VRLINE I MANE....

moja mana je sto imam vrline...rekoh li premalo?
moja vrlina je sto imam mane...rekoh li previse?
moje mane su vrline drugima
moje vrline su mane nekima
sad je dosta :P

da nemanje mu... je vrlina ili mana?
evo psihic pesmica i za tvoju temu :P
 
Artinve:
moja mana je sto imam vrline...rekoh li premalo?
moja vrlina je sto imam mane...rekoh li previse?
moje mane su vrline drugima
moje vrline su mane nekima
sad je dosta :P

da nemanje mu... je vrlina ili mana?
evo psihic pesmica i za tvoju temu :P


Zavisi kog si pola...Lepo srocheno samo si dokazao shta sam pitao..
 
hm,kad treba da pricam o sebi.....no ajd kad sam vec krenula....

vesela
druzeljubiva
uvek sam nasmejana i kad se smejem,smejem se do suza,sto nekad i nije dobro,narocito ako nemam maramicu da skinem sminku posle toga hahhaha:lol:
hiper senzitivna - to je i dobra i losa osobina:roll:
impulsivna - ali se dobro kontrolisem
obozavam da se zezam i veoma sam detinjasta - sto je po nekad dobro,a po nekad lose
volim da se zezam na svoj racun,narocito kad je negde malo zategnuta situacija,pa ja onda pocnem da se blesavim ne bi li se ljudi opustili i zaboravili na grrrrrrr
ne vololim svadje - uh,
Meni stvarno treba mnogo da se iznerviram.Kad sam besna ne diraj me,ne prilazi,:!: tada odem i operem pola ormana vesa na ruke :lol: :lol: :lol: ili se spakujem u krevet da odspavam.Posle sam ko nova
nekad sam jako tvrdoglava,ali umem da popustim
neposredna,otvorena,sto obicno ljudi pogresno shvate:roll:
ja kad volim,volim,kad ne volim odmah secem
jako sam osetljiva na ljudsku zlobu i bezobrazluk,tako da tada ne odgovaram za svoje postupke,ali to je stvarno ekstremno
obicno kazu da su mirni ljudi najgori kad polude i to je tacno:twisted:
eto,napisah ti esej,pa ko shvati shvati,ko neshvati .........
poz
 
Psihologue:
Smete li da priznate svoje mane ?
Shta smatrate svojim vrlinama?
Koji je pravi odnos vrlina i mana..
Shta kazu drugi o vama?
Koliko ste samokritichni?
Kakve tudje mane prihvatate?
Da li znate da oblikujete tudje mane da budu prihvatljive?

PISHITE O SEBI BEZ PREDRASUDA I OGRADA....[/QUOT]Izjasni se prvo ti.Postavis tako direktno i indiskretno pitanje a ne ponudis nam sliku o sebi,nije posteno.Mada i ova slika sto se vidi...........
 
blizance:
Psihologue:
Smete li da priznate svoje mane ?
Shta smatrate svojim vrlinama?
Koji je pravi odnos vrlina i mana..
Shta kazu drugi o vama?
Koliko ste samokritichni?
Kakve tudje mane prihvatate?
Da li znate da oblikujete tudje mane da budu prihvatljive?

PISHITE O SEBI BEZ PREDRASUDA I OGRADA....[/QUOT]Izjasni se prvo ti.Postavis tako direktno i indiskretno pitanje a ne ponudis nam sliku o sebi,nije posteno.Mada i ova slika sto se vidi...........

O meni su pisale devojke iz ordinacije..Kasnish bilo je tio u pochetku pa sam preimenovao
tj preoblikovao..O meni se sve zna..Pitaj da ponovim shta je tad napisano...
 
sjenka:
ma sta to manevrises, a jos je tema tvoja?
hm, ne znam bas sta si htio s njom
aj da ne bude da sam gad, reci mi sta hoces od mene da cujes?
more je nepregledno u pitanju, pa opet moze se svesti na nekoliko dobro skrivenih zalosnih cinjenica , haha
pucaj!


Koji deo tebe je gad?
Napishi shto shta o sebi ali tako da ne skapiram odmah !
Kolko vremena potroshish na uchenje ili chitanje?
Koliko si pesama napisala do sada?
Zanimacije u slobodno vreme?
 
