SonyEricsson k700i

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Kupio SonyEricsson k700i. Molim vas, vaše komentare na ovaj telefon. Možda mu dizajn nije jača strana, ali zato ima baš dosta funcija. Ima i mp3. Kupio sam i USB kabl kako bih mogao da prebacujem fajlova sa kompa na mobilni. E sad, pošto imam pregrš pjesama na kompu (mp3) koje bih htio da prenesem u mobilni, da li je to moguće, ili te pjesme za mobilni moraju biti u nekom posebnom formatu.
 
Kao sto Gusha reche, nema potrebe da konvertujes pesme, samo ih prosto prebaci
Ne bih se slozio sa tobom, telefon ima ok dizajn, medjutim, memorija mu je slabija strana, ima samo 50mb, sto je dovoljno za nekih 15 pesama... ako si hteo telefon koji moze da ti bude pravi mp3 player trebao si da uzmes 6230
 
K700i je ok fon... Ima dve mane maskica mu je veoma klizava, i lako ispada iz ruke, mada je to nebitno... Ali druga mana je to sto mu je dzojestik veoma osetljiv, i lako se kvari, zato pazljivo sa tim... Na fon mozes da prebacijes mp3 ja sam ga imao, ali mi je otisao displej... Zato pazi na kakvoj ga struji punis, jer je meni upravo zbog lose struje otisao, a za njegovu popravku trebas da izvojis 65eur. Zato pazljivo sa fonom jer je stvarno osetljiv...

POZZZ 8)
 
gusha:
ne, posato podrzava mp3 format. naravno, zauzima i vise memorije, tako da sam moze prebaciti mp3 u wav ili mid


A kad bih prebacio u wav ili midi format, da li bi zauzimalo manje memorije?I da li bi kvalitet zvuka bio makar približno dobar kao u mp3 formatu?Kako da prebacim?D ali postoji neki posebni program?
 
lord_tana:
K700i je ok fon... Ima dve mane maskica mu je veoma klizava, i lako ispada iz ruke, mada je to nebitno... Ali druga mana je to sto mu je dzojestik veoma osetljiv, i lako se kvari, zato pazljivo sa tim... Na fon mozes da prebacijes mp3 ja sam ga imao, ali mi je otisao displej... Zato pazi na kakvoj ga struji punis, jer je meni upravo zbog lose struje otisao, a za njegovu popravku trebas da izvojis 65eur. Zato pazljivo sa fonom jer je stvarno osetljiv...

POZZZ 8)

A kada si ga imao, kako si prebacivao mp3 kompa na fon. Da li ima neki program ili...Da li ti je uz fon došao i CD?
 
Lichno nisam pristalica mobilnih kojima je tastatura otvorena kao kod K700 ili K750 ali po funkcijama retko koji mobilni moze da se meri sa K700 u toj klasi,takodje minus je to sto mu je kamera izlozena prljavstini i moze se ostetiti ako si malo nepazljiv.
 
Master_Chief:
Lichno nisam pristalica mobilnih kojima je tastatura otvorena kao kod K700 ili K750 ali po funkcijama retko koji mobilni moze da se meri sa K700 u toj klasi,takodje minus je to sto mu je kamera izlozena prljavstini i moze se ostetiti ako si malo nepazljiv.

he , pa bila je izlozena i na mojoj n6600 pa sta je sve prosla , i dalje joj nije nista extra radi.
 
Ma totalno bezveze su mobilni sa izlozenom tastaturom...moje licno misljenje...Kad bi spakovali K750i kao Samsung D600 kupio bih ga iz ovih stopa ne bih ni pitao za cenu,ali avaj,ne volim tastaturu,a i Sony Ericsson ima tendenciju da pravi male dugmitje i previse su blizu...tako da moras da ciljas svaki put kad hotjes da ubodes neko slovo/broj.
 
Nisam dobio nikakav program, ali sam muziku prebacivao bloototha, sto i tebi preporucujem ako vec nudes kupio... Inace fon kao fon je extra, i nemas potrebe da mo3 prebacujes u wav jer skoro isto zauzimaju:)
Za svoju cenu fon je EXTRA
 
lord_tana:
Nisam dobio nikakav program, ali sam muziku prebacivao bloototha, sto i tebi preporucujem ako vec nudes kupio... Inace fon kao fon je extra, i nemas potrebe da mo3 prebacujes u wav jer skoro isto zauzimaju:)
Za svoju cenu fon je EXTRA


Ja sam uz mobilni kupio i USB kabl marke isto SonyEricsson.I uz kabl i uz fon mi je došao CD. Na tim CD-ovima su mi došli driveri i programi za obradu slike, zvuka itd. ali ništa što bi poslužilo za prenos mp3 sa kompa na fon. Da li ima neki programčić free da se skine sa neta?
 
mp3 i wav ne mogu nikako zauzimati isto! wav klasicna pesma 3min na 128kbps zauzima 40-50mb, dok je mp3 3-4mb, stoga moze se smanjiti wav na 64kbps i zauzimace 10-12mb + losiji kvalitet! Stoga, ako telefon ima mp3, a k700i ima veoma dobar zasto se jeb*** oko wav formata?! Ubacuj mp3 i uzivaj... Ja sam npr. nasao prog da postavim mp3 za zvono na 6600, i resio sam se wav-a zauvek...
pozzz
 
Mozes i da smanjujes mp3 na 64kbps, zvuk je skoro isti a pesma je duplo manja 1-2mb, svakako preporucujem!
Skini sa neta ImTOO 3gp Video Converter... nemoj da te naziv prevari, program je najjaci sto se mene tice i mozes prebacivati 3gp>avi obrnuto, 3gp>mpeg obrnuto, mp3>wav takodje obrnuto + podesavanja za bit rate, channels... :D :D :D stvarno je ql!
 
Mobilni je super,gomila funkcija,kamera je ekstra + auto fous koji daju kameri ekstra poene.Takodje mp3 player daje dobar zvuk.Sve u svemu super ALI.Moj brat ima telefon i pre neki dan mu je dugme kojim se uzimaju slike otkazalo tako da uopste sad ne moze da slika.E sad,dal je to samo do tog modela ili je to kod vetjine zastupljen problem ne znam,ali znam to da je K750 nasledio popularnost od SE T610.;)
 
Uff taj je zakon! Ako hoces da smanjis velicinu mp3 fajla koji prenosis na telefon, pomocu audiograbbera smanji kb/s na pola i smanjice se velicina a kvalitet muzike ce biti odlian za telefon. Koliko kosta USB kabel za k700i?
 
markoca:
Uff taj je zakon! Ako hoces da smanjis velicinu mp3 fajla koji prenosis na telefon, pomocu audiograbbera smanji kb/s na pola i smanjice se velicina a kvalitet muzike ce biti odlian za telefon. Koliko kosta USB kabel za k700i?

Ja сам ga u CG našao za 17,5 eura, ali pošto sam plaćao gotovinom, dobio sam ga za 15,5.
 
Nije bas da nije vazan Symbian... Ali jbg. ko hoce EXTRA fon bez Symbiana, neka bez ikakvog razmisljanja uzme K750i. Na njega bas nemam da dodan ni jednu manu... Ali znate kako je svi fonovi brzo dosade... Zar ne??? Zato ako vas fon ima Symbian, to se tesko desava...

POZZ ;)
 

Back
Top