VRLINE I MANE....

Psihologue:
Da se ne bavim psihologijom odavno ne bih znao kako da se postavim..
Radiš kako treba i po PS i opet ne valja..

Ma tvoj problem je što suviše pokušavaš da se uživiš u ulogu psihologa. I postovi su ti takvi. Sve kao tipa: "Da slušam vas............. a kad ste to prvi put primetili............. a koliko se često ispoljava"............... itd. Probaj bre malo da se opustiš i da budeš ti. ;)
 
shaddow:
Ma tvoj problem je što suviše pokušavaš da se uživiš u ulogu psihologa. I postovi su ti takvi. Sve kao tipa: "Da slušam vas............. a kad ste to prvi put primetili............. a koliko se često ispoljava"............... itd. Probaj bre malo da se opustiš i da budeš ti. ;)
Pa mozda on bas to i jeste... :wink:
 
Pa ukoliko je stvarno psiholog.......... postoji i nešto što se zove "profesionalna deformacija". Osoba treba da bude u stanju da razdvoji svoj posao i privatni život. Zamisli kada bi se neko ko radi kao pukovnik u vojsci, na isti način ponašao i kod kuće.
 
sjenka:
u minja toljko sto u minja. U minja njet drugova glaza. Ja pirat odnoglaznoj.
zabodi sta mozes, cim imas , ako mozes,

malo te uistinu ima, zanemarljivo, ima a tema je tvoja rabota. I dalje nemam blagu predstavu s kim pricam. To je malo zamorno i nimalo inspirativno. Ne znam ni da li zelim da razgovaram s nekim ko jesi/nisi, ne zna se sta je... Ne kritikujem, samo, ne moze se pricati a da nemas predstave ko je na drugoj strani. Kanis li se konacno na neki nacin virtuelno identifikovati.
Ko mi je pisao na pp?
Ovo je ozbiljno, ne znam ima lli svrhe da se javljam, ne mogu ovako da uspostavim vezu i nekakvu interakciju.

Mozda je ovo za pp.
Izvinjavam se ostalim ucesnicima na temi , ako je to slucaj, ali ne znam da li vam radi pp.
I dalje nemam blagu predstavu s kim pricam.To je malo zamorno i nimalo inspirativno.

Sekspir nam nista ne bi rekao da se nije obracao Sekspiru u nama.Kome se mi, zapravo ,obracamo?
Nije neophodno poznavati osobu,net je prostor u kome ja polazim u susret tajanstvu tragajuci za izazovnom mislju
 
AntunTun:
ovaj josh balavi o manama?...choveche kolko neko naivan treba biti da pomisli da si ti zaista psiholog...lol...


Ne bih da govorim o tvojim manama poshto ih ima previshe..
Pozitivna osobina kod tebe je shto si mlad i imash vremena na pretek
pa chak i da promenish posao..
Znaci iz apoteke u mesaru ili bilo shta drugo...
 
shaddow:
Pa ukoliko je stvarno psiholog.......... postoji i nešto što se zove "profesionalna deformacija". Osoba treba da bude u stanju da razdvoji svoj posao i privatni život. Zamisli kada bi se neko ko radi kao pukovnik u vojsci, na isti način ponašao i kod kuće.

Nisi skapirao da sam iskompleksirani psiholog..zato je ova tema tu da se izlechim..
 

Back
Top