Zvaka za bus

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...
 
e pa mora komedija.nemisliš valjda d startuješ neku s pričom o avijonima a voziš se busom
il nešta kao šta ti misliš o onome što je reko nikče.a držiš se za držalju i klatiš se u trajvanu.a sve ti neka baba gura ceger u džigericu a ti moraš d glumiš šmekera.neide to tako.neg okreni na šalu al po mogućnosti na svoj računj
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...


pa ovako "I did again "
i nabaci kes i ona ce se poceti cerekati na to
 
Petar_Pan:
Da samo sto ja ne vidim da je ista pametno, a jos manje konkretno rekao...
ništa petre.neg kad nisi zadovoljan ovim štoj sam napiso a ti otidi p kupi onu knjigu što ide uz novine.pa ondak anliziraj u busu.jestel čitali gospojice ono naj novije od remarka.e tako je pitaj.jel si sad zadovoljan
 
morphea:
ne izgledash mi ko neko toliko ochajan da zbog lepog dupenceta samo muvash curice po autobusima:lol:
Naravno da nisam ocajan... pu pu daleko bilo... al ipak mi zao propustene prilike i to dobre... pa eto... Kao da vidim dal cu iz te price izaci pametniji... A inace meni je totalno nebitno gde cu nekog upoznati... net, bus, kafic... samo drugo pakovanje... :wink:
 
sjenka:
pa dje si ti?
evo ja cu ti reci, malo je cudno i treba uspjeti da bude nenapadno, ali ipak, trebo si pucati, nesto sto ti samo izlazi iz usta... Bez puno razmisljanja. Po mimici na njenom licu, pokretima , glasu, procitao bi da li je zaint. za komunikaciju. Ipak, bas na ulici, u vecem gradu, prvo sto ti padne napamet je "dal nije iz kakve INSTITUCIJE"...
sto rece ona metlica sad but true....
Ja tu stojim... djes ti...
Ma nisam joj ni video facu dok nisam kreno da izlazim... a kad sam video... znam da je htela... komunikaciju... Nije delovala kao iz institucije... ne vidim sto bi je ja tako okarakterisao... delovala je ok... normalno...
 
gurbet:
ništa petre.neg kad nisi zadovoljan ovim štoj sam napiso a ti otidi p kupi onu knjigu što ide uz novine.pa ondak anliziraj u busu.jestel čitali gospojice ono naj novije od remarka.e tako je pitaj.jel si sad zadovoljan
E to vec jeste konkretan odgovor...
Tako bi znaci ti postupio...
Hvala... Trulex...
 
"izvini ali....tvoje dupe je pomalo previshe blizu mene....u sluchaju da je sluchajno....odmakni se....u sluchaju da je namerno....moje ime je Arne Saknussemm...da li si za put u sredishte zemlje?"

ako ne padne na ovo....znachi....to nije ta
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...

ako je lepa i ima dobre guzove....
joj, sto meni neka takva ne naleti u busu
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...


Ma ona flerta. Tesko da bi tu nesto bilo. Mozda ju je decko ostavio pa se svakom montira da vidi da li je jos uvek dobra.
 
AntunTun:
"izvini ali....tvoje dupe je pomalo previshe blizu mene....u sluchaju da je sluchajno....odmakni se....u sluchaju da je namerno....moje ime je Arne Saknussemm...da li si za put u sredishte zemlje?"

ako ne padne na ovo....znachi....to nije ta
E ovo je vec ok... (ovakve sam odgovore zeleo)
Ali ipak je previse nekulturno i znas da one ne vole "jesi li za sex" u prvoj recenici... mozda kraj da se modifikuje na poziv za pice...
Malo deluje i hladno ... cak i uvredljivo... Ipak ne bi koristio reci kao "dupe"...
 

Back
Top