УЈЕДИЊЕЊЕ

Poruka
22.423
Предлажем да се представници СРБА са:
КиМ, Р.С ,РСК, ЕПИРА, МАКЕДОНИЈЕ, СРБСКЕ ЦРНЕ ГОРЕ; Састану и договоре о уједињењу и понуде МАТИЦИ СРБИЈИ ДА СЕ ПРИДРУЖИ, Докле да чекамо СРБИЈУ да јој дође у ГЛАВУ
http://www.borci.rs.sr/
plebiscitrs_hocemo_nas_novac.gif

plebiscitrs_peticija201104151627.gif

http://www.plebiscit.rs.sr/
kim_mapa.gif
 
овде се окупљају вође срба из епира:)

бл потписао бих ти се али тражите много података,а ја нисам у најбољимм односима са тобом...тако да...
добро ајде ипак ћу се потписати и поред граматичке неисправности на плакату...:)
 
стварно си чудо од човека...

ајде реци ми којом логиком си дошао до закључка да сам ја уопште верујући,а онда реци како си закључио које сам вере...
 
Плакати - ХОЋЕМО НАШ НОВАЦ


05.12.2005. год. у више градова РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ осванули су плакати Србског народног покрета - ИЗБОР ЈЕ НАШ, са позивом да се Републици Српској врати отети новац од стране институција БиХ и поруком да је грађанима Српске доста наметнуте зајенице.

Овде можате преузети плакат у pdf формату.

Плакати на улицама Бања Луке:

plebiscitrs_bl_medo3.jpg

plebiscitrs_bl_medo4.jpg
 
Na Peticiji neko napisao da baš i nema koristi od Internet peticija: trebamo uraditi kao i Slovenci kada nam je Ljubljanska banka maznula 'staru' deviznu štednju: JEDNOSTAVNO SE ZATVORI PIPA I GOTOVO....
 
Komentar peticije: nemamo pravo tražiti smenu Visokog ako se RS odvoji od federacije! Neka je na veselje Bošnjacima i Hrvatima, oni su i tako navikli na gospodare: Turci, AustroUgari, Nemci, komunjare itd, itd....hehehehh
 
Elvin:
стварно си чудо од човека...

ајде реци ми којом логиком си дошао до закључка да сам ја уопште верујући,а онда реци како си закључио које сам вере...
Из твога понашања, према ПРАВОСЛАВНОМ
 
ја сам мртав озбиљан ако хоћеш да се опкладимо,да лепо одемо да ми ураде породично стабло,само мало је 1000 еура да подигнемо на 10.000,

ако нећеш престани да лупеташ о мом пореклу...
 
Јели ти мене ниси добро разумео, мене неитересује породично стабло већ ти, отац ти и мајка твоја, а и жена ти ако је имаш, неко ти је мухамеданац
 
жену немам
само отац и мајка?
кад будеш долазио у београд понеси 10.100 евра па ћу да те упознам,покажем личне карте и пасоше...ево убацићу и бабе и деде.
 

Back
Top