J.B.TITO-SHMEKER, LEGENDA,DRZAVNIK

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Eto, malo da se prisetimo kako smo tesko ziveli ropcuci pod cizmom komunistickog zlikovca , koji je naravno, najvise unesrecio (pogodite) nas Srbe.

SKOLOVANJE: besplatno, svima omoguceno da se skoluju do nivoa do kojeg su imali interesa i sposobnosti, diplome priznate, a nasi strucnjaci rado vidjeni u celom svetu.....

ZDRAVSTVO: potpuna, i besplatna zdravstvena zastita svih stanovnika Jugoslavije. Besplatni pregledi, lekovi, smestaj i hrana u bolnicama veoma dobri, doktori i lekari cenjeni i postovani u drustvu...

ZAPOSLENJE: Najniza stopa nezaposlenosti (realne) u Evropi, plate redovne i na nivou
vecem od plata grckih, irskih , portugalskih , spanskih radnika. Bolovanje redovno isplacivano ( i redovno zloupotrebljavano).

JAVNA BEZBEDNOST: stopa kriminala bila je smesna, mogao si da spavas u bilo kojem kutku Juge, u parku na klupi da ti ne fali dlaka sa glave, a kamoli novcanik. Stan si mogao i otkljucan da ostavljas, cuvale ga komsije. Najbezbednija zemlja sveta, u mnogim anketama tog doba.

SPOLJNA POLITIKA: osnivaci UN, osnivaci nesvrstanih, jedna od najvaznijih zemalja sveta
putovali smo celom planetom bez viza, i sto je najvaznije, svuda bili dragi gosti.

UNUTRASNJA POLITIKA: sovinisti svih boja i vrsta u misijim rupama. od Slovenije do Makedonije, niko nije nikoga pitao za naciju, veru, ljudi su se druzili i iskreno voleli tu Jugu

I jos par sitnica kao, npr: deljeni stanovi u kojima sada vecina vas zivi, krediti za sve i svasta (jos imate, priznajte bar neki plakar u stanu tako kupljen), stipendije za djake i radnike, letovanja svake godine ( i vasi su roditelji tako prvi put videli more, a vi nazalost mozda jos niste), Beograd je bio svetska metropola, gde su dolazili rado najeminentniji umetnici i javne licnosti XX veka.....................


EH , sad........ostaje da slusam ove koji ce da po hiljaditi put melju prazne i lazne price o kreditima koje i danas (satro) placamo, o tome kako nisu smeli (satro) da slave slavu, kako sve i svasta, a da jadni nisu nigde otputovali u zivotu, nista videli sem Srbije, nikoga upoznali sem komsiluk iz ulice .....zelim nam svima uskoro jednog novog Tita.

P.S.Da se ne zaboravi, da su bas Srbi bili Tiletovi najveci fanovi , a kad je umro, niko nije ridao i jecao kao Srbin.(samo psst, nemoj neko da prizna)
 
sfrj,najlaznija drzava koja je ikad postojala...zato su se tako slatko i poubijali koliko su se i voleli...zato je kafe kuvarica dobijala stan i platu do jaja,dok su moji cale i keva kao fakultetski obrazovani ljudi rintali od jutra do mraka za platu slicnu nekvalifikovanom radniku...mojima niko u toj shmekerskoj drzavi nije dao na tanjiru,sigurno bi im bilo sto puta bolje u bilo kojoj zemlji zapadne evrope.

a zaboravio si da pomenes zverski progon politichkih neistomisljenika,bahatost birokratije koja je isto tako ne radeci nista zivela na grbachi "radnog naroda",poshtene ljude koje su streljali zato sto su imali neke ushtedjevine i da bi ih opljackali...potpuno unistenje cveta srpske inteligencije,komesare sa durmitra,dinare i ostalih vukojebina koji su prvi put sisli u gradove i nogom razvalili vrata u vilama na senjaku i dedinju,pritom poubijavshi vlasnike kao tzv.narodne neprijatelje,revolucionarne sudove...i jos milion nepravdi,mrzi me vishe da kucam
a ionako da nisu komunci dosli na vlast,srbija bi bila uvrshtena u marshalov plan,sad bi smo bili bolji od belgije
ukratko,JB tito,zver,zlocinac i hohshtapler
 
Био `рват, отерао мог Краља,
Убио чича Дражу,
у`апсио мог деду,
прогласио га за издајника,
отео му земљу,
Забранио Моју Цркву,
ометао моје писмо,
расцепкао мој народ,
УНИШТИО МОЈУ ДРЖАВУ---

МАМУ ли му загорску, усташку...
И свима који га величају. Лично сматрам да ТО СВЕ ТРЕБА ПОБИТИ.
Јер, док њих не побијемо, никад нећемо моћи да правимо СРБИЈУ ПО СВОМ.
ЗБОГ ЊИХ НЕ МОЖЕ КРАЉЕВИНА, и држава СРБА.

ЖИВЕО КРАЉ!

ЖИВЕЛА СРБИЈА!
 
billy_THE_kid:
Eto, malo da se prisetimo kako smo tesko ziveli ropcuci pod cizmom komunistickog zlikovca , koji je naravno, najvise unesrecio (pogodite) nas Srbe.

SKOLOVANJE: besplatno, svima omoguceno da se skoluju do nivoa do kojeg su imali interesa i sposobnosti, diplome priznate, a nasi strucnjaci rado vidjeni u celom svetu.....

ZDRAVSTVO: potpuna, i besplatna zdravstvena zastita svih stanovnika Jugoslavije. Besplatni pregledi, lekovi, smestaj i hrana u bolnicama veoma dobri, doktori i lekari cenjeni i postovani u drustvu...

ZAPOSLENJE: Najniza stopa nezaposlenosti (realne) u Evropi, plate redovne i na nivou
vecem od plata grckih, irskih , portugalskih , spanskih radnika. Bolovanje redovno isplacivano ( i redovno zloupotrebljavano).

JAVNA BEZBEDNOST: stopa kriminala bila je smesna, mogao si da spavas u bilo kojem kutku Juge, u parku na klupi da ti ne fali dlaka sa glave, a kamoli novcanik. Stan si mogao i otkljucan da ostavljas, cuvale ga komsije. Najbezbednija zemlja sveta, u mnogim anketama tog doba.

SPOLJNA POLITIKA: osnivaci UN, osnivaci nesvrstanih, jedna od najvaznijih zemalja sveta
putovali smo celom planetom bez viza, i sto je najvaznije, svuda bili dragi gosti.

UNUTRASNJA POLITIKA: sovinisti svih boja i vrsta u misijim rupama. od Slovenije do Makedonije, niko nije nikoga pitao za naciju, veru, ljudi su se druzili i iskreno voleli tu Jugu

I jos par sitnica kao, npr: deljeni stanovi u kojima sada vecina vas zivi, krediti za sve i svasta (jos imate, priznajte bar neki plakar u stanu tako kupljen), stipendije za djake i radnike, letovanja svake godine ( i vasi su roditelji tako prvi put videli more, a vi nazalost mozda jos niste), Beograd je bio svetska metropola, gde su dolazili rado najeminentniji umetnici i javne licnosti XX veka.....................


EH , sad........ostaje da slusam ove koji ce da po hiljaditi put melju prazne i lazne price o kreditima koje i danas (satro) placamo, o tome kako nisu smeli (satro) da slave slavu, kako sve i svasta, a da jadni nisu nigde otputovali u zivotu, nista videli sem Srbije, nikoga upoznali sem komsiluk iz ulice .....zelim nam svima uskoro jednog novog Tita.

P.S.Da se ne zaboravi, da su bas Srbi bili Tiletovi najveci fanovi , a kad je umro, niko nije ridao i jecao kao Srbin.(samo psst, nemoj neko da prizna)
Pod tackom - besplatno - nema nigde besplatno, sve je to kostalo samo nemate pojma.
Zaposlenost - Srpski seljaci su ostavili imanja radi fabrika koje su i u ono vreme bile demode i bez buducnosti. Pola Srbije je otislo po pravu zaposlenost u kapitalisticki svet.
Javna bezbednost - svi kriminalci su izvezeni tajnim dogovorima u inostranstvo da bi se vratili devedestih u Srbiju.
Spoljna politika - UN - sviranje klincu. Nemaju nikakvu moc u svetu i njihovo prisustvo vojno je skoro simbolicno u kriznim zaristima sveta. NATO ( nije Broz osnivac ) ima poslednju rec. Nesvrstani - sta je to?
Unutrasnja politika - slovenci, hrvati i siptari uzivaju verska i nacionalna prava i njihov nacionalizam nije sankcionisan osim povremenih grubih prekrsaja. Srbija jedina podeljena i tito je nacrtao granice Kosovu i Vojvodini koje nemaju nikakav istorijski znacaj osim kao priprema za otcepljenje. Utemeljivac je kosovkih dogadjaja. Uvozio je siptare sa sve stokom i porodicama da bi se planski naseljavale Srpske kuce. Uz veliku podrsku Srpskih komunista - izdajnika.
Rezime: joza je bio gangster svetskog kalibra. Previse dobrih manira za jednog komunistu sto pogdreva sumnje o ubacenom agentu KGB - a da ostvaruje planove Kominterne. Kasniji preokret ka zapadu je doveo do garancija zapadnih sila u sigurnost SFRJ tako da su se gradjani kleli u njegovu diplomatiju i snagu JNA a u stvari su radile debele veze koje je imao jer je njuegovo carstvo bilo korisno sve dok je postojao SSSR.
Ukinuo drzavnost Srbiji, zaduzio je, rasparcao i sto je najgore, Srbi smatraju da je to bio najbolji deo Srpske istorije. ne svi, naravno.
 
