Predstavi se.................

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
party038.gif



Kazi nesto o sebi sto bi voleo/la da drugi znaju...........a do sad nije bilo poznato.......
 
JA SAM BIJELIC NIKOLA , i zato imam nick whitenicky , rodjen sam 09.10.1979. , ozenjen - 3 godine u braku , volim HIP HOP - muziku , volim druzenje , zezanje , video igre ... POSAO KOJIM SE BAVIM SVIMA JE VEC POZNAT I JA MISLIM DA JE SASVIM DOVOLJNO OD MENE I DA SAM BIO ISKREN !!!! POZDRAV SVIMA !!!!
 
whitenicky:
JA SAM BIJELIC NIKOLA , i zato imam nick whitenicky , rodjen sam 09.10.1979. , ozenjen - 3 godine u braku , volim HIP HOP - muziku , volim druzenje , zezanje , video igre ... POSAO KOJIM SE BAVIM SVIMA JE VEC POZNAT I JA MISLIM DA JE SASVIM DOVOLJNO OD MENE I DA SAM BIO ISKREN !!!! POZDRAV SVIMA !!!!


Svaka cast.............malo je ovde takvih koji imaju muda ta se predstave.........poz
 
whitenicky:
JA SAM BIJELIC NIKOLA , i zato imam nick whitenicky , rodjen sam 09.10.1979. , ozenjen - 3 godine u braku , volim HIP HOP - muziku , volim druzenje , zezanje , video igre ... POSAO KOJIM SE BAVIM SVIMA JE VEC POZNAT I JA MISLIM DA JE SASVIM DOVOLJNO OD MENE I DA SAM BIO ISKREN !!!! POZDRAV SVIMA !!!!


Skoro sve smo mogli da zaključimo sa onih slika .... he he he
 
Ja hocu da svi znaju i ZAPAMTE da imam decka i da nemaaaaaaam nameru da pravim -izlete-.....tako da...-back off........;-) ....
sta jos.....
hmmm
volim mace,obozavam filmove-pravi sam filmoman...., imam mnoogo drustva ali malo vremena za njih....
puno radim..dan i noc....
ne mogu da prestanem da pusim-i mrzim sebe (samo) zbog toga...pa sam presla na slabije (Vogue-superslims)....ne pijem..ne jurim zene.....;-)
obooozavam da izlazim i djuskam...ali....na zalost...posto sam sa starijim bajom....sve redje i redje ...shmrc,shmrc.....
 
NatasaNatasa:
Skoro sve smo mogli da zaključimo sa onih slika .... he he he

PA LEPO OD VAS STO IMATE DOBRU MOC ZAPAZANJA ,ALI NEKI TO NEMAJU ZATO I JESTE POSTAVLJENA OVA TEMA DA SE PREDSTAVIMO KAD VEC NECE POJEDINCI DA PRILOZE SVOJE FOTOGRAFIJE NA ALBUMU , ALI I OVDE IZGLEDA NIKO NEMA ... KAKO ONO RECE LAV DAMU NA SATROVACKI !!!!! NATASA POZDRAV I DA CUJEMO STA IMATE OVDE DA KAZETE O SEBI !!!!
 
cao zovem se bane
nasli su me u kanalizaciji i mislili su da sam pacov
nisam ozenjen. ne verujem da bi se neka udala za mene
nemam dece. ne verujem da bi neko dete volelo da sam mu ja otac
retko se perem. samo kad me uhvati pljusak na uluci
omiljeni pevac mi je zvezde granda
neostvarena zelja - da istresem slinu iz nosa kao sto to rade fudbaleri na utakmici. probao sam par puta i umalo se nisam ugusio
zovem se bane cao
 
banegad2004:
cao zovem se bane
nasli su me u kanalizaciji i mislili su da sam pacov
nisam ozenjen. ne verujem da bi se neka udala za mene
nemam dece. ne verujem da bi neko dete volelo da sam mu ja otac
retko se perem. samo kad me uhvati pljusak na uluci
omiljeni pevac mi je zvezde granda
neostvarena zelja - da istresem slinu iz nosa kao sto to rade fudbaleri na utakmici. probao sam par puta i umalo se nisam ugusio
zovem se bane cao

ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moj covek......;-)
a ja se pitam gde si ti celog mog zivota...
ali ..posto si bio u kanalizaciji....sada mi je jasno zasto se nismo ranije sreli....;-)
 
Dobar dan :D
Ja sam Rile,iliti Oximoron :D
Evo neshto o meni :
Ruzhan sam, debeo i imam karijes između kecheva. Chesto pijem pivo i onda podrigujem ko stoka. Kad se napijem povratjam po sebi. Posle obuchem nešto preko toga, da manje smrdi. Zube ne perem. Chachkam nos u društvu. Ono shto ischachkam ostavljam na ivicu pepeljare. Ako ga ima vishe, nizhem ga suprotno od kazaljke na satu. Tako je radio moj otac i moj deda. Oni su me nauchili i to da se pravi mushkarac kupa samo kad mora. Poshto se ne umivam ujutru, uvek imam bar jedan krmelj u oku, obichno desnom. Ne bavim se sportom, imam dosta kvalitetnog sala i vrlo je meko i nezhno.Bavim se manjekenjstvom.Pored manjekenjstva, volim da prdim u punom prevozu.Onda gledam ljude oko sebe sa gadjenjem.Toliko od mene :D
 

Back
Top