Srpski stanovi sarajevski!!??

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.015
Kada već poturice navraćaju, neka nam odgovore, ko i na koju foru koristi danas stanove u CAPAJEBO-u koje su svojevremeno masovno napustili Srbi!!??

PS: mujo, evo ti melem za dušu: Sarajevo nikada neće biti CAPAJEBO......ili će ipak biti!!??
 
Па Цивилне станове су 80% вратили, високи им заврно руку, а војне само 0,5%
Користе тако што баце заклано прасе или јагње пред врата стана или куће и напишу поруку да Срби морају напустити стан за 1 дан. Када Србин напусти враћену имовину усели се талибан са 5 жена
 
Бл:
Па Цивилне станове су 80% вратили, високи им заврно руку, а војне само 0,5%
Користе тако што баце заклано прасе или јагње пред врата стана или куће и напишу поруку да Срби морају напустити стан за 1 дан. Када Србин напусти враћену имовину усели се талибан са 5 жена
to je nama nasha borba dala
 
Бл:
Па Цивилне станове су 80% вратили, високи им заврно руку, а војне само 0,5%
Користе тако што баце заклано прасе или јагње пред врата стана или куће и напишу поруку да Срби морају напустити стан за 1 дан. Када Србин напусти враћену имовину усели се талибан са 5 жена

Bl ne razumem...jel su vratili Srbima te stanove ili ne, i jel su ih Srbi posle prodali, razmenili i sl. Sta je npr. sa tvojim stanom u Sa jer si rekao da si tamo ziveo.
 
urospo:
Bl ne razumem...jel su vratili Srbima te stanove ili ne, i jel su ih Srbi posle prodali, razmenili i sl. Sta je npr. sa tvojim stanom u Sa jer si rekao da si tamo ziveo.
Ево ти мој пример, Вратио сам станове, један сам продао други немогу јер је близу ЧЕТНИКА. А мој пријатељ стари му ОФИЦИР ВРС није могао да врати.
Срби у 98% случајева продају станове због сталних претњи и малтретирања, док муслимани када даођу у Р.С немају никаквих проблема.
 
Бл:
Ево ти мој пример, Вратио сам станове, један сам продао други немогу јер је близу ЧЕТНИКА. А мој пријатељ стари му ОФИЦИР ВРС није могао да врати.
Срби у 98% случајева продају станове због сталних претњи и малтретирања, док муслимани када даођу у Р.С немају никаквих проблема.

Aha, skapirao sam.

A cuo sam da je stopirana obnova Ferhadije u Banja Luci, jel znas nesto o tome?


Бл:
Која борба, држали смо вас у окружењу до краја рата, као пацови сте копали канале.

:D Da je rat trajao jos koju godinu muje bi izasle na drugi kraj planete zemlje :D
 
urospo:
Aha, skapirao sam.

A cuo sam da je stopirana obnova Ferhadije u Banja Luci, jel znas nesto o tome?




:D Da je rat trajao jos koju godinu muje bi izasle na drugi kraj planete zemlje :D
ЗА Бјељину знам да су стопирали обнову џамијетине ради проналаска остатка ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ из периода пре окупације .
Тако исто сам чуо од неких људи из струке да је и у БАЊА ЛУЦИ, АЛИ ТО КРИЈУ КАО ЗМИЈА НОГЕ.
........
КОПАЛИ ТУНЕЛЕ ИСПОД САРАЈЕВА КАО ВЈЕТНАМЦИ, АЛИ НИСУ ИМАЛИ НЕКЕ КОРИСТИ ЗА РАЗЛИКУ ОД ОВИХ ПРВИХ, ВЕРОВАТНО СУ ШКОЛОВАЛИ ОФИЦИРЕ НА ВЈЕТНАМСКИМ АМЕРИЧКИМ ФИЛМОВИМА
 
@ fosil vaso

Kao prvo SARAJEVO nece zadugo biti САРАЈЕВО, jer srbi su tome najvise krivi, posebno Dr.Radovan Karadzic... Cudno zvuci ali je istina.. Da su "muje" postene kako bi trebalo umjesto da ga neprestano ganjaju i prozivaju jos za zivota bi mu digli najveci spomenik..

Ko je u stvari poklonio Sarajevo mujama????

Dr. Radovan Karadzic i Momcilo Krajisnik...
Sad oni nesto njih optuzuju i svete im se a ucinili su im nevidjenu uslugu, ne samo u Sarajevu, nego i Mostaru, Bihacu, Gorazdu...

Prema tome to se vec zna.

Pored informacije da je po katastru oko 70% zemlje bilo u vlasnistvu srba, da ne govorim i stanovima..

A sad pitanje oko dzamija...

