Quake 4 - kako pokrenuti ?

Kum Ruzvelt

Obećava
Poruka
69
Unpack it.

Mount CD using Alcohol 120% v1.9.5.3105.

Install the game.

Use Antiblaxx if needed.

Play and Enjoy!

Probao sam i nece. Nisam siguran kako i sta u Antiblaxx-u podesiti, a prilikom startovanja racunara Antiblaxx prijavljuje da ne moze da prepozna Alcohol ?!
Moze li neko da mi objasni kako ovo resiti ili da postuje sliku Antiblaxx-a sa podesenim parametrima za ovu igricu. Hvala puno !
 
Jesam, i igrica krene , pojave se oni gavranovi u uvodu igrice, a posle toga prijavi da je invalid serial i ******* , ne moze dalje. Ovaj sam dobio uz igricu MPJG-X7J7-777C-777F-7777 , ali nece !!!
Ponovo je instaliram i u medjuvremenu sam uspeo da je krenem i preko Antiblaxx , ali isto dodje dotle i nema dalje !
Isto su mi rekli za Vietcong 2, skini . exe sa neta, ali koji god sam skinuo ( 5-6) u njemu zapakovano 4-5 trojanaca virusa i nista vise ! a niko da kaze gde to " tako lako i bez zamlacivanja '' da se nadje na netu ! Astalavistu i ostale Crack sajtove sam probao, i jedva se "otrebio' od virusa !
Cak sam uspeo i Splinter Cell Chaos Theory da pokrenem kako si monty 32 opisao, ali isto krene ( pre toga 2-3 min proverava DVD ) i onda prijavi pogresan serijski broj. Porbao sam 5-6 koje sam nasao na netu i nijedan ne prihvata .
 

Back
Top