Zvaka za bus

Nevenchica:
Sidjes lepo za njom iz busa, ides par metara pored nje (pazi da ne ispadnes manijak) i onako casual pitas..'Aj na kafu...(kod mene)' nema da omanes, ako si 100% siguran da ti se namestala u busu... :)
Mislis da bi to upalilo?
Ne bi rekao...i to je s neba pa u rebra... a i pre bi je odveo u neki kafic prvo na jedno pice... Valjda joj nije tolika frka da ni jedno pice ne moze popiti. :lol:
 
ra-ta-tat:
"Vaše dupe je veoma prijatno meni, rado bih ga ponovo sreo, ako dozvolite... moliću lepo"
Hmmm... modifikacija...
"Vasa blizina i toplina mi jako prija... rado bi bio ponovo u vasoj blizini ...recimo u nekom kaficu na nekom picu...ili negde...:wink: ako ste zainteresovani..."
Mada je i ovo malo... neduhovito... i mozda opet prebrzo...ali teorijski bi i moglo da prodje... Ma ustvari dame bolje znaju sta bi moglo da prodje...
 
Petar_Pan:
Hmmm... modifikacija...
"Vasa blizina i toplina mi jako prija... rado bi bio ponovo u vasoj blizini ...recimo u nekom kaficu na nekom picu...ili negde...:wink: ako ste zainteresovani..."
Mada je i ovo malo... neduhovito... i mozda opet prebrzo...ali teorijski bi i moglo da prodje... Ma ustvari dame bolje znaju sta bi moglo da prodje...
Ne, ne, ne deeechko :lol: to ti nikad nece upaliti:
1. u punom autobusu izjavljujes tako nesto?? neeeee
2. ne persiraj joj, stvaras nepotrebnu barijeru...
P.S. Da l' sam ja normalna, ja ti ozbiljno odgovaram na ovu temu :lol:
 
Nevenchica:
Ne, ne, ne deeechko :lol: to ti nikad nece upaliti:
1. u punom autobusu izjavljujes tako nesto?? neeeee
2. ne persiraj joj, stvaras nepotrebnu barijeru...
P.S. Da l' sam ja normalna, ja ti ozbiljno odgovaram na ovu temu :lol:
Pa u pravu si...
Ma najbolje resenje... ubaciti joj papiric sa telefom u dzep.... Pa nek zove ako oce... :lol:
 
gulum:
NE ZNAM ŠTA DA TI KAŽEM JA SAM SE CELOG ŽIVOTA VOZIO BASOM, I MOGU TI REĆI DA SAM DOSTA CICA UPOZNAO ALI SAMO UPOZNAO,NI SA JEDNOM NIŠTA.
SVE SE IZGLEDA SVODI NA ONAJ FAZON, MENI JE DOVOLJNO ŠTO SE JA VOZIM BASOM NE TREBA MI JOŠ JEDAN KOJI NEMA ZA VODU PALI.TAKO DA MISLIM DA JE MOŽDA NEKA SAMO SLUČAJNA SITUACIJA ALI KO ZNA...
IMAM ORTAKA KOJI STANE KOLIMA NA STANICU I ONO KAO KUPI PLJUGE I PITA ,,IZVINI DOKLE IDEŠ JEL HOĆEŠ DA TE POVEZEM,,I NARAVNO TU JE KRAJ SVIM PROBLEMIMA, NIŠTA PERO BEZ AUTA!
Opet neki kompleksas...
Navozo sam se ja automobila golume...
Da i one sve ulecu u njegova kola samo tako... u kom to gradu?
Nego mani to i daj odgovor na temu ako umes...
 
Nevenchica:
E nije ti loshe to sa fonom.. Ne ne naprvi vizitke

Petar Pan
manager za tvoju guzu
mob.tel. 06..... :lol:
Uskoro mozda i budu vizitke... :lol:
Mada ne znam koliko je pametno dati poslovnu vizitku totalno nepoznatoj devojci...
Modifikacija...
Zaljubljen u tvoje obline... 06....
Djooka :lol: (ovo je sala naravno)

Mada je meni jaci "gust" kad mi se neka svidi zbog njene psihe... nego zbog guze ... al ajd sad da ne cepidlacim....
 
Petar_Pan:
Prijatelju, definitivno si iskompleksiran.
U prvom postu pise da se ona meni guzila...
I plz mojne mene da poredis sa sobom... nije da me vredja ali malo mi se nesvidja... kao ljudi se ne porede... :roll:
A o materijalnim stvrima ja ovde nisam i necu pricati... Imate sasvim dovoljno tema za to...
"nesposobnjakovic"... nije ni cudo sto ti nijedna ne da...

Hohohoh sto smo se uvredili... :roll:

E pa ko ne moze da kupi yuga za soma evra u nasim godinama, racunam da smo tu negde po godinama,... Keine komentar.

Druga stvar, ja sam ti to rekao iz perspektive NJENOG razmisljanja. I odakle ti ideja da se poredim sa tobom?! :shock:

Samo ti uzivaj i muvaj ribe po busu, a bogami i po forumu, ako si uspesan! :wink:
 
nalepi joj na ledja Dobrodosli Petar_pan, bili ste ovde poslednji put Juce 00:00 Privatne poruke: 0 neprocitano...
tako ces lepo stvoriti poznato i prijateljsko okruzenje na koje si navikao umesto tu nekih autobusa gde covek ne moze ni da se snadje kad mu devojka uvali bulju...
i onda joj otipkas na bulji "hello, Im petar_pan, imam plave oci i mnogo sam lep...ajde se opisi"

mislim, kad ti je do sad 100x upalilo, sto da menjas taktiku?
ali obavezno da sve sta se bude desilo posle, da podelis sa nama....:)
 
Petar_Pan:
Daklem idem ja danas gradskim busom... Kad se ugura neka devojana ispred mene... Nisam stigao ni facu da joj vidim... I naguzi ti se ona meni...onako brezobrazno... Ja ono kao kulturno se malo izmaknem jel... kolko mi guzva u busu dozvoljavala... kad eto ti nje opet se ugura... I ja ajd ono kao valjda je guzva... :roll: A i iskreno pocelo i nesto prijatno da mi bude... :lol: I samo se secam njenog velikog dupeta... :lol: E i kasnije kad sam silazio na stanici uspeo sam facu da joj vidim... i bila je skroz lepa...

I ja pomislih pa ladno sam mogao da je startujem... ocigledno je htela... I onda se zapitah: a sta bi joj rekao... I tu ostadoh zbunjen u cinjenici da nemam pojma sta bi joj rekao... Jel ima neko neku zvaku za taj slucaj?

PS Zeleo bih cuti neki konkretan odgovor a ne neke komedije...

Mislim da ta devojka nije htela da se upoznaje, mislim da je od tebe dobila to što je htela... Ne znam koliko je trajalo, ali je samo to htela.
 
Aleksej_BASO:
Hohohoh sto smo se uvredili... :roll:

E pa ko ne moze da kupi yuga za soma evra u nasim godinama, racunam da smo tu negde po godinama,... Keine komentar.

Druga stvar, ja sam ti to rekao iz perspektive NJENOG razmisljanja. I odakle ti ideja da se poredim sa tobom?! :shock:

Samo ti uzivaj i muvaj ribe po busu, a bogami i po forumu, ako si uspesan! :wink:
Vidi Aleksej ima dve vrste tipova... oni koji se prilagodjavaju devojkama... i oni zbog kojih se devojke prilagodjavaju... A sad slusaj pricicu...

Druzio se ja tako sa jednom... jest da je bila od onih sto nece ni da puse :lol: ... ali cak je i to uradila par puta... i islo je to svojim tokom... Al stvarno svaki put smo se vidjali - ja sa kolima... I onda vremenom pocne ona price o vezi, o buducnosti... I ja ti lepo napravim experiment...
Podignem ti ja rucnu dok sam dolazio na dejt i ono zasmrdelo zesce... I kad smo se nasli ja joj kazem nemam pojma sta je pokvarila se kola nesto...(taj dan nismo vodili ljubav)... Posle par dana nazovem ja nju i sve regularno kazem da bi jako voleo da se vidimo, i te fore... al su mi kola pokvarena i ne mogu da ih vozim... i da ona dodje busom... I ona slozi neku pricu, mrzi je, daleko je... I takoc ti je ja vise nikad u zivotu nisam ni nazvao...
I marim ja nek gledaju kola ako hoce... meni fino... :wink: :lol:
A pacenici nek pate sto nemaju ni 1000e, btw meni zadnja koverta bila 450e. :razz:
 
anakin:
nalepi joj na ledja Dobrodosli Petar_pan, bili ste ovde poslednji put Juce 00:00 Privatne poruke: 0 neprocitano...
tako ces lepo stvoriti poznato i prijateljsko okruzenje na koje si navikao umesto tu nekih autobusa gde covek ne moze ni da se snadje kad mu devojka uvali bulju...
i onda joj otipkas na bulji "hello, Im petar_pan, imam plave oci i mnogo sam lep...ajde se opisi"

mislim, kad ti je do sad 100x upalilo, sto da menjas taktiku?
ali obavezno da sve sta se bude desilo posle, da podelis sa nama....:)
O moja beloved Anakin... Volim te ma skoro ko raindog... :lol:
Debili lepe nesto po ledjima drugim ljudima(i imaju takve ideje uopste) nekulturni i nevaspitani, bezobzirni.
Privatnih poruka... ne znam kako se prebrojavaju ali tek 2 strane sa ovim nikom...

Na kakvo sam ja to okruzenje navikao? Bas me zanima tvoja vizija mog okruzenja... :roll:

I ti ne dade odgovor na temu... to naravno zato sto ga znas... al da zezas druge sto ne znaju... pa to ti ne radis... jer ti si dobrica...
Bulja... no koment... dokaz licne cenjenosti...
I nisam od onih koji prepricavaju svoj sex lajf na forumu... za one koji to posle toliko postova nisu primetili... :roll:

Gubljenje vremena... :???:
 
Groucho Marx:
Mislim da ta devojka nije htela da se upoznaje, mislim da je od tebe dobila to što je htela... Ne znam koliko je trajalo, ali je samo to htela.
Pa ko zna nije iskljuceno... ali da li je nekom normalnom cilj samo to... Mislim da osobe sa normalinim razmisljanjima i pogledima imaju malo veca stremljenja i ocekivanja od tih... No ko zna mozda si u pravu pa mozda i ima osoba koje razmisljaju da je to vrhunac svega... :lol:
 
nesons:
A ,Petre, jesi li bio u trenerici ( donji deo ) , ili si imao perjanu do kolena ?:D
( da si bio u trendzi , ona bi tebe zvala na "kavu" ):lol:
E pa bio sam u nekim lagodnim pantalonam... jest da sam imao i pidzamu ispod :lol: ali ipak sam ja nju fino osetio... sto bi znacilo i ona mene... Bila se prilicno prilepila... Ona je imala utegnute farke...
A tek ona ima neku zvaku za startovanje u busu... :roll: Garant sam to trebao ocekivati...
 
Petar_Pan:
Vidi Aleksej ima dve vrste tipova... oni koji se prilagodjavaju devojkama... i oni zbog kojih se devojke prilagodjavaju... A sad slusaj pricicu...

Druzio se ja tako sa jednom... jest da je bila od onih sto nece ni da puse :lol: ... ali cak je i to uradila par puta... i islo je to svojim tokom... Al stvarno svaki put smo se vidjali - ja sa kolima... I onda vremenom pocne ona price o vezi, o buducnosti... I ja ti lepo napravim experiment...
Podignem ti ja rucnu dok sam dolazio na dejt i ono zasmrdelo zesce... I kad smo se nasli ja joj kazem nemam pojma sta je pokvarila se kola nesto...(taj dan nismo vodili ljubav)... Posle par dana nazovem ja nju i sve regularno kazem da bi jako voleo da se vidimo, i te fore... al su mi kola pokvarena i ne mogu da ih vozim... i da ona dodje busom... I ona slozi neku pricu, mrzi je, daleko je... I takoc ti je ja vise nikad u zivotu nisam ni nazvao...
I marim ja nek gledaju kola ako hoce... meni fino... :wink: :lol:
A pacenici nek pate sto nemaju ni 1000e, btw meni zadnja koverta bila 450e. :razz:

IMas 450 e a vozis se busom?

Pa ti si ili lud ili mazohista, sto dodje na isto.

Mislis ako si "naterao" ribu da ti pu-si, da si nesto postigao? I ja sam bio u takvoj situaciji, pa nisam bas bio ponosan time, morao sam ali se nisam ponosi, ali to NJOJ na casta.

Ne vidim nista lose da zelim 1000e platu i dobar auotu (uz koje idu dobre ribe). I necu da se zenim. :razz:
 

Back
Top