SP2 i kako da ga instaliram

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
634
Ovo bi trebalo da bude jednostavno.
Ali posto se obicno jednostavne stvari iskomplikuju....

Dobijo ja od ortaka SP2 i to orginal microsoftov sve u omotu sa ortakovim imenom na njemu poslat iz microsofta znaci nemoguce je da je neko pri rezanju zasro i dao mi neko sranje... krenem da ga instaliram kad on meni kao izbaci nesto tipa "nesvidja mi se tvoj seriski broj od windowsa" Jeste moj windows jeste piratski ali i njegov je isto takav pa njemu sljaka a meni ne. Onda pomislim da pri narucivanju microsoft cupa od mene seriski pa mi salje odgovarajuci ali oces narucim i ja i stigne mi i opet isto ***** i opet nece.

I sta ja sad da mu radim
 
ccccc..

Bilo je rijeci o tome malo more.. No da ti objasnim zasto nece...

Naravno Win koji imas instaliran je piratski i SP2 je pronasao da je kljuc koji si unio prilikom instalacije bio piratski.. E sad takav kljuc se nalazi na Black list na instalaciji SP2, bar su meni tako rekli koji su se backali sa piratskim verzijama XP-a.

No bilo kako bilo, ako ti je drugar dao SP2 nek ti da i sam XP pa odradi posao.. Ovako, pogledaj negdje po forumu od prije godinu i nesto sta su sve ljudi radili da bi uredno prosla instalacija SP2..

Iskreno receno ja nisam nikada imao tih problema jer sam original XP dobio na poklon od drugara iz inostranstva...

Poz.
 

Back
Top