VRLINE I MANE....

Psihologue:
Lepo pismo od tebe CHIKA MESAR SE NE LJUTI SHTO IZIGRAVA PSIHOLOGA...
Ako se stavljash u kosh sa ANTUN TUNOM nemam shto retji dalje..Tamo i ostani..
A AKO TE ZANIMA GDE MI JE ORDINACIJA TO MOZEMO DOGOVORITI...


Sta se cudis Psiho? Lexa cesto postuje nepovezano i fali joj koordinacija misli i pisanja, zbog sporog razmisljanja. Zastareo procesor... jbga.
 
tralalala:
@Lexo, nemo se ljutish, ali i tvoj post deluje i prepotentno i ljigavo.
Upravo si uradila ono sto zameras drugima.


Nazalost moja su se ochekivanja ispunila.Ova tema je izazvala u ljudima samo mane
dok su vrline vrlo retke poput tvojih izjava..Vrlina je objektivno rasudjivanje a ne rukovoditi se tudjim navodjenjima...Najlakshe je suditi ...
 
ja jagodichin klon...ne znam zashto ali to me bash vredja...mislim ne da sam jagodichin to je josh i pozitivno...nego da sam klon...mislim otqd vam ljudi da sam jbni klon?...posle tje jagoda da mrsi kako previshe pishem o sebi jel te...chuj lexu...mislim shta je loshe u postovanju pp-a?...ne vidim razlog za ovaj post konkretno...mislim prilichno me i zabole...samo ne volim kad neki sumanuti likovi krenu da drobe o nechemu shto nije...a i dosadno mi je...pa uvek nekog nadjem...onaj neverovatan i nije neki potencijal...a i nema ga tako chesto kolko ima mene...al ne kontam shta je lexa tela retji?...da smo ljigavi?...ok jesmo shta josh?....da ne treba iznositi neka mishljenja..."teoretičar, utemeljivač novog pravca u definisanju morala srpske populacije. Možda i šire."...jel loshe biti teoretichar?...mislim shta ti zaista zamerash?...volim ja ljude...na neki moj nachin...oh ova tema se tako razvukla i tako je neprijatna...i sve...
 
Ja sam rekla jednu veliku istinu. Ništa tu nema ljigavo (apsolutno ništa), a ni mnogo prepotentno.
Ljigave su ove "igre". Istina nije ljigava. A ako se čika Psiholog opravdava (o, da, ima da se opravdava za onu PP) svojim godinama, to samo dovodi u pitanje sve vas koji ste njegovih godina, a s vremena na vreme, radite isto.
 
Psihologue:
Nazalost moja su se ochekivanja ispunila.Ova tema je izazvala u ljudima samo mane
dok su vrline vrlo retke poput tvojih izjava..Vrlina je objektivno rasudjivanje a ne rukovoditi se tudjim navodjenjima...Najlakshe je suditi ...
Vrlina je poštovati i reči i onog koji ti upućuje kritiku.
Mana je praviti tabore, držati stranu, šlihtati se i tražiti podršku baš svuda gde se ona makar nazire.
 
izvini mi se...rekla si da sam jagodichin klon...a to nisam...sad demandujem satisfakciju...u je ala sam a?...mrsimo previshe...mada kad pogledash kake su teme posvuda...i oni likovi s pushkama u avatarima...bude malko degutantno ...makar meni...mislim shto te smaram?...napisala si post u kom si vidno uzbidjena...ok mozhda nisi uzbudjena al si zhustra...i sad kao smirite se...i to shto si napisala da se tachno zna ko je prozvan...mogla si lepo da napishesh bilo bi neljigavo...sad zahtevam da mi se izviniiiish...
 
Lexa:
Vrlina je poštovati i reči i onog koji ti upućuje kritiku.
Mana je praviti tabore, držati stranu, šlihtati se i tražiti podršku baš svuda gde se ona makar nazire.

Poshtujem svaku kritiku...Mislish da je mana shto pravim elaborat o musko-zenskim odnosima i to napisah u PP..Zadovoljan sam shto su iskazane mane sa tako zustrom
reakcijom a na protiv kvalitet bi bio postaviti se iznad i neodgovoriti na provokaciju,ali
zato smo mi SRBI da komshiji crkne krava...
 
AntunTun:
izvini mi se...rekla si da sam jagodichin klon...a to nisam...sad demandujem satisfakciju...u je ala sam a?...mrsimo previshe...mada kad pogledash kake su teme posvuda...i oni likovi s pushkama u avatarima...bude malko degutantno ...makar meni...mislim shto te smaram?...napisala si post u kom si vidno uzbidjena...ok mozhda nisi uzbudjena al si zhustra...i sad kao smirite se...i to shto si napisala da se tachno zna ko je prozvan...mogla si lepo da napishesh bilo bi neljigavo...sad zahtevam da mi se izviniiiish...
Ček', malo -
Onaj tekst sam pisala vrlo polako, u Word-u.
Znači, nikakvo uzbuđenje, samo malo razočarenje još jednim pokušajem propagiranja svog velikog JA. Koje si ti, tako ljubazno, pojasnio... Za to sam ti zahvlana.
A da li si ti, ili nisi, Jagodin klon, ja to ne mogu znati. Dakle, AKO NISI - izvini. Može li tako?
Samo ne znam zašto te to toliko vređa.
 
Psihologue:
Poshtujem svaku kritiku...Mislish da je mana shto pravim elaborat o musko-zenskim odnosima i to napisah u PP..Zadovoljan sam shto su iskazane mane sa tako zustrom
reakcijom a na protiv kvalitet bi bio postaviti se iznad i neodgovoriti na provokaciju,ali
zato smo mi SRBI da komshiji crkne krava...
Verovao ti meni ili ne, ja te nisam provocirala. A mislim da nije ni Tun.
 
nekako mi to neiskreno...mislim ipak ja ovde i prozivam ljude i svashta...ako koristim 2 nika pomalo je to nechovechno a?....uzbudjenje ne podrazumeva zhurbu...i nisam nishta govorio o tvome velikom ja...ne znam otqd ti to...al kazhesh kao sve ljigavo i kojeshta...a posle pishesh u fazonu "znaju oni koje sam spomenula"...pa mislim reci shta ima veze...vidish kako efendija (:

no pravda je zadovoljena shto se izvinjenja tiche...mogu mirno da...neshto tamo...

nisam te ja bre provocirao...ja sam napisao da ti je tema glupa...na shta si ti reko da sam ja glup...i ja u cilju dokazivanja moje pameti krenem da te osporavam...mislim da sam dokazao da ti tema nema veze s mozgom a da ne prichamo s psiholoshkim istrazhivanjima

kraj priche...
 
Lexa:
Tralalala, očigledno nisi razumela onoliki tekst. Jeste malo konfuzan.
Ako te zanima, pročitaj ga pažljivije, ako te ne zanima, nemoj donositi sud prerano.
Evo procitala sam ga 3 puta.
Ne sumnjam da je bio iskren i verovatno isprovociran necim sto ja ne razumem.
U stvari, razumem sve manje.
Verovatno da potreba za medjusobnim analizama dolazi vremenom.
Meni se cini da ja necu stici dotle.
Smorila sam se od svega.
 

Back
Top