da postoje, kao shto i postoje odredjene norme ponashanja. Ukoliko nisi upoznat sa njima, prochitaj pravilnik foruma krstarice.

Toliko od mene.

P.S. Ponavljam da se ne svadjash bzw. niti da vredjash, jer se u virtuelnom svetu ne dam uvrediti...

Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top