VRLINE I MANE....

pa psiholozhe...tvoj plan da inkognito napravish temu koja za cilj ima istrazhivanje psihe uchesnika foruma je osujetjen...shta dalje?...mislim valjda je neka osnova da ljudi ne znaju da se time bavish?...jel izgubilo istrazhivanje relevantnost?...koja ti je adresa firme da se prijavim...no disqtabilno ko bi koga tu lechio...al neshto bi dogovorili...evo ja tebi pricham o snalazhenju u virlualnim zajednicama ti meni o psihopatologiji jel mozhe?...mozhemo li mi sad kao subjekti u ovome tvome istrazhivanju da rachunamo na nekakav popust u ordinaciji?...jesil ti psiholog iz hobija?...kako frojd objashnjava omashke u govoru , pisanju?...imash punu qtju zhena...wow...blago tebi...mora da si bubreg u loju i sve...ne mogu se pishe odvojeno...da se brukam pred vama mushkarcima?...pa i nije mi do nekog dokazivanja ni pred jednim ni pred drugim...ja ovo tebe osporavam kao psihologa...mislim ako si zaista psiholog onda si losh kolko otjesh...kad ne mozhesh da se snadjesh u konverzaciji ovog nivoa...dakle zayebi ljis...svi znamo da sam ja sexualni manijak...to nisam ni poqshao da opovrgnem...reci ti nama shta bi....jel tema glupa il nije?
 
AntunTun:
pa psiholozhe...tvoj plan da inkognito napravish temu koja za cilj ima istrazhivanje psihe uchesnika foruma je osujetjen...shta dalje?...mislim valjda je neka osnova da ljudi ne znaju da se time bavish?...jel izgubilo istrazhivanje relevantnost?...koja ti je adresa firme da se prijavim...no disqtabilno ko bi koga tu lechio...al neshto bi dogovorili...evo ja tebi pricham o snalazhenju u virlualnim zajednicama ti meni o psihopatologiji jel mozhe?...mozhemo li mi sad kao subjekti u ovome tvome istrazhivanju da rachunamo na nekakav popust u ordinaciji?...jesil ti psiholog iz hobija?...kako frojd objashnjava omashke u govoru , pisanju?...imash punu qtju zhena...wow...blago tebi...mora da si bubreg u loju i sve...ne mogu se pishe odvojeno...da se brukam pred vama mushkarcima?...pa i nije mi do nekog dokazivanja ni pred jednim ni pred drugim...ja ovo tebe osporavam kao psihologa...mislim ako si zaista psiholog onda si losh kolko otjesh...kad ne mozhesh da se snadjesh u konverzaciji ovog nivoa...dakle zayebi ljis...svi znamo da sam ja sexualni manijak...to nisam ni poqshao da opovrgnem...reci ti nama shta bi....jel tema glupa il nije?


SHTA zelish da se prepucavamo ili zivot u miru..Ako si seksualno opteretjen ok ko nije
Bio sam u tvojim godinam isto ( pretpostavka da imash izmedju 22-25 )...To nije mana
nego fizichka potreba..Zameram ti odavanje privatnog PP...ali ja kao stariji DOSTA
imam razumevanja za tvoju mladost ( ne zafrkavam te )-shvati ovo kao dobronameran
chin jednog MESARA koji zeli biti PSIHOLOG!!!

Iskreno da ti kazem sa godinama dolazi zrelost i mudrost...Koliko god da ti mislish
da si odrastao-nalazish se u svetu svojih godina ( shto bezbolnije da ti objasnim a da
ti shvatish da je ovo sve dobronamerno)...

Ne frustriraj se previshe sve je recheno ne da se ti vredjash nego dobronamerno..
Znachi ukapiraj moju dobru nameru i ZIVI U MIRU na forumu..
 
hahaha starac focho strikes....no greshka psiholozhe....naime mudrost ne dolazi godinama....ima previshe primera ljudi koji ne stichu mudrost decenijama....okreni se....pogledaj stare....mudrost?....daj bre bezhi peno
 
AntunTun:
hahaha starac focho strikes....no greshka psiholozhe....naime mudrost ne dolazi godinama....ima previshe primera ljudi koji ne stichu mudrost decenijama....okreni se....pogledaj stare....mudrost?....daj bre bezhi peno


ISTO SAM TAKO JA REAGOVAO KAD NE BIH UKAPIRAO ODMAH!
ZATO TE RAZUMEM!
NEMOJ SE VISHE KAJATI NA OVOM POSTU!
 
