Šta će se naći ispod jelke ove godine za vašu dečicu?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
Планирамо да дечици купимо један прави акваријум са рибицама! Биће пуно рибица, са пумпом и све додацима! То сигурно не очекују, а јако воле животиње!
Већ смо скоро купили 2 папагаја које пуштамо по кући па се они радују.
Иначе, оно са играчкама ми је већ досадило, и овако им то купујем за рођендан! 8)
 
Sin mi je upravo iz Playmobilovog kataloga pokazao par veoma skupih igracaka. I narucio ih, da mu tata kupi. :lol:
Ono sto ga u poslednje vreme jako zanima, za razliku od ostalih decaka njegovog uzrasta(koji svi vole automobile), jesu zivotinje (dinosaurusi), vitezovi i zamkovi. I vozovi su tu negde na trecem mestu.
Znaci nesto od ta tri. Prema nasem izboru.
Inace, tako velike stvari dobija samo za rodjendan i novu godinu.:)
 
Posto u decembru imam 2 decja rodjendana, Novu godinu i kasnije Bozic razmisljam o vecoj kolicini igracaka kao npr. lutki koja nesto govori, vozic sa puno tracnica, klizaljke (rastegljive od broja 28-navise), auto na daljinski, boje za maskenbal, Deda Mraza koji peva i puno, puno balona, itd. Zna li neko gde u Bg mogu da se kupe i posto su ovakve klizaljke. Zna li neko mozda kakva je situacija u Becu (imam tamo prijateljicu) - mislim na mame koje kupuju u inostranstvu ili tamo zive?
 
Aphroditi:
Sin mi je upravo iz Playmobilovog kataloga pokazao par veoma skupih igracaka. I narucio ih, da mu tata kupi. :lol:
Ono sto ga u poslednje vreme jako zanima, za razliku od ostalih decaka njegovog uzrasta(koji svi vole automobile), jesu zivotinje (dinosaurusi), vitezovi i zamkovi. I vozovi su tu negde na trecem mestu.
Znaci nesto od ta tri. Prema nasem izboru.
Inace, tako velike stvari dobija samo za rodjendan i novu godinu.:)
U subotu idem na rodjendan i decka bas ove stvari zanimaju.
Gde je najveci izbor ovih igracaka u Beogradu?
 
Nova godina mi je baš nekako njihov praznik i volim da to budu igračke - eventualno knjiga ako je baš po njihovom ukusu. Pošto smo sad imali rođendan išli smo u zajedničku kupovinu pa sam pažljivo pratila na šta su bacili oko (osim onog što su odabrali) tako da će se u paketiću naći gusarski brod (kod starijeg) i pakovanje sa nekim vrlo zanimljivim kockama u kombinaciji sa životinjama (kod malog).
Pošto sam ovo već pazarila (da se ne rasproda :lol: - gora sam od njih!), nije isključeno da će mi još nešto pasti na pamet (ili, što je još verovatnije - njima! :roll: ).
 
ne znam, matzika....
"decici" (jedno dete od 1.73 :) ) jedan kalendar iz IPS-a sa mackama (tradicionalno), jedna magnetna narukvica (zeljena od pre), a jos se kolebam izmedju jakne i novog stampaca :). ono, cokoladice, mandarine i carape i ne spominjem :).

BTW, ima neko ideju sta da se ostavi jednom povelikom muskom, kad smo vec kod toga?
novcanik je dobio, kao i kais, sat, carape, dzemper, knjige, mobilni.... nemam ideja :). jedino jos autic na daljinski....LOL.
 
hm svašta nešto, dakle...
da playmobil je cool...i mi smo naučili katalog napamet.
ali rat zvezda- u lego varijanti je definitivno br.1
paji je rođenadan u utorak pa sam mu kupila neke transformerse koje je tražio...
ali za novu godinu se nešto slabo izjašnjava jer je sada u euforiji zbog rođendana.
dakle još jedno pitanje..
šta da radim sa anom?
mala je i generalno ne vidim da je nešto eksta zanima,zaadovoljna je i sa bratovim automobilima kao i sa krpenom macom koju ne ispušta...
mislila sam da joj kupim možda neku lutku, ali ni ja se nisam sa njima igrala pa nemam pojma koja je ok.
ana ima 3 godine.
pomozite.
 
indigo:
aha. i voli igracke :).

a jel' tvoje malomalo detence voli lego kocke? moje je volelo sminku za decicu u tom uzrastu, osim lego kocki i puzli. oh, kako smo bili znacajni kad se NASMINKAMO, LOL. volela je jako i krznene igracke, uvek je bilo nekoliko u krevetu.
pužu kupiš neki burago na sklapanje.
neki super model.ima feomenalnih.
nije ni jako skupo a vole oni to :p
moje malo malo ima goomile lega...
a voli i puzle jasna stvar jedna puzle svakako...
a za šminku...jao ja to ne volem :|
ali svakako hvala....
 
Kucica je super, imaju je moji klinci i svako malo je rasklapaju i zavlace se u nju zajedno sa jastucima, pokrivacima i igrackama. Za malu devojcicu su lepe i bojanke Barbi, bojice, flomasteri. U radnjama 85din imaju Barbi torbice(prozirne ili ne ), a decica ih jako vole. Jako dobra stvar je kofercic sa likovima Vinnie Pu, Barbie i ostalih crtanih junaka - 1200din. Ogroman balon - obavezno
I naravno neka slikovnica iz kojekakvih serijala Hajdi, Milica, Perica itd. Da li je neko nabavljao bajke snimljene na CD-u(reklamiraju ih na TV, oko 4900din). Da li ih cita jedan ili vise glumaca? Ja bih mozda to nabavila za svoje macice, da odmorim malo od svakovecernjeg citanja 2-6 prica.
 
Draga Sindi i ja bih tako reagovala, i naravno da je to najtopliji ritual samo sto to kod mene traje i do dva sata i tako 5 g. Ova majka zeli samo mrvicu predaha da bi jos vise mogla da se daje i da ne cita nervozna i na silu i nervira decu kada procita da Perica mase jezikom, umesto zekom i to redovno. A price sa CD nisu lose ni za dnevnu zabavu, a oci i rukice su slobodne za druge aktivnosti. I trotinet nije losa ideja, evo upravo listam home market-ov prospekt.
 
Queen_:
Smiri??? Pa on ne može da zaspe od pratećih milion pitanja :lol:
I ja citam svako vece. To je sad vec ritual, ali smirivanje nisam primetila. Prvo sto mora da gleda slike, i tako pazljivo slusa da ako samo malo pogresim odmah sledi ispravka.
I ostala je navika da je drzim za ruku dok ne zaspi (dok je krevetac bio pored naseg kreveta i to je tada bilo lako) i to ume da traje, traje, a meni se spava, pa ja prva zaspim, pa me budi pitanjima, pa pije vodu...
Ali prija, cudno je to kad si roditelj.
 

Back
Top