FUDBAL ili KLADIONICE? (pitanje je sad)

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
Posle masovnog pojavljivanja kladionica kod nas, naš fudbal je izgleda dobio još jedan (odlučujući) nizak udarac. Toliko je očigledno da se neke utakmice nameštaju da bi klupski tajkuni zgrtali novac da je to jasno i najvećim fudