Nostalgija

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
paaaa ne.....tj ne ponekad.....ponekad je retko....meni je to chesto....al to je valjda taj neki trip da mi uvek nabace osetjaj krivice....kako god se zavrshilo uvek bre ja na kraju qsav....da ne verujesh....pochinjem da sumnjam da sam emotivna nakaza....
 
Ufff...kod mene je to definitivno znak da ga nisam prebolela. U poslednje vreme ne. Mada volim da se prisetim lepih momenata... Tad me malo puknu emocije, al jbg Life goes on :)
 
Upravo sam dobila 'korpu' zbog njegovih 'duhova' iz proslosti. Umirem od bola, ali ne bih mogla da podnesem da budem s nekim ko nije celim bicem samnom. Samo zato, mislim da je ovako bolje.
 
trnova_ruza:
Umirem od bola, ali ne bih mogla da podnesem da budem s nekim ko nije celim bicem samnom. Samo zato, mislim da je ovako bolje.

Ma u pravu si. Nema kompromisa.
Bas sada slusam Nat King Cole-a:

When I fall in love
it will be forever
Or I’ll never fall in love...
 
Ok. Drzim se ja nekako dok je vas ovde prisutnih. Al' ajd' da pricamo jos malo na ovu temu. Ja cu da se jadam, a vi trpite koliko mozete.
Dakle, mislila sam da sam konacno srela coveka svog zivota. Svaki trenutak koji smo proveli zajedno je bio prosto savrsen. I on je bio muskarac kog ne bih menjala za sve muskarce ovog sveta. A onda kod njega nastupi kriza, izazvana spoljnim faktorima (vezanost za cetiri zida usled bolesti) i on se seti svoje bivse, a ja jos nisam pustila dovoljno duboko svoje korene u njegovom zivotu.
Sta mislite, koliko mu ona ustvari jos uvek znaci?
I jos jedna stvar, ja sam insistirala na iskrenosti, jer kao sto rekoh, sve ili nista.
 
Cesto se setim...ali mislim da to nije nostalgija...mozda budem i tuzan, ali to o5 nije nostalgija...svakako da nisam nostalgican u smislu da zelim da vratim prosle dane...oni su proslost
nostalgija bi trebalo da znaci ceznja...ne ceznem za onim sto je gotovo
 
trnova_ruza:
Ok. Drzim se ja nekako dok je vas ovde prisutnih. Al' ajd' da pricamo jos malo na ovu temu. Ja cu da se jadam, a vi trpite koliko mozete.
Dakle, mislila sam da sam konacno srela coveka svog zivota. Svaki trenutak koji smo proveli zajedno je bio prosto savrsen. I on je bio muskarac kog ne bih menjala za sve muskarce ovog sveta. A onda kod njega nastupi kriza, izazvana spoljnim faktorima (vezanost za cetiri zida usled bolesti) i on se seti svoje bivse, a ja jos nisam pustila dovoljno duboko svoje korene u njegovom zivotu.
Sta mislite, koliko mu ona ustvari jos uvek znaci?
I jos jedna stvar, ja sam insistirala na iskrenosti, jer kao sto rekoh, sve ili nista.
Tesko je kada neko uporedjeje sa duhovima iz prozlosti....tesko je kada se muskarac povuce u svoju pecinu...za iskrenost treba vremena...mozda nije bilo pravo vreme za istinu...da si sacekala mozda bi ona bila bolja po tebe...ali o5 ja pricam samo sa stanovista nekoga ko moze da nagadja na osnovu nekog ko je procitao samo par reci...odluka je tvoja i svaka dalja analiza ce je samo zakomplikovati..
 
trnova_ruza:
Ok. Drzim se ja nekako dok je vas ovde prisutnih. Al' ajd' da pricamo jos malo na ovu temu. Ja cu da se jadam, a vi trpite koliko mozete.
Dakle, mislila sam da sam konacno srela coveka svog zivota. Svaki trenutak koji smo proveli zajedno je bio prosto savrsen. I on je bio muskarac kog ne bih menjala za sve muskarce ovog sveta. A onda kod njega nastupi kriza, izazvana spoljnim faktorima (vezanost za cetiri zida usled bolesti) i on se seti svoje bivse, a ja jos nisam pustila dovoljno duboko svoje korene u njegovom zivotu.
Sta mislite, koliko mu ona ustvari jos uvek znaci?
I jos jedna stvar, ja sam insistirala na iskrenosti, jer kao sto rekoh, sve ili nista.
Hmz... Nemam dovoljno informacija da bih mogla da sudim...ni koliko ste bili zajedno, ni pre koliko je bio sa njom... U svakom slucaju mozda ga prodje, onda je pitanje sta ces ti uraditi kad bude hteo da ti se vrati...
 
