Cvece na kucnu adresu

BEG

Početnik
Poruka
35
Da li znate neku cvecaru u B E O G R A D U koja pruza uslugu nosenja cveca na kucnu adresu? Naravno, zelim da izbegnem Telefloru u siroookoooom luku jer dere sa cenama, a i aranzmani su im malo glupi..Ako se vec tako osecam, hocu da odem, kupim joj ruzu i lepo platim uslugu da joj odnesu i iznenade je,a ne neke tamo nametnute basnoslovno skupe aranzmane sa milion ruza i ostalim haosom..hvala savremenim muskarcima i damama unapred..
 
BEG:
Da li znate neku cvecaru u B E O G R A D U koja pruza uslugu nosenja cveca na kucnu adresu?

Ne znam. :roll:
Ali uvek možeš da kupiš cveće i zamoliš nekog klinca iz kraja, ili iz familije da to cveće "isporuči". :idea:
Meni je tako neka devojčica donela cveće od jednog dečka... Ja bila bolesna i prehlađena i od totalnog šoka zaboravim da pitam dete ko je...:D
Drugi put mi je za rođendan stiglo 25 bledoroze ružinih pupoljaka u nekoj korpici... to je najlepše cveće koje sam videla u životu, diskretno i ukusno aranžirano, plus je ostalo sveže nedeljama. :-D
 
A zato se ti raspituješ, da vidiš ko je sve dobio cveće ne poklon :lol:
Meni je ova tema tužna, ne zbog "Isporuke cveća na grobno mesto", setio sam se nečega, pa sam postao sentimentalan. Možete i jelke da im šaljete, Pančićevu omoriku npr. za NG.
 
Meni niko nikada nije poslao cveće jesam ga dobijala ali ne preko kurira.
Ja sam slala pa znam.
Slala sam skoro svaki dan jednoj devojčici na infektivno - posete su bile zabranjene.
I mene je tema malo slošila.
 
CaLiMeRo:
Ne znam. :roll:
Ali uvek možeš da kupiš cveće i zamoliš nekog klinca iz kraja, ili iz familije da to cveće "isporuči". :idea:
Meni je tako neka devojčica donela cveće od jednog dečka... Ja bila bolesna i prehlađena i od totalnog šoka zaboravim da pitam dete ko je...:D
Drugi put mi je za rođendan stiglo 25 bledoroze ružinih pupoljaka u nekoj korpici... to je najlepše cveće koje sam videla u životu, diskretno i ukusno aranžirano, plus je ostalo sveže nedeljama. :-D
Tako je mene jedan lik startovao... govorio je srpski sa teshkim francuskim naglaskom... da isporuchim bolesnoj devojci cvece i pomorandze (bio je Dan Zaljubljenih). Artikle sam uvalio u ruke njenom matorom koji je otvorio vrata. Siroma' chovek, nishta mu nije bilo jasno... nije stigao ni rech da kaze. Samo me je ovako :shock: gledao.
 
Moj ortak je poznat u drustvu kao "raznosac" cveca. Kad god je trebala neka greska da se ispravlja, ortaci ga cimali.
Ali ja po licnom iskustvu znam, da dok licno ne urucis poklon, to nije to, naravno osim kad je u pitanju opravdana sprecenost..
 
LePiaf:
Tako je mene jedan lik startovao... govorio je srpski sa teshkim francuskim naglaskom... da isporuchim bolesnoj devojci cvece i pomorandze (bio je Dan Zaljubljenih). Artikle sam uvalio u ruke njenom matorom koji je otvorio vrata. Siroma' chovek, nishta mu nije bilo jasno... nije stigao ni rech da kaze. Samo me je ovako :shock: gledao.
Ova "moja" devojčica je bila pametnija... ili bolje obučena. 8-)
Imala je 2 promašaja-pokušaja dok me nije našla kod kuće... Misija je trajala jedno 7 dana.
 
CaLiMeRo:
Ova "moja" devojčica je bila pametnija... ili bolje obučena. 8-)
Imala je 2 promašaja-pokušaja dok me nije našla kod kuće... Misija je trajala jedno 7 dana.
E, pa ovaj momak nije mogao da cheka. Ne traje Dan Zaljubljenih nedelju dana. Misija je bila uneti saksiju i 'randze na teritoriju stana.
Mission accomplished.
 
Dobro, de -
- nije mi bila namera da vređam čast jednog Isporučioca. :D
Nego, nešto ne kapiram u tvojoj priči... da li je tebe lik koji te je startovao POZNAVAo, ili onako... stranac sa stranim akcentom? 8-)
 
BEG:
Da li znate neku cvecaru u B E O G R A D U koja pruza uslugu nosenja cveca na kucnu adresu? Naravno, zelim da izbegnem Telefloru u siroookoooom luku jer dere sa cenama, a i aranzmani su im malo glupi..Ako se vec tako osecam, hocu da odem, kupim joj ruzu i lepo platim uslugu da joj odnesu i iznenade je,a ne neke tamo nametnute basnoslovno skupe aranzmane sa milion ruza i ostalim haosom..hvala savremenim muskarcima i damama unapred..

ovo je tako lepo
 
CaLiMeRo:
Ova "moja" devojčica je bila pametnija... ili bolje obučena. 8-)
Imala je 2 promašaja-pokušaja dok me nije našla kod kuće... Misija je trajala jedno 7 dana.

Meni je tako jedan decko poslao cvece po nekom decaku iz komsiluka. Kad sam otvorila vrata, rekao je:
-Ovo ti je poslao Misa
-Koji Misa?
-Mama mu se zove Marija.:wink:
Odmah sam se setila koji je to Misa, bilo mi je bas slatko.:)
 
BEG:
Da li znate neku cvecaru u B E O G R A D U koja pruza uslugu nosenja cveca na kucnu adresu? Naravno, zelim da izbegnem Telefloru u siroookoooom luku jer dere sa cenama, a i aranzmani su im malo glupi..Ako se vec tako osecam, hocu da odem, kupim joj ruzu i lepo platim uslugu da joj odnesu i iznenade je,a ne neke tamo nametnute basnoslovno skupe aranzmane sa milion ruza i ostalim haosom..hvala savremenim muskarcima i damama unapred..


To ce svaka cvecara da ti uradi uopste nije problem, nego meni treba da platim visa karticom za taj cin.
Jel znate neku cvecaru za to, moze i ta teleflora cena uopste nije bitna :cool:
 
loop:
To ce svaka cvecara da ti uradi uopste nije problem, nego meni treba da platim visa karticom za taj cin.
Jel znate neku cvecaru za to, moze i ta teleflora cena uopste nije bitna :cool:

www.teleflora.co.yu
Teleflora D.o.o. - Cvetni dizajn i dostava cveća širom sveta
11000 Beograd, Ulica otvorenog srca - Svetogorska 11.
tel: (+381 11) 30-30-048; 30-30-047
fax: (+381 11) 30-30-049
e-mail: office@teleflora.co.yu
 

Back
Top