KOSA...FRIZURA...KOSA

chokolada:
I mene ovo zanima. :)

Ima jedan super sajt www.makeoversolutions.com pre je bio besplatan ali sada se placa. :cry: Zna li neko ima li slican?

:D...O, daaa - dugo vremena moje omiljeno, tajno mesto za razbibrigu i smeh na sopstveni racun...:lol:...Nazalost, sada se placa, no opcije su toliko usavrsene i nude zaista obilje mogucnosti (svakako pogledajte demo verziju), tako da ga ipak preporucujem za one kojima je to dostupno, naravno...

...Postoji jos jedna lokacija, odnosno tool koji je, doduse, daleko losiji, ali moze da posluzi za dobijanje okvirne slike i poneku ideju - u pitanju je Makeover -o- Matic na iVillage Beauty site-u (moze se eksperimentisati i sa sminkom, naocarima i sesiricima), ali treba malo strpljenja jer se nesto sporije ucitava (ukoliko se stranica lose ucita, scroll-ujte nanize dok ne vidite opciju 'make me over now') - evo link-a i srecno!...

http://beauty.ivillage.com/makeovers/mom/0,,8q75,00.html
 
schljokica:
ahvla drage dame moje...
a da li ima nesto,gde moze da se proba sa svojom fotografijom, naravno da je free
pozzzzzzz

...Link koji sam post-ovala iznad trebalo bi da je bas takva opcija - gratis, plus mozes da probas i sminku, sesire i naocare...Nije nesto posebno, ali ni tako lose...Nadam se da se nista nije promenilo od kada sam poslednji put bila tamo, sto je relativno skoro - mislim da ce ti traziti da se registrujes, ali nakon toga, trebalo bi da je sve potpuno besplatno...
 
ugadnubaburastem:
:D...O, daaa - dugo vremena moje omiljeno, tajno mesto za razbibrigu i smeh na sopstveni racun...:lol:...Nazalost, sada se placa, no opcije su toliko usavrsene i nude zaista obilje mogucnosti (svakako pogledajte demo verziju), tako da ga ipak preporucujem za one kojima je to dostupno, naravno...
Pa jeste da je sada sve strava ali bezveze je sto se placa :-( , mislim kome se placa svaki mesec, niko se ne sisa tako cesto. :roll:
 
chokolada:
Pa jeste da je sada sve strava ali bezveze je sto se placa :-( , mislim kome se placa svaki mesec, niko se ne sisa tako cesto. :roll:

...U pravu si - ali uvek mozes da im 'doskocis', barem malo...;) :D...Mozda nije lose podeliti troskove sa svim zainteresovanim clanovima porodice, prijateljicama i rodjakama pa u vremenskom periodu za koji clanarina vazi, iskoristiti maksimalno opcije koje site nudi - zajednickim koriscenjem, naravno...Ili placati clanarinu po potrebi - jedan mesec u godini, na primer...
 
...:lol:...Ja sam bila ovisnik nekoliko meseci, dok se nisam onako, decije :p, zasitila igranja sa svojom slicicom - treba li da se ispovedam kako sam potpom, nosena krilima radoznalog nestasluka :lol: lagano presla na 'ulepsavanje' dragih mi ljudi...Vrhunac zabave je ipak bio 'rad' na styling-u onih manje dragih...:D...
 
ugadnubaburastem:
...:lol:...Ja sam bila ovisnik nekoliko meseci, dok se nisam onako, decije :p, zasitila igranja sa svojom slicicom - treba li da se ispovedam kako sam potpom, nosena krilima radoznalog nestasluka :lol: lagano presla na 'ulepsavanje' dragih mi ljudi...Vrhunac zabave je ipak bio 'rad' na styling-u onih manje dragih...:D...
:lol: :lol: :lol: :lol:

divno!
kada ova zima okuje grad ledom i snegom eto divne zanimancije! :razz:
 

Back
Top