Sasvim slučajno sam na ovom podforumu pa kad već videh temu - ne mogu da ne prokomentarišem. :p
Nema idealnog sistema, niti apsolutno i baš za sve pravičnog kao ni onog koji svakom odgovara. I nema potpuno "čistog" i do kraja "poštenog" državnika niti političara.
Ali da li je neko primetio da je čitava porodica tog zlikovca i tiranina živela gotovo kao sav normalan svet, da ni jednu "Titovu vilu", niti "Titov voz", brod, automobil... nisu nasledili, da je sve ono u čemu je uživao za života - ostalo državi? Čak su i pokoloni koje je dobijao po svetu ostali državi.
E sad... što se država raspala, to je već druga priča. Na žalost vrlo ružna, tužna i krvava.
 
Ajde bre pa zato sto je ta p***a j***p b**z t**o dizala kredite na svakom koraku da bi vama bilo bolje ja cu sad ceo zivot da radim da bi vracao vase dugove(e nece moci to tako)
p***u j***pa b**za t**a treba izbaciti iz zemlje zbog zasluga prema Srbiji
 
smeh:
Sasvim slučajno sam na ovom podforumu pa kad već videh temu - ne mogu da ne prokomentarišem. :p
Nema idealnog sistema, niti apsolutno i baš za sve pravičnog kao ni onog koji svakom odgovara. I nema potpuno "čistog" i do kraja "poštenog" državnika niti političara.
Ali da li je neko primetio da je čitava porodica tog zlikovca i tiranina živela gotovo kao sav normalan svet, da ni jednu "Titovu vilu", niti "Titov voz", brod, automobil... nisu nasledili, da je sve ono u čemu je uživao za života - ostalo državi? Čak su i pokoloni koje je dobijao po svetu ostali državi.
E sad... što se država raspala, to je već druga priča. Na žalost vrlo ružna, tužna i krvava.

to jos vise govori o njemu...toliki je bio zlochinac i djubre da ni svojoj deci nista nije ostavio...mora da ga i oni pljuju
p.s."dok vam je copavi zagorac trpao u dupe americhke dolare znali ste da se volite"
a kad ameri vishe nisu hteli da daju lovu,nije im SFRJ trebala ni za ****,onda se normalno raspala ko kula od karata...eto sta je nju odrzavalo "rajem na zemlji",americhki dolarski krediti,jos neotplaceni i nista vise
 
smeh:
Sasvim slučajno sam na ovom podforumu pa kad već videh temu - ne mogu da ne prokomentarišem. :p
Nema idealnog sistema, niti apsolutno i baš za sve pravičnog kao ni onog koji svakom odgovara. I nema potpuno "čistog" i do kraja "poštenog" državnika niti političara.
Ali da li je neko primetio da je čitava porodica tog zlikovca i tiranina živela gotovo kao sav normalan svet, da ni jednu "Titovu vilu", niti "Titov voz", brod, automobil... nisu nasledili, da je sve ono u čemu je uživao za života - ostalo državi? Čak su i pokoloni koje je dobijao po svetu ostali državi.
E sad... što se država raspala, to je već druga priča. Na žalost vrlo ružna, tužna i krvava.
Vile mislim da nisu bile njegovo licno vlasnistvo kao i plavi voz. Brod, Galeb takodje, pripadao je mornarici. Za poklone ne znam. Ali, koliko je ljudi ostalo bez svojih vila i kuca, automobila i imanja kad je on dosao na vlast? Koliko radnji i njiva je dato nekim i ko zna kojim dosljacima. Koliko je komesara i komunistickih glavonja vec ranije osmekalo neciju dedovinu koju je kasnije otelo? Nismo svesni koliko nam je zla napravio i zato, ne padajmo na njegove manire i "udobnost socijalistickog zivota " jer je sve to farsa koju je priredio novcem koji je u neslucenim kolicinama uzimao od Amera.
 
Лично желим свим обожаваоцима лика и дела ЈБТ да што пре оду из Србије. Док неје касно.
Ново јутро се буди и за нас, а ми и овако и онако сматрамо да сте сви ви банда, и (ево рецимо, сасвим искрено - ја) не бих имао ни трун гриже савести да вас ЈУГОСЛОВЕНЕ и ТИТОИСТЕ пострељам онако, лакдно, лако, без суда... да видите шта је револуционарна правда... мамицу вам комунистичку, бре...
Бата јомини, гаси ове комуњаре.
 
Sve ovo sto je naveo autor teme je istina, ali to je samo jedna strana medalje.
Tito je bio obican olos i vucibatina. Ako hocete da shvatite kome je Tito najvise odgovarao i koristio, pogledajte ko danas najvise voli i zali za Titom.Hrvati i tzv. Bosnjaci.Jasno kao dan.Prvima je amnestirao zlocine ustasa kao da se nikad nisu ni desili i napravio im republiku vecu nego sto su je ikad imali(valjda kao nagradu za zlocine ustasa) a druge je proglasio narodom na osnovu vere, sto je nezabelezen slucaj u svetu.
A sta je Srbiji i Srbima "dao"? Bas ono je commodore naveo.

Negde na netu sam video, da je u nekoj raspravi o Titu, neki lik kritikujuci ga, postavio sledeca pitanja, koja sam jos od onda sacuvao i po meni nema tu sta da se doda ili oduzme, pa evo postavljam ih:




Pitao bih ja Tita da mogu sledece stvari:

1. Zasto si pobio stotine hiljada ljudi i politickih neistomisljenika u svrhu tvog dozivotnog vladanja?

2. Zasto si dosao bas u Srbiju, sto nisi "usrecio" nekog drugog?

3. Zasto si prikrivao istinu o Jasenovcu i genocidu nad Srbima i Jevrejima?

4. Zasto ni jedan ustaski zlocinac nije kaznjen za svoja zlodela?

5. Zasto si sam osnivao koncentracione logore u svojoj zemlji poput Golog Otoka?

6. Zasto si se proglasio za dozivotnog "predsednika" i vladao krajnje autoritarno?

7. Zasto si podelio srpski narod u 7 republika i pokrajna, a poznato je da su Srbi najveci juznoslovenski narod?

8. Zasto si izmisljao nove nikad postojece narode i nacije?

9. Zasto si naselio stotine hiljada Albanaca na Kosovu i Metohiji, Makedoniji i Crnoj Gori i podelio im drzavljanstva, bez prava povratka prognanim Srbima u svoja mesta?A svakom devetom albanskom detetu bio kum?

10. Zasto si pokusao da unistis Srpsku pravoslavnu crkvu?

11. Zasto si slao srpsku maloletnu omladinu da bez razloga gine od vec pobedjene nemacke vojske na sremskom frontu?

12. Zasto si oformio najbrutalniju tajnu policiju, OZN-u, UDB-u i KOS, koje jos i danas funkcionisu?

13. Zasto su tvoje gerilske jedinice za vreme rata izazivale stravicne odmazde nad neduznim srpskim gradjanstvom u na primer Kraljevu i Kragujevcu?

14. Zasto si zatvarao ljude zbog delikta misljenja?

15. Zasto si se zaduzivao kod medjunarodnih finansijskih organizacija toliko da si nas uveo u duznicko ropstvo, a te pare potrosio mahom na gluposti?