Nego, ja vas nešto iščitavam, i odavno mi se nije desilo da neku temu pratim sa tolikim interesovanjem, a da nemam šta reći na nju... Pa i pođoh jednom, iskrenosti radi, da pružim par vrlina i mana (wow), ondaK mi Antun reče ono što je trebalo odavno i sama da shvatim. A i shvatila sam, samo nisam mislila da je bitno... Reko’, šta me briga šta izigrava, eto, ako mi je ćef. A mrzelo me, iskreno. Zato nisam.
I svaka čast, ovakav PP je jedino časno objaviti javno, samo veliko mudo može to da uradi. Baš, inače, ne volim otvaranje privatnih poruka... Hm, dobila sam i ja par tih „prijateljskih“, pa ondaK pročitam temu autora o tome kako mu je dosadilo da pokušava da kresne nešto sa foruma, izigravajući dobricu... Ili je rešio da to postane... Whatever. Ko je pročitao, znaće o čemu je reč. Hm...
A opasno su mi se smučili silni forumski psiholozi. Džabe ti godine, čika psiholože. Nisi ti ovde dovoljno dugo. To je starost... Hah.
Nije teško provaliti da nisi psiholog, mislim, realno, baš nalikuješ na nekog zadriglog, odnedavno elegantno podgojenog „momka“ koga ubi pojam sredovečnosti kojoj se približava... Mislim, nije da sam pročitala, cenim da imaš oko 32... A ko su „seke iz ordinacije“, to je diskutabilno. Verovatno si i to ti.
I nije ti nešto za dičenje.
Ustvari, kladim se da ni ne studiraš psihologiju, već se baviš tako nekom delatnošću, hm, tipa – imaš svoju radnjicu, ili zanatsku radionicu... Možda i mesaru. Onako, to bi bilo na mestu. Bilo bi mnogo reći da servisiraš računare...
Jer, ja sam sebi bolji psiholog, nego što bi mi ti, eventualno, bio...
A ja sam imala pozitivno mišljenje o tebi...
Pa, gadno je to. Ali ovaj je forum gora ljigavština nego r. l.
Ipak, u prepotentnosti ne zauzimaš prvo mesto. Prvo definitivno pripada Tužnom Patku. Da li je slučajno što te je on „provalio“ i pre Tuna? Ti si mu, bre, konkurencija, mislim da se osetiio ugroženo. To ja onako, iskreno, mada se trudim da se više ne svađam sa njim. Jače je od mene.
Molim, razlikujte prepotentnost od potentnosti, ne pokušavam da skrećem pažnju na ono u čemu ste, jel’te, najjači :lol: . Zabole me.
Pa, kontam da ljudi koji sebi dozvoljavaju da pišu kritiku morala svih ljudi sa kojima stupaju u kontakt smatraju za pošteno (ako ništa drugo) da i oni budu kritikovani... I ocenjivani. I tretirani kao pacovi. Metnuti u tor. Ah, koliki vam je ego, tužna sudbo moja, da li je ceo svet takav?!?
I, opet, onaj jadni poziv na godine, dokle?! Nemo’, psiholože, to nije ni nisko, to je potvrda gluposti.
Šta nije u redu sa vama? Ja baš nemam neki poriv da ovde otvaram pedeset nick-ova, ono, kapiram da neko ima razloge, ali da razdvaja ličnosti?! Imamo Mr. Hajda, glupog Mr. Hajda, a ne sumnjam da se negde krije i Džekil, samo ga ne provalih. A, da. On je na privatnim porukama...
A i ja sam neki psiholog... Ali od tebe sam bolji, Psiholože moj, malko si me razočarao... :roll: Ne kao psiholog, već kao nick.
Pa šta sad? Da ostajem ovde ili da se gubim? Ne znam. A i ko me pita.
Baš ste ljigavi. Još me je ovaj Tun i najpozitivnije iznenadio. Ali to ne menja činjenicu da će i on jedared ovde postati veliki psiholog, teoretičar, utemeljivač novog pravca u definisanju morala srpske populacije. Možda i šire...
O, da, to takođe ne znači da, Tune, nisi Jagodin ko zna koji klon, što je svojevrsna ljigavština, takođe.
Pun je forum lažnih seka i bata.
Eto, Psiholože, to je iskustvo. Ovde su godine nebitne, osim godina provedenih buljeći u računar, zakrvavljenih očiju. Zašto Tun nosi naočare?
Malo je plitko, ali i to je nešto. Što reče Dr. Džekil – to je nešto! Sumnja, ljudiiiiiii!
Spustite se malo na zemlju. I volite ljude. Pustite ljubav u vaše, egom osakaćene, duše, osećaćete se kao mi pacovi, ali ćete imati više prijatelja. Nemojte to potcenjivati.
Mada, kada nešto nikada nisi imao, ne znaš kako je to imati. Stoga ti ne nedostaje. Jok.
Pa, kapiram vaše razrogačene oči. Šta će vam, zaboga, pacovi? Da vas iz’edu, da vam dušu ispiju, pa da ne morate to sami sebi da radite.
Da ispitaju vašu nesigurnost i u sprdnji sa vama naprave sebi paravan za veličanje samouverenosti.
Kako god tumačili ovaj termin, opet su bolji od vas. Oni. Mi. Pacovi.
 
Lepo pismo od tebe CHIKA MESAR SE NE LJUTI SHTO IZIGRAVA PSIHOLOGA...
Ako se stavljash u kosh sa ANTUN TUNOM nemam shto retji dalje..Tamo i ostani..
A AKO TE ZANIMA GDE MI JE ORDINACIJA TO MOZEMO DOGOVORITI...
 

Back
Top