Opste je poznato da je vicina, ogromna vecina dzamija koje su turci izgradili bilo izgradjeno na srpskim svetinjama i da stvar bude grobljima..

Prema tome nije za cuditi sto je stopirana gradnja dzamije u Bijeljini i BanjaLuci..

Kopaju oni i postojece i nepostojece zrtve srebrenice ali ko trazi taj i nadje ali sta se sve nadje ispod temelja dzamija, pa izvolite recite sami..

Od mene toliko...
 
GZ:
@ fosil vaso

Kao prvo SARAJEVO nece zadugo biti САРАЈЕВО, jer srbi su tome najvise krivi, posebno Dr.Radovan Karadzic... Cudno zvuci ali je istina.. Da su "muje" postene kako bi trebalo umjesto da ga neprestano ganjaju i prozivaju jos za zivota bi mu digli najveci spomenik..

Ko je u stvari poklonio Sarajevo mujama????

Dr. Radovan Karadzic i Momcilo Krajisnik...
Sad oni nesto njih optuzuju i svete im se a ucinili su im nevidjenu uslugu, ne samo u Sarajevu, nego i Mostaru, Bihacu, Gorazdu...

Prema tome to se vec zna.

Pored informacije da je po katastru oko 70% zemlje bilo u vlasnistvu srba, da ne govorim i stanovima..

Od mene toliko...

to je bilo prvo poluvreme kada je MUJAMA trebalo dati lekciju za sva vremena! Ovo sa CAPAJEBO-m spada u drugo poluvreme koje je očekivano i lako moguće, čeka se samo 'ustanička puška'....
 
@Urospo

Da Gorazde pripada federaciji BiH, i mogu da kazem da je najveci krivac sto Gorazde nije u RS-u licno Radovan Karadzic..

Zivim u gradu.. ne bas u strogom centru, ali do centra mi treba nekih 5-6 minuta, inace Gorazde nije pretjerano veliki ali je veoma lijep grad..

@fosil vaso

Tesko da postoji II poluvijeme.. Ja bar ne namjeravam u tom poluvremenu da ucestvujem niti u bilo kakvim vise bitkama ili slicnim stvarima.. Kada je bilo vrijeme za to toga nije bilo kako treba..

Mogu da budem lud jednom a dva puta pa to "ni budala" ne bi sebi priustila.

Tako da je moje misljenje da u skorije vrijeme nece biti nekog II poluvremena..

Za mene su bitke zavrsene, jos jedina bitka koju vodim je da se sto bolje zivi.. Sve ostalo se svodi na pricam ti pricu..

Pozdrav za Zagreb..
 
GZ:
@Urospo

@fosil vaso

Tesko da postoji II poluvijeme.. Ja bar ne namjeravam u tom poluvremenu da ucestvujem niti u bilo kakvim vise bitkama ili slicnim stvarima.. Kada je bilo vrijeme za to toga nije bilo kako treba..

Mogu da budem lud jednom a dva puta pa to "ni budala" ne bi sebi priustila.

Tako da je moje misljenje da u skorije vrijeme nece biti nekog II poluvremena..

Za mene su bitke zavrsene, jos jedina bitka koju vodim je da se sto bolje zivi.. Sve ostalo se svodi na pricam ti pricu..

Pozdrav za Zagreb..

boldano: Ono nije bilo vreme za II poluvreme, bilo je za ono što smo i uradili jer je ipak sve bilo pod dirigentskom palicom takvih likova kao Sloba i Njofra.....

mnogi i jesu krenuli u onaj rat da bi kasnije bolje živeli, ono 'bratstvo i jedinstvo' je odavno postalo cirkus od države, odnosa, demokratije i uslova za život.......

Npr: Kako će se moći Srbi u BiH baviti boljim životom ako će im stalno neki 'Visoki' tupiti nešto o suživotu, pravilima federacija, te moraš paziti gde ćeš nešto provaliti da ne uvrediš nekoga i bla, bla.....
 
Бл:
Прича ми човек који је учествовао на преговорима, да су хтели да бију Милошевића када су чуки да је поклонио Сарајево, алија тражијо само пола града.

Koja je to bila lakrdija: Crni Sloba, koji je već 92-e okrenio leđa Srbima u BiH priznavajući AVNOJ-ske granice, učestvuje u pregovorima o njihovoj sudbini!!??
Dole AVNOJ, dole Dayton........
 
fosilvaso:
Koja je to bila lakrdija: Crni Sloba, koji je već 92-e okrenio leđa Srbima u BiH priznavajući AVNOJ-ske granice, učestvuje u pregovorima o njihovoj sudbini!!??
Dole AVNOJ, dole Dayton........
ЖИВЕЛА ВЕЛИКА СРБИЈА

zvezda_cibona_cetnici2.jpg
 

Back
Top