16. Zasto si tako jeftino potkupljivao svoje podanike najgorim automobilima (ficom) i stancicima po nekim solitercinama?

17. Zasto si se uselio u tudje kuce i otimao mnogima zemlju i imovinu (o zivotima da ne govorim)?

18. Gde si nam sahranio Cica Drazu, posto si ga prethodno, na zgrazavanje saveznika, svirepo ubio?

19. Zasto si od sebe pravio idola (kult licnosti), a od partije sektu ili kult, a od komunisticke ideologije religiju?

20. Zasto bi Srbi voleli jednog mangupa, hedonistu, razvratnika i nemoralnu osobu u svakom pogledu?



:evil: Sve u svemu, je@em mu sve po spisku :evil:
 
commodore:
Лично желим свим обожаваоцима лика и дела ЈБТ да што пре оду из Србије. Док неје касно.
Ново јутро се буди и за нас, а ми и овако и онако сматрамо да сте сви ви банда, и (ево рецимо, сасвим искрено - ја) не бих имао ни трун гриже савести да вас ЈУГОСЛОВЕНЕ и ТИТОИСТЕ пострељам онако, лакдно, лако, без суда... да видите шта је револуционарна правда... мамицу вам комунистичку, бре...
Бата јомини, гаси ове комуњаре.
Ma napravili su kod Subotice na nekoliko ari zemlje svoju malu SFRJ pa se tu okupljaju. Nabudzili su cak i Triglav, zamislite. Pentraju se matorci na planinu i pobadaju zastavu. Eto kakvi likovi su nam pravili "danasnjicu".
 
commodore:
Лично желим свим обожаваоцима лика и дела ЈБТ да што пре оду из Србије. Док неје касно.
Ново јутро се буди и за нас, а ми и овако и онако сматрамо да сте сви ви банда, и (ево рецимо, сасвим искрено - ја) не бих имао ни трун гриже савести да вас ЈУГОСЛОВЕНЕ и ТИТОИСТЕ пострељам онако, лакдно, лако, без суда... да видите шта је револуционарна правда... мамицу вам комунистичку, бре...
Бата јомини, гаси ове комуњаре.

nemoj tako brate,u tom sluchaju si isti kao i oni...ima tu poshtenih i dobrih ljudi,to vreme je nesto najbolje sto im se desilo u zivotu,tj.za bolje ne znaju...eto moj deda,bio je komunista,nikad nikog nije ubio,pravi domacin,nista od komunizma nije dobio sem prerane smrti uzrokovane preteranim radom..bio dusha od choveka...i moja bakuta,taj komunizam joj kichmu slomio,a nije ga se odrekla do smrti..nije to bash sve crno i belo
 
serb_pagan:
nemoj tako brate,u tom sluchaju si isti kao i oni...ima tu poshtenih i dobrih ljudi,to vreme je nesto najbolje sto im se desilo u zivotu,tj.za bolje ne znaju...eto moj deda,bio je komunista,nikad nikog nije ubio,pravi domacin,nista od komunizma nije dobio sem prerane smrti uzrokovane preteranim radom..bio dusha od choveka...nije to bash sve crno i belo
Nemoj se vredjati ali iako mislim da niko nije los u svojoj biti ja sam naucio u zivotu da se njih treba kloniti i ma koliko bio neko dobar, komunista u dusi je uvek tu da ga demantuje.
 
King 7:
Ma napravili su kod Subotice na nekoliko ari zemlje svoju malu SFRJ pa se tu okupljaju. Nabudzili su cak i Triglav, zamislite. Pentraju se matorci na planinu i pobadaju zastavu. Eto kakvi likovi su nam pravili "danasnjicu".
A sto Sbija ne bi zaratila sa njima (komunisti,zlikovci...) pa reputacija bi nam skocila do neba.Em sto su stari ne bi izdrzali ni dva sata
 
Пагане, у Србији треба да остане ПРАВОСЛАВНИ СРБИ, Католички Мађари, Муслимански Турци у Рашкој, Протестантски шта су већ у банату тамо... Остало, УКЉУЧУЈУЋИ ЈУГОСЛОВЕНЕ, није АУТОХТОНО СТАНОВНИШТВО... и мора да нестане.. како? Смислићемо.
Мојне ме помирљивих тонова. То је демагогија.
 
King 7:
Nemoj se vredjati ali iako mislim da niko nije los u svojoj biti ja sam naucio u zivotu da se njih treba kloniti i ma koliko bio neko dobar, komunista u dusi je uvek tu da ga demantuje.

to su prosti ljudi,sa sela,nisu oni imali pojma o marxizmu,lenjinu i ostalim sranjima...za njih komunizam bio kad nema vishe shwabe da te ubija,kad imas da jedes i mozes da radish na miru...a za one "uchene" komuniste se slazem..opasniji su od guje ljute
 

Back
Top