Antihoroskop!

Fantom78

Zainteresovan član
Poruka
120
Ovo sam pozajmio... Po meni je ovo odlicno i prilicno tacno zezanje sa manama svih znakova...

OVAN: Bahati gadovi, uvek moraju da budu sefovi i glavni u svemu. Uzrok takvog njihovog ponasanja je verovatno mali penis ili male sise.

BIK: Samozadovoljne cutljive seronje, dosadni kao clanovi kluba filatelista.

BLIZANCI: Glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim standardima koji se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

RAK: Posesivni ludaci, uvrede se ako im dobro jutro niste zazeleli u pravoj intonaciji, menjaju raspolozenje kako im padne na pamet.

LAV: Arogantni, vecni potcenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je briga za druge)

DEVICA: Opsesivno-kompulsivni neurotici koji se stresa oslobadjaju cisteci stan, slazuci garderobu i kineski porculan. Prezahtevne cepidlake kojima ni previse nije dovoljno.

VAGA: Narcisoidni sizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana da se odluce da li da naruce koka kolu ili pepsi. Toliko su lenji da je pravo cudo kako uopste ustaju iz kreveta.

SKORPIJE: Samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu da podnesu sami pa moraju da povuku jos 100 ljudi sa sobom. Da je sutra kraj sveta oni se ne bi sokirali, verovatno ucestvuju u sado-mazo orgijama

STRELAC: Raspikuca i kockar, uziva da soli pamet drugima a entuzijazam im je toliki da je i oziveti mrtve sasvim moguce - naravno - samo ako oni to rade. Uzasavaju se da priznaju da znaju za osecaj tuge.

JARAC: Pravi pravcati gonici robova, veruju u sudbinu do poslednjeg trena. Rec "oprostiti" ne postoji u njihovom recniku, prodali bi guzicu za drustveni status.

VODOLIJA: Vulgarni i nepristojni perverznjaci, vecita zabadala u privatni zivot drugih, verovatno ne iznenadjuje cinjenica da je po statistici u CIA najvise spijuna upravo u znaku vodolije

RIBE: Samosazaljevajuci dosadnjakovici, cekaju da neko dodje i da ih utesi. Ne mogu ni u WC bez tudje pomoci i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo, u pauzi kad su dobre volje onda se bave tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju i tako u krug.

:-P :) :D ;-)
 

Back
Top