Letece veverice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
msch81:
Sto vam se ne svidja, strava je!!! Imaju membranu i to im omogucuje da lebde u vazduhu. Sta je tu "wow"? pa zar ti nebi voleo da imas membranice?
Da lebde?
Membrana izmedju prednjih i zadnjih nogu im samo drasticno produzuje skok.
I nista vise, ne mogu da lete, ono po kilometar ili 2 masuci membranama,a-a nema sanse.
 
pa bilkode...s obzirom da si psiholog koji je ovde samo zbog istrazhivanja...i ne chudi...lazhove prazni

shto ne verujesh oximoronu?....mislim shta kao letetja veverica ti je klasika...zhivotnja je chista avangarda....
 
pa postavi jbte...mislim to je sf...shta ti je wurm iz dine nego chlankovita glista?....opishi kako zamishljash zmiju s nogama...chime se hrani...kako se razmnozhava....mada mozhesh da prepishesh neshto od stonoge jer bi lichila na nju...al budi malo...open mind...sf je gotivan jer i nema neke granice..pogledaj recimo veverice....i pogledaj jednu koja mozhe da preleti shta ja znam....50m...zamisli choveka s tom mogutjnoshtju...nalik spajdermenu...dodushe ljudi nisu tako sitni da bi leteli ko veverica s drveta na dvro...al o tome je rech....ta vrsta je chist sf...lol
 
ma da...il sam mozhda prepametan pa ti ne mozhesh da skapirash a?....ali hej ko bi tako neshto priznao (: ....znash i tesla je bio neshvatjen....odo da se bavim strujom....ko zna....mozhda smislim neq kiborg letetju vevericu koja bi prishla tvoj poimanju sf-a
 
dollar MC:
@Antun
Na prvi momenat mi se ucinilo da si pisao ozbiljno :>


u principu vetjina mojih postova vuche ka neozbiljnosti....jbga to mi neka odbrana il shta li....taki sam...al ovde se i nisam shalio....zaista mislim da su letetje veverice sf....recimo da ti neko prikazhe animaciju letetje svinje....ok da uradi to zaista verodostojno....da joj recimo smisli navike...kako se gnezdi itd....to ti je sf....pa i ova veverica....ti da nisi chuo za nju....il recimo video istu....i da ti je neko opishe ti bi mislio da te lazhe i da takva veverica ne postoji right?....tako su ti na dvorovima evrope gledali paltipusa....i koalu....kao doneli ljudi iz australije vanzemaljce....kapirash?....eh previshe sam truda ulozhio na poqshaje da vam ovo svedem na neki pros nivo da skapirate...sad sam ja prepotentan a ovaj post i nije neozbiljan....el vidish shta bude kad sam neozbiljan?....sr.anje....
 
@Antun
Na prvi momenat mi se ucinilo da si pisao ozbiljno
Na drugi momenat mi se ucunilo da si se zezao
Posle tvoje predhodne poruke sam siguran da je onaj Oximoronov post o stolariji bio realan

:> : >:>
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top