Kostimografija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LENNYKA

Zainteresovan član
Poruka
205
zanima me nesto vise o kostimografiji.....Fpu....ili nesto slichno...Sta je sve potrebno za spremanje i koliko dugo osim crtanja....Koliko je tesko upisati se i postoji li alternativa neka..thanks,caos!!!!
 
za spremanje ne znam tacno sta ti treba, ako ovde nema ljudi koji znaju, idi do akademije i lepo ih pitaj. jako je tesko upisati akademiju, bez obzira na tvoj talenat i uradjen prijemni. gotovo je nije mogutje bez veze. ako mozes nadji vezu i mito ( naravno : )...ako ne mozes, budi spremna na razocaranja.
alternativa ti je da upises akademiju u nekom drugom gradu...ovde su bili predlozi za Trebinje, jer se tamo lako upisuje, a posle prve godine mozes da se prebacis u Beograd bez nekih problema.
 
Fixa:
za spremanje ne znam tacno sta ti treba, ako ovde nema ljudi koji znaju, idi do akademije i lepo ih pitaj. jako je tesko upisati akademiju, bez obzira na tvoj talenat i uradjen prijemni. gotovo je nije mogutje bez veze. ako mozes nadji vezu i mito ( naravno : )...ako ne mozes, budi spremna na razocaranja.
alternativa ti je da upises akademiju u nekom drugom gradu...ovde su bili predlozi za Trebinje, jer se tamo lako upisuje, a posle prve godine mozes da se prebacis u Beograd bez nekih problema.
thanks.....jasna mi je ta prica.....studiram vec fiziq,tako da cu ipak da polozim koji ispit pored ovih priprema...znam da nije jednostavno..a za vezu..hm....tesko da je imam....hvala u svakom slucaju..thanks
 
mada talenat sam ja covece....nema kod menerazocaranja....ja uspevam u pokusaju kad tad;)...bice kad bude..a ja cu pokusavati sve dok ne uspem...necu ni da polazej dok ne budem sigurna da sam dala sve od sebeda neophodno savladam
 
ma ne to, razocaranje imas kad vidis da su ljudi upisali akademiju, a imaju muka da nacrtaju cica glisu. u svakom slucaju ti se maksimalno trudi da se upises, pa ako uspes i to bez veze, onda si carica. :D
 
inache znam ribu iz moje srednje koja nije cica glishu isto znala da nacrta..ali sta cesh....poslali je birzuji u italiju da bi odande doshla ovde na fax..i tako:)...sad ja cu rado da se potrudim i verujem..da cu uspeti kad tad....inache.....nije mi jasno zasto na forumu "fakulteti"niko ne posecuje covece onaj deo sto sam postavila ist oza kostimografiju....gde su ljudi?Umetnici izgleda ne vole komp:)
 
LENNYKA:
inache znam ribu iz moje srednje koja nije cica glishu isto znala da nacrta..ali sta cesh....poslali je birzuji u italiju da bi odande doshla ovde na fax..i tako:)...sad ja cu rado da se potrudim i verujem..da cu uspeti kad tad....inache.....nije mi jasno zasto na forumu "fakulteti"niko ne posecuje covece onaj deo sto sam postavila ist oza kostimografiju....gde su ljudi?Umetnici izgleda ne vole komp:)
Vole, ali mislim da je to zato sto je ljudi sa zavrsenom kostimografijom jako malo....mali broj i primaju na ovaj smer...
 
Goscica:
Vole, ali mislim da je to zato sto je ljudi sa zavrsenom kostimografijom jako malo....mali broj i primaju na ovaj smer...

a TI JESI STUDENT PRIMENJENIH ILI WHAT?tJ ZASTO SMATRASH DA JE MALO LJUDI SA ZAVRSHENOM KOSTIMOGRAFIJOM?CISTO ME ZANIMA ARGUMENTACIJA DA BIH SHVATILA O CEMU SE RADI?
 
Ne nisam student, zavrsila sam Likovnu , a ne Primenjenu, ali sam upoznata sa podatkom koliko studenata primaju.Na odsek kostimografije primaju do 4 studenta.Verovatno nekada pomere tu crtu, to bi mogao da kaze neko upuceniji.Moras priznati da je to mala brojka, zar ne?!
 
užasno malo.... ali ok je ako je to garant da će kada završe imati posao u struci...nema ništa gore kada studiraš ono što voliš a posle radiš u butiku ... onda bolje nemoj studirati.
 
Goscica:
Ne nisam student, zavrsila sam Likovnu , a ne Primenjenu, ali sam upoznata sa podatkom koliko studenata primaju.Na odsek kostimografije primaju do 4 studenta.Verovatno nekada pomere tu crtu, to bi mogao da kaze neko upuceniji.Moras priznati da je to mala brojka, zar ne?!
DA ISTINA..UZAS UZELA SAM INFORMATOR I VIDIM GOMILU NEKIH BOLESHTINAZA PRIJEMNI.....UZAS...INACE GDE JE TA LIKOVNAAKADEMIJA I STA IMA NA NJIJ OD SM,EROVA ..JEL' TO TAMO NA KRAJU KNEZA NEGDE?UZAS..NA KRAJU CU DA ZAVRSIM FIZIKU I UPISEM ZIDNO SLIKARSTVO:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top