Zato mrze Ratka Mladica.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Да, постоји врло добар разлог зашто је он изабран. Није оставио свој народ на цедилу, није побегао и мирно крцкао пензију у Београду, није продао српски народ у Босни, није хтео да прихвати Венс-Овенов план, као ни било који други који је за циљ имао уништење РС и фактичку окупацију, борио се до краја, храбро и часно, гурајући све време прст у око западним силама и пркосећи им, Србима тако својственим поступцима, није се бавио странчарењем и политиканством, није дозвољавао ратним профитерима и другој гамади да се богате преко њеове кичме, био је све време уз народ и војнике, о да, постоји врло добар разлог што је оптужен. Усудио се да брани своје село и свој народ.
 
Од Мањаче па до Романије
Свуд су страже оног кога траже
Сиђи Рашо, сиђи са планине
Ниси сиш'о четири године...

(а кад сиђе, зна се где ће да га воде)
 
О ђенералу Младићу је сувишно било шта да се каже ријечима.. дакле... он говори сам за себе и све наше ријечи су сувишне.. а поред тога.. што га мрзе и са истока и запада није за чудити јер му не могу ни сада а ни раније ни опанке да обују а камоли да стану раме уз раме са њим..

Поз..
 
Nexus 6:
a meni nikad nece biti jasno kako je to Mladic nasa odgovornost???
Srbijanska, mislim...
kao, Karadzic je odgovornost RS, a Mladic Srbije...po kom to osnovu?
Po osnovu da je pita od gova*a.... :lol: Secas se Nexus onog vica kad kazu klincima u osnovnoj skoli negde u Bosni "Kazite jednu prostu rečenicu...."... Tek ce mali Haso "Mujo jede gov*a"..... A uciteljica " A po cemu je ta pečenica prosta". Odgovor si dobio na pocetku :lol: :lol: :lol:
 
-Dimitrije-:
Да, постоји врло добар разлог зашто је он изабран. Није оставио свој народ на цедилу, није побегао и мирно крцкао пензију у Београду, није продао српски народ у Босни, није хтео да прихвати Венс-Овенов план, као ни било који други који је за циљ имао уништење РС и фактичку окупацију, борио се до краја, храбро и часно, гурајући све време прст у око западним силама и пркосећи им, Србима тако својственим поступцима, није се бавио странчарењем и политиканством, није дозвољавао ратним профитерима и другој гамади да се богате преко њеове кичме, био је све време уз народ и војнике, о да, постоји врло добар разлог што је оптужен. Усудио се да брани своје село и свој народ.


Мени је јасно зашто га мрзе наши непријатељи и они народи који су започели рат за истребљење Срба - али заиста ми није јасно и не умем да објасним зашто тог дивног генерала, тако омиљеног и цењеног у народу МРЗЕ ПОЈЕДИНИ СРБИ ???
 
Nexus 6:
a meni nikad nece biti jasno kako je to Mladic nasa odgovornost???
Srbijanska, mislim...
kao, Karadzic je odgovornost RS, a Mladic Srbije...po kom to osnovu?

Vidim uzeo si djubreta einsteina za avatar, kao da si metnuo pavelica. Srpkinju sa kojom je bio ozenjen je ostavio sa tesko poremecenim detetom. Ona je odgovorna za njegova najveca dostignuca. Ali on to nije pokazivao.
 
hrnjica mujo:
ovi pojedini Srbi se vjerovatno stide njegovih "dobrih"djela

uvazeni gospodine chuchavac
srbi svoju sramotu i ponos nose sa gordoscu
po onoj u dobru se ne povisi
u losem se ne ponizii
e sad problem je u tome sta je to stvar
krscanske mudrosti i ciji pelceri
ne mogu uspeti na kamenu
a kamen je plemeniti neimarski materijal
 
eremita:
Мени је јасно зашто га мрзе наши непријатељи и они народи који су започели рат за истребљење Срба - али заиста ми није јасно и не умем да објасним зашто тог дивног генерала, тако омиљеног и цењеног у народу МРЗЕ ПОЈЕДИНИ СРБИ ???

Mrze ga oni, čiji su pretci "oslobodili" Beograd, pobili imućnije
starosedeoce i zauzeli njihovu imovinu. Zatim godinama sjajno
živeli na Titovoj paroli o "bratstvu i jedinstvu" svih naših naroda
i narodnosti.
To i nisu Srbi, samo im se prezime završava na IĆ
 
Elvin:
mladić bio komunistički general...:wink:

Jel ti ovo lici na komunistu:
6V.jpg

9V.jpg

djeneralratkomladic086uj.jpg
 
Ratko je na crnoj listi Amerikanaca SAMO iz jednog razloga - covek je digao u vazduh Bihacki aerodrom, koji je Tito izgradio uz pomoc zapada i koji je trebao postati nova americka vojna baza na Balknau. Ne zaboravite da je to bio najbolji aerodrom u siiiroj okolini...
 
DukeofSerbia:
Ratko je na crnoj listi Amerikanaca SAMO iz jednog razloga - covek je digao u vazduh Bihacki aerodrom, koji je Tito izgradio uz pomoc zapada i koji je trebao postati nova americka vojna baza na Balknau. Ne zaboravite da je to bio najbolji aerodrom u siiiroj okolini...
nista on nije digao u vazduh..aerodrom samo zjapi prazan,ali Ameri su bacili oko na njega shvatajuci njegovu stratesku vrijednost,,osposobice oni njega ako budu htjeli.. AERODROM JE U NASIM RUKAMA
 
-Dimitrije-:
Да, постоји врло добар разлог зашто је он изабран. Није оставио свој народ на цедилу, није побегао и мирно крцкао пензију у Београду, није продао српски народ у Босни, није хтео да прихвати Венс-Овенов план, као ни било који други који је за циљ имао уништење РС и фактичку окупацију, борио се до краја, храбро и часно, гурајући све време прст у око западним силама и пркосећи им, Србима тако својственим поступцима, није се бавио странчарењем и политиканством, није дозвољавао ратним профитерима и другој гамади да се богате преко њеове кичме, био је све време уз народ и војнике, о да, постоји врло добар разлог што је оптужен. Усудио се да брани своје село и свој народ.

eusa_clap.gif



A inace sto se tice ovih "nasih" tj. "pojedinih Srba", oni su posledica uticaja raznih NVO, B92 i sl.
 

Back
Top