kad se srbi oslobode

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hrnjica mujo

Zainteresovan član
Poruka
151
"Srbi pravoslavci,Srbi katolici i Srbi muslimanske verosipovesti,kao i manji boj Srba arnauta je uspeo sto nijednom narodu u svetu nije uspelo."
-----------------------------------------------------------------


ovih ludjackih ideja i prihvate realnost onda ce poceti i njima da svice..dok god ovako mlate praznu slamu..Srbija ce biti sve manja i manja.
 
Cekaj samo za neki dan da dobijem status moderatora pa ces Krstaricu gledati samo OFFLINE!
Majku vam j*ebem muslimansku!!!

Jedne noći na uranku
Je*bo Srbin muslimanku,
mislimanka dobra bila
pa mu **** popusila!!!

E moje balije opet ćete vi doživeti srebrenicu i Srpski qurac u ustima. J*ebali smo vam kevu od 1991 - 1995 godine. Vaše žene više imaju srpske dece nego što ste im vi pravili!
Oj Sjenice nova Srebrenice,
Oj Pazaru novi Vukovaru!!!
 
Ma sta bre da ga ne prozivam?! da si neki patriota branio bi poreklo! Ovaj nas sve lepo izvredja i isprovocira a vama zanimljivo! Ajmo mi sad lepo na neki njihov forum pa da mi njih malo 'ebemo pa da vidis kako oni brane jedni druge i kako ce te odmah banovati!
P.S. Zna li ko neki njihov forum? (ako ga imaju)
 
Ja sam se učlanio na ISLAMBOSNA.BA, sa pravim hrišćanskim nickom, nisu me vrijeđali, ali non stop dobijam pp u kojima mi preporučuju ljepotu prorokove vjere i kako je vrijeme da prestanem da živim u zabludi....Inače, sem pokušaja navođenja poislamljivanje nisam doživeo nikakvo prećenje niti ban...
 
rajkec:
Cekaj samo za neki dan da dobijem status moderatora pa ces Krstaricu gledati samo OFFLINE!
Majku vam j*ebem muslimansku!!!

Jedne noći na uranku
Je*bo Srbin muslimanku,
mislimanka dobra bila
pa mu **** popusila!!!

E moje balije opet ćete vi doživeti srebrenicu i Srpski qurac u ustima. J*ebali smo vam kevu od 1991 - 1995 godine. Vaše žene više imaju srpske dece nego što ste im vi pravili!
Oj Sjenice nova Srebrenice,
Oj Pazaru novi Vukovaru!!!
klempavi rajkecu,sad cu te prijaviti Jominiju..povriedio si pravila foruma
 
Tražeći_ljubav:
Ja sam se učlanio na ISLAMBOSNA.BA, sa pravim hrišćanskim nickom, nisu me vrijeđali, ali non stop dobijam pp u kojima mi preporučuju ljepotu prorokove vjere i kako je vrijeme da prestanem da živim u zabludi....Inače, sem pokušaja navođenja poislamljivanje nisam doživeo nikakvo prećenje niti ban...
pa ti onda lepo bombu oko struka pa udri po americkoj ambasadi
 
hrnjica mujo:
pa gdje ces im cestitati USKURAC bednice

odakle sve te gadosti u tebi.?????
imaš li ti i malo srama????
p.s.
nemam ništa protiv što si ovde ali počni već jednom da se ponašaš kao normalan čovek.
toliko prostakluka nisam videla ni kod jednog forumaša.
JOMINI a mene si pre desetak dana opomenuo za obično pitanje.???
 
vecavestica:
odakle sve te gadosti u tebi.?????
imaš li ti i malo srama????
p.s.
nemam ništa protiv što si ovde ali počni već jednom da se ponašaš kao normalan čovek.
toliko prostakluka nisam videla ni kod jednog forumaša.
JOMINI a mene si pre desetak dana opomenuo za obično pitanje.???
a klempavog rajkeca pjesma nije gad,jel' tako big vjeshtice
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top