trnova_ruza:
Ok. Drzim se ja nekako dok je vas ovde prisutnih. Al' ajd' da pricamo jos malo na ovu temu. Ja cu da se jadam, a vi trpite koliko mozete.
Dakle, mislila sam da sam konacno srela coveka svog zivota. Svaki trenutak koji smo proveli zajedno je bio prosto savrsen. I on je bio muskarac kog ne bih menjala za sve muskarce ovog sveta. A onda kod njega nastupi kriza, izazvana spoljnim faktorima (vezanost za cetiri zida usled bolesti) i on se seti svoje bivse, a ja jos nisam pustila dovoljno duboko svoje korene u njegovom zivotu.
Sta mislite, koliko mu ona ustvari jos uvek znaci?
I jos jedna stvar, ja sam insistirala na iskrenosti, jer kao sto rekoh, sve ili nista.


Pa sad, ne mozes bas ocekivati ni da dozivi potpunu amneziju u trenutku kad sretne tebe. Ako je se samo seca, ne mora da bude toliko strasno. Sa tom bivsom je sigurno imao i lepih trenutaka i bilo bi nenormalno da je se ne seti. Mozda si preuvelicala. A ako nisi, onda on nije tvoj princ, pa odremaj jos malo.
 
Mrzim "duhove proslosti"!!! Ali ja prosto nisam mogla da se drugacije da se postavim, jer sam i sama dozivela ono sto on sad dozivljava. I znam da mi u tom periodu ni najdivniji covek na svetu nije mogao osvojiti srce, sve dok ja svoju dusu nisam ocistila od svojih "duhova".
 
Evo jos par informacija. Ja i on - mesec dana, on i ona - mnogo duze. Ja - daleko, ona - blizu. Ja - 'ko ukljucena u struju' nosena svojim obavezama jer zivim sama, pa nema ko da me zameni, ona - verovatno u stanju da za cas dotrci i da ga obidje dok on jadan lezi bolestan.
Mrzim ljudske slabosti...
 
pa duhovi se najlakse ciste kada svatis da su duhovi i da pored sebe imas stvarnu osobu...problem je sto to cesto ne vidimo...ipak u kratkom vremenskom periodu ne mozemo voleti isto kao sto smo voleli nekog ko je bio dugo vremena sa nama...tu su jos i navike...prilagodjavanje na drugaciju osobu...tesko jeste, ali ako neko da sansu i u takvom trenutku to moze biti mac sa dve ostrice...ja to nikada nisam radio, ali znam neke koji jesu...kada naidjes na osobu koja je u tvojim ocima veca od prosle duhovi nestaju...pitanje je koliko lazete svoje oci da bi bili sa nekim, ili koliko ih lazete da ta osoba nije prava...uf...klevete proslosti :P
 
trnova_ruza:
Mrzim "duhove proslosti"!!! Ali ja prosto nisam mogla da se drugacije da se postavim, jer sam i sama dozivela ono sto on sad dozivljava. I znam da mi u tom periodu ni najdivniji covek na svetu nije mogao osvojiti srce, sve dok ja svoju dusu nisam ocistila od svojih "duhova".

Ja bih mogao da pišem na tu temu... O "duhovima prošlosti" i njenoj nespremnosti da se prepusti... Ali, stvarno neću da pišem o tome na forumu...
 
iluzionista:
Ja bih mogao da pišem na tu temu... O "duhovima prošlosti" i njenoj nespremnosti da se prepusti... Ali, stvarno neću da pišem o tome na forumu...
Hahhahahhahaha mogao bi al neces, pa cisto da nas obavestis da bi mogao, da mi slucajno ne pomislimo da ti ne bi mogao....Jer ti bi mogao!
:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top