Tezina,,,,,

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Ovo je pitanje za zenski deo foruma....
Shta vam je milije:
Kad vas neki nejaki muskarcic ljuljka u krevetu ili kad vas muskarcina od 100 kila ispomera ne samo po krevetu nego po celoj sobi.. terasi?
 
Ali ja nisam pravo žensko, nego samo po vašoj definiciji! A možda mi ispod 1.85 i ispod 85 nismo ni jedno ni drugo! Eeee... jadni mi malecki... Ama da li je sve u veličini??? Pa da kažete i da jeste, ja neću da se gojim, pa neću! A za rast... to i da hoću... ne mogu... :)
 
Kurt2:
Ali ja nisam pravo žensko, nego samo po vašoj definiciji! A možda mi ispod 1.85 i ispod 85 nismo ni jedno ni drugo! Eeee... jadni mi malecki... Ama da li je sve u veličini??? Pa da kažete i da jeste, ja neću da se gojim, pa neću! A za rast... to i da hoću... ne mogu... :)
pusti drolje brate.. koji ce ti tenAk u krevetu! Znam da bi neke volele i da im lupa$ $amare dok pu$e, ali $ta ce ti takve. To za mene nisu zhene. Nadji neku finu devojchicu koja nema 20 kila u guzici i $lauf na stomaku pa uzhivaj u sado-mazzo kamasutri :)
 
ja volim zgodne i mrshave :)
i skroz mi je ok ako neko ima i 20kg manje nego shto bi po nekim merilima visina -100 cm = idealna telesna tezhina za mushkarca

i ajd recimo da se te moje zhelje krecu u rasponu od -15 do + 5 kg od onog gore pomenutog
 
raindog:
ja volim zgodne i mrshave :)
i skroz mi je ok ako neko ima i 20kg manje nego shto bi po nekim merilima visina -100 cm = idealna telesna tezhina za mushkarca

i ajd recimo da se te moje zhelje krecu u rasponu od -15 do + 5 kg od onog gore pomenutog
Najzad jos neko, ko ne voli kru:shock: pneee...
 
Samantha Jouns:
pa ne bas od 100kg pogotovo ne mene jer sam ja mala....nego do 80-85 kg.......i ja sam zadovoljna....:lol: :lol:
storm cloud:
Ја толеришем и 80кг, али испод 190цм нема шансе! 8-)
Wow zamisljam tog tipa... jedan od onih sa Krfa... :lol:

No i ja sam jos davno ustanovio da devojke pogotovo mladje bas puno i ne znaju o tezini muskarca(osim onih koje zezaju)... Npr one porede svoju tezinu sa tezinom tipa, sto je totalno neadekvatno poredjenje. Ipak tip ima malo misicavije ruke i noge... bar bi trebalo ... prirodno...
 
blondi:
ispod 85kg i 1,85m nije musko :lol:
E tako je Blondi... 8-)
A sad vidim da se oni manji bune i vredjaju. Ali ipak moraju prihvatiti svoj izgled takav kakav jeste... a ne da zamisljaju da su Swarcenegeri... Ipak devojka treba i da oseti kad je tip zagrli i stisne, a ne da ona njega nosi po sobi... :lol:
 
To je kao ona od Kaljavog inspektora Blazhe o svojoj zheni gromadi koja se ne brije:

Kad na me legne
Kragnu mi stegne
I nezhno $apne
Budi sad $meker
Uzmi me jako.. ko $varceneger.. $vaaaaarceneeeger, $vaaaaarceneeeger :)


Nemam pojma da li to spada u perverznost ili u zlostavljanje ako je tip primetno lak$i od devojke ili ako se neka gromada od 100 kila, u misionaru navali na 55 kila fine devojchice?
 

Back
Top