Samantha Jouns:
ma ko je lud da ove otvara dusu i da pise o sebi,...a ne ne ne
Ja sam mislila da je ovde nesto drugo a ne da pisemo o sebi,....Psiholog ako hoces terapiju moze U Rl ali ovde ne....:p :p :p :p

Samantha kvalitet je pisati o sebi /Shta te boli uvo za desnichare i levichare shta ce posle svega misliti o tebi..Vazno je ti znash ko si...
 
Psihologue:
Smete li da priznate svoje mane ?
Shta smatrate svojim vrlinama?
Koji je pravi odnos vrlina i mana..
Shta kazu drugi o vama?
Koliko ste samokritichni?
Kakve tudje mane prihvatate?
Da li znate da oblikujete tudje mane da budu prihvatljive?

PISHITE O SEBI BEZ PREDRASUDA I OGRADA....

smem...
duhovitos...iskrenos...
odnos?...nem pojma...trebalo bi da kazhem da imam vishe mana...al nemam...radim na sebi
pitaj druge...
pomalo...
zavisko kako kod koga...
ne znam....al u zavisnosti o kome se radi...mane prihvatam


tema ti je mega glupa....iskreno i bez predrasuda
 
Tema je glupa jer nema mesta psovkama i uvredama na rachun drugih...Pishi o sebi Antun Tune ako
ti je tema glupa , ti pishi o svojim glupostima , da bi se uklopio u situaciju...
Ovo je ozbiljna situacija u kojoj se ne snalazish ok..
Vrline i mane su osnov svih medjuljudskih odnosa a najvishe nesporazuma i negativnosti dolazi iz
nepoznavanja...
 
sjenka:
u minja toljko sto u minja. U minja njet drugova glaza. Ja pirat odnoglaznoj.
zabodi sta mozes, cim imas , ako mozes,

malo te uistinu ima, zanemarljivo, ima a tema je tvoja rabota. I dalje nemam blagu predstavu s kim pricam. To je malo zamorno i nimalo inspirativno. Ne znam ni da li zelim da razgovaram s nekim ko jesi/nisi, ne zna se sta je... Ne kritikujem, samo, ne moze se pricati a da nemas predstave ko je na drugoj strani. Kanis li se konacno na neki nacin virtuelno identifikovati.
Ko mi je pisao na pp?
Ovo je ozbiljno, ne znam ima lli svrhe da se javljam, ne mogu ovako da uspostavim vezu i nekakvu interakciju.

Mozda je ovo za pp.
Izvinjavam se ostalim ucesnicima na temi , ako je to slucaj, ali ne znam da li vam radi pp.



Koliko znam tebe toliko i ti mene...Mistifikacija na forumu se podrazumeva osim u
okolnostima kad potrebe izlaze iz granica forumashkog dopisivanja...
KAKO NE ZNASH ? Znash li sve ostale?
Inspiraciju nemoj da trazish u svidjanju...to je nepotrebno na forumu...
 
sjenka:
ne zanima mene ko si u realnosti ali vas ima ocito vise iza jednog nika pa ne mogu da odrzim niti komunikacije. To nije mistika, to je samo nekorektnost s vase strane. Prosto ne znam da li sad pricam s osobom koja mi je postavila pitanje, kome odgovaram i sta sam od koga dobila kao reakciju. Ne treba mi, dakle , podatak iz realnog svijeta, nego malo preciziranja u virt. Recimo, ne znam da li si mi se ti obracao na pp? Da li si musko ili zensko?
Ti znas vise o meni, i to zahvaljujuci mom fer stavu. Ja sam uvijek sjenka i samo sjenka. To je sto je ali znas da sam taj i taj lik foruma. Tu nema dvojbe. Tako mozes pratiti moje misli, moje postove. Prosto je nejasno kako drugacije postupiti.Razumijes li sta kazem?
Nemam volju za svadjanje , naprotiv, ali ti si na potezu ako ne zelis da se nit prekine.


Ko ti je kriv sto se nabacujes ozenjenim tipovima.
 

Back
Top