Erotski dozivljaji na radnom mestu

zloboleon

Početnik
Poruka
43
Draga moja radnicka klaso.Svi znate da vise od trecine zivota provodimo na radnom mestu (manje vise).A covek kao covek bar jednom dnevo razmislja o seksu makar i jedan mali trenutak.Sto znaci,dok mukotrpno zaradjujemo ovu nasu crkavicu ili pak mozda i vise od toga,i tada ili bolje receno bas tada nam kroz glavu prolazi kako bi bilo da u pauzi za topli obrok sa sluzbenicom/kom racunovodstva dozivimo jedan zesci orgazam.Da li ste ikad razmisljali o tome ili mozda cak misli sproveli u delo?
 
mda!
ja sam imao iskustva ...
ali bre dok sam biJo mladji!
e sad...
dal je to ok!
ko tje ga znati .
ako se postavish normalno ...mozzda tje i biti ok!
ali u svakom sluchaju je igra na oshtrici nozza!
to je ipak kolewktiv,tu ipak ima mnogo ljudi,glasine se brzo shire...bla bla...
bilo jednom...ono ja sedim kutji (na slobodnim danima...uchim) kad javlja mi se drugar sa posla!
kao dolazi sa koleginicom nashom...bla bla...
bilo je ludo u trojkama...

e sad!
shta sam hteo ono :)
e,
kad je proshlo neko vreme...posle nekoliko nedelja...ona mene startuje da ide kod mene..ono sami bez drugara!
:)
ja je odbijem...jer mi nije bilo neshto:)

e...
od tad je pricha po firmi, kako sam je nju prosio...
kako sam joj obetjavao sve i svashta...ovo ono!!!

i takoooo

Gospode shta ja lupetam:)
 
Draga moja radnicka klaso.Svi znate da vise od trecine zivota provodimo na radnom mestu (manje vise).A covek kao covek bar jednom dnevo razmislja o seksu makar i jedan mali trenutak.Sto znaci,dok mukotrpno zaradjujemo ovu nasu crkavicu ili pak mozda i vise od toga,i tada ili bolje receno bas tada nam kroz glavu prolazi kako bi bilo da u pauzi za topli obrok sa sluzbenicom/kom racunovodstva dozivimo jedan zesci orgazam.Da li ste ikad razmisljali o tome ili mozda cak misli sproveli u delo?

bila tema - pre oko mesec dana
 

Back
Top