The Elder Scrolls III - Morrowind

Ma ok je Morrowind,koncepcija igre je super i sve je lepo osmisljeno,ali grafika je ocajna i pokreti ljudi...na jednu stranu su pruzili dosta dok su na ovoj drugoj strani zakinuli.Nadajmo se da tje Oblivion biti bolji i da tje imati opcija za igranje na internetu kao WoW.:D
 
@Highper

Zasto ti cekas nestrpljivo Oblivion kad ti se nimalo nije svideo Morrowind?
Zaista me zanima, al nemoj da budu fraze bice dobra igra nego konkretno reci sta je to sto te vuce?!

@MasterChief

Jel ti znas kad je izasla ta igra?
Ajde mi nabroj bar 2 u tom fazonu RPG igre da imaju bolju grafiku? I o kakvim pokretima ljudi pricas? U kojoj to igri te sadrzine imaju NPC likovi bolju intrakciju?

Ljudi, covek je pitao kakva je igra i javljaju se oni koji je nisu probali ni sat vremena!!!!
A igra se igra preko 500 sati i to da sve znas gde treba da ides i sta da radis, i da protom skoro nista necitas, nego samo preleces!!!
 
U potpunosti se slazem, u to vreme kad je izasla, to je bila vrh grafika (2002.). To je i vreme Battlefielda, koji svi mnogo hvale (pa i ja :) ), a koji ima u potpunosti istu grafiku. Uostalom, koja se igrica igra zbog grafike, valjda se igra zbog atmosfere i zanimljivosti.
 
tommy gun:
Da ali ti ne mozesh da igrash je ako nije dobra grafika!
E, da ga je8em, ako ova izjava ima IKAKVOG smisla. :roll: Kakve veze ima grafika sa mogucnoscu igranja igrice. Svasta! Ja i dan-danas volim da igram DotT (Day of the Tentacle, za neupucene), koji, po kriterijumima, koje neki kao ti postavljate, ne bi bio vredan ni ukljucivanja, a kamoli aktivnog igranja. Ali, ako nisi znao, u igri postoji jos nesto osim sjajne grafike i/ili zvuka, a to je ta neka atmosfera, dusa koju igrica ima i zbog cega prednost dajem Morrowindu nad Oblivionom, koji ce mozda imati SUPER/ULTRA/UBER/GIGA nabudzenu grafiku, ali tesko da ce pored svega toga obratiti mnogo paznje na radnju, koja je u Morrowindu tako dobro ispricana. Videces vec kad izadje! Poz. 8-)
 
Znachi igra je SUPER,pricha odlichna kao i dobar deo zadataka,kao shto rekoshe igra je potpuno nelinearna i odushevljava slobodom,grafika mozda i nije neshto extra ali i ono malo shto ce ti mozda zasmetati u toku igre,necesh ni primetiti kada te uvuche pricha,deshavanja kao i cela tvoja uloga u Morrowind svetu :-).A tek kada malo nabudzish
skilove,eeeee tek onda postaje zanimljivo i nemoj da te je sramota da dash malo para za treninge iovako cesh ih imati dosta kada malo duze budesh igrao.Pozz.
 
Ne slusaj ove sto pricaju da je igrica glupost zbog grafike, igrica je najbolja koju sam ja ikada igrao, a igram je jos uvek, a poceo sam par meseci posle nego sto je izasla :D

Znaci, radnja je super, mnogo npc-ova, questova i itema, sjajna muzika, a sto je najvaznije, igrica ima dusu. Znaci, kao da stvarno udjes u Morrowind, uzivis se u ulogu... neverovatna igrica, ne verujem da ce moci da naprave takvu jos dugo. U Oblivionu ce biti neke bolje stvari - grafika neverovatno dobra, veca mapa, preko 1500 npc-eva, i detalji, detalji... Kada izadjes iz pecine na sunce, sacekas malo da ti se naviknu oci.... kada udaris nekoga, okrvavi ti se mac.... da ne pricamo o biljkama da rastu svaka na odredjenoj podlozi i tako to...Inace svih 1500 NPC-eva ce da pricaju sve sto kazu, bice 3.5 Gb razgovora, a cela igrica ce imati 7 Gb.

Koga ne mrzi MOLIM VAS pogledajte ovih 6 demoa (nisu pravi demoi, samo prikaz igre)

http://elderscrolls.com/downloads/media_movies.htm
 

Back
Top