I TATA BI SINE!!!

pa prvo sto promene je to da odjednom nemaju vremena(kao stalno rade,uce,....) i da odjednom moraju da se nalaze sa drugovima,kolegama,bracom,sestrom,rodjacima,....i to uvek u isto vreme ili pocnu nocu da izlaze,..a ti ne mozes sa njim jer On ima nesto vazno da prica sa drugovima,baco,sestrom,rodjacima,kolegama,....
 
Аууу јбт:shock: ...све сами швалери....:)

Не знам да ли је похвално (или срамно :roll: )...стварно никад нисам преварио девојку...једном ми се десило да сам се баш заљубио у једну...али сам и тада прво рашчистио са старом...па кренуо у ово.

А и тачно гледам ортаке...мањи је број оних који не варају (готово занемарљив), а и они који варају не ураде то само једном...значи рибе...заЕбите те приче...преварио ме...схватио је да је погрешио...поправио се...:roll:

...а читам...нека девојка је поставила неке изговоре...гледано по томе ја сам највећи ебач-пресретач овде. :roll: :lol: :wink:
 
Скривају поглед ("Шта ме гледаш!?", "Зашто гледаш где гледам!?"), избегавају сваки разговор и скачу као опарени на свако питање типа: "Шта си синоћ радио?", глумећи угроженост посесивношћу. :roll:
 
storm cloud:
Скривају поглед ("Шта ме гледаш!?", "Зашто гледаш где гледам!?"), избегавају сваки разговор и скачу као опарени на свако питање типа: "Шта си синоћ радио?", глумећи угроженост посесивношћу. :roll:


Kako ko. Ima njih koji dobro glume.
 
SRNA22-:
Jedno pitanje za muskarce:
sta prvo promenite u ponasanju kad pored stalne devojke nadjete jos jednu za avanturu? :confused:


Aha...

Hoces da provalis decka???

Pa prvo zabranim pristup mobilnom tj. trudim se da ona ne dodje do mog mobilnog i tako to....

A drugo jos mnogo bitnije ne spopadam je za sex do besumucnosti kad nije raspolozena.

Ako te decko naprasno prestane da cia za sex kada ti nisi raspolozena, a ako je [re toga to radio, onda je to siguran znak!
 

Back
Top