VRLINE I MANE....

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Smete li da priznate svoje mane ?
Shta smatrate svojim vrlinama?
Koji je pravi odnos vrlina i mana..
Shta kazu drugi o vama?
Koliko ste samokritichni?
Kakve tudje mane prihvatate?
Da li znate da oblikujete tudje mane da budu prihvatljive?

PISHITE O SEBI BEZ PREDRASUDA I OGRADA....
 
Iznenadjen sam ovim tvojim brifingom...
Ne stidim se svojih mana, jer jedna od mojih vrlina je da kapiram tudje mane i prilagodjavam im se.
Upamti ovo je zajednichka tema.
Malo ljudi je spremno da pricha o svojim manama, a o tvoje prepusti meni da ja ocenim.
Mozda nisi svesna svojih pozitivnih strana...Negativnost jedne lichnosti nije isto shto i negativna
duhovna lichnost...
 
moje mane --- mizantrop i to kakav !!! ne podnosim ljudsku glupost a i ja sam mnogima glupa ,, tešim se materijalnim stvarima kada nema povoda za psihičkim zadovoljstvom ,,, ne praštam -- valjda me zato niko ne podnosi --- ustvari praštam ali uz detaljno objašnjenje ---a to tek niko ne podnosi ,,, ,,, izreka ;; sitne stvari mi zagorčavaju život mada,,, doduše i sitnice mi i čine život uklopljivim do te mere da mi preko toga nije potrebno ,,, vrline ---- ljudi --baš umem lepo da slušam druge -- parlamentarnost u razgovoru ,,,, E jel uopšte čita neko ovo ???? jer ako čita -- da dam odgovore i na druga pitanja ??? ili jok??? ,,,,, ma jok
 
- 190 x 95
- 1968
- shmekerski cvikeri
- Ima jako chudnu boju ochiju ( izmedju zelenkasto plave i zelenkastozute)
- Odevanjem odskache od okoline
...



Јел су то врлине или мане...нисам схватила....?
 
Ja sam protiv da se odgovara na ovakvu temu , zato što vas dobro znam kakvi ste i na šta će ovako dobijene izjave da se koriste.

I plus što nije za filozofiju.

Ovde je ličnost toliko malo razvijena , a očekujete da forumska grupna ličnost bude dovoljno na nivou da se ne javi prljavi veš.

Zato ovako lažirane teme trebaju da budu u svaštari , pa ko voli nek svaštari.....
 
SHTO SE BAVITE SA MNOM. POENTA JE DA PISHETE O SEBI..
HEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNN
NE SMESH .. NE SMESH....

DIVLJA U SRCU-Lepo shto priznash otkrij nam neke.. ( nemoj da si plot-ha ha ha )
 
Idemo TUZNI PATAK na razvijanje tolerancije na forumu...Kritike su ti na mestu ali pazljivije prochitaj
sva pitanja koja su data u naslovu..Ne trazim od tebe da iznosish svoje intimne podatke vetj ako si
ushao na ovu temu budi hrabar i daj svoj doprinos...
 
Za psihologa:

Razvijanje tolerancije bez razvijanja ličnosti na forumu je nebulozno , naročito od strane tebe kao profesionalca.....
Tolerancija ne izvire iz zabrana ili treninga već iz razvijene ličnosti tj. da prihvata svet oko sebe realnije i razumnije .....
 
Impulsivna sam.
Glasnije pricam od drugih, pravim buku oko sebe.
Volim da zekim ljude.
Ovisna o nikotinu, netu i slatkisima.
Bezobrazna.
Detinjasta.
Izbegavam obaveze, ponekad.
Previse neposredna.
Povodljiva, lako se zarazim sa bilo cime.
Nedisciplinovana, cesto.

:-)
 
Ispravila si me , to su ti mushkarci ,tu su zene da ih isprave u svakom sluchaju...5 meseci je neshto
ali ima vremena u pochetku je najteze pa kad se dodje do 5 godine sve moze biti josh lepshe..
Htedoh retji da imash ukusa....Konstruktivna ali hajde ok dobro...
 

Back
Top