kada ona hoce, a on ne

R

ribizla

Gost
da li se nekome to desavalo?
bili smo nekoliko puta zajedno, bilo je prelepo, a onda je on zapao u nekakvu romanticnu fazu u kojoj samo zeli da se ljubi i nista vise...hmmm, bas bezveze, zar ne?
i ja sad ne znam kako da se ponasam, jer sam u godinama u kojima sam davno to prevazisla...a i mnogo me pali, tako da mi svaki peting probudi zelju za sexom :)
 
draga ribizle taj ili ima problema sa potencijom ili te nevidjeno folira da mu je toliko stalo do tebe i da te tako postuje da nece da te **** nego samo da te ljubi. Ti si najgori, veruj mi, znam po sebi:=
kiss
 
Ako niste dugo zajedno onda se nadam da mogu
prilicno dobro da ti odgovorim,on je verovatno
mnogo razvio osecanja za tebe i u najvisem
usponu tih osecanja(pocetak uvek najzesce) vise
mu je potrebna tvoja "dusevna" blizina nego sex
ali to u pravilu ne traje dugo tako da ces uskoro
moci vise da uzivas,nadam se bar,mislim ono...
vlastito iskustvo,poz
:D
 
ribizla:
da li se nekome to desavalo?
bili smo nekoliko puta zajedno, bilo je prelepo, a onda je on zapao u nekakvu romanticnu fazu u kojoj samo zeli da se ljubi i nista vise...hmmm, bas bezveze, zar ne?
i ja sad ne znam kako da se ponasam, jer sam u godinama u kojima sam davno to prevazisla...a i mnogo me pali, tako da mi svaki peting probudi zelju za sexom :)

Ne bih da te plasim, ali meni ovo lici na slucaj prevare. Bilo vam je lepo ranije a onda je presao u pocetnu fazu romantike? Kao nije mu do onoga?
Something to think about it...
 
ribizla:
da li se nekome to desavalo?
bili smo nekoliko puta zajedno, bilo je prelepo, a onda je on zapao u nekakvu romanticnu fazu u kojoj samo zeli da se ljubi i nista vise...hmmm, bas bezveze, zar ne?
i ja sad ne znam kako da se ponasam, jer sam u godinama u kojima sam davno to prevazisla...a i mnogo me pali, tako da mi svaki peting probudi zelju za sexom :)
E moja draga ja sam ti bila n aistim mukama lezimo u istom krevetu i kad god se primanknem on nesto izvodi...pa ja velim sta da trazim tu da se samo blamiram i lepo nadjem drugog a on nek spava sta cu mu ja... :D
 
Ja sam to radio da iznerviram devojku. :twisted: Mislim da muskarac nemoze nista gore da uradi devojci nego da je napali a onda da se povuce. Iskreno nema nista gore ni sto devojka moze muskarcu da uradi. Salu na stranu, desi se ponekad da smo i mi umorni i neraspolozeni. Ako nije umoran ili ljut/neraspolozen onda je gotovo sigurno da te vara. :wink:
 
Mozda ga grize savest sto vara zenu sa tobom, a u isto vreme vara i tebe. mozda je poceo da oseca nesto prema tebi, a zna da bi to bilo neostvarivo pa se sad na neki nacin povlaci. Ne znam, najbolje je da pitas njega i objasnis mu kakve su tvoje potrebe i ocekivanja od njega
 

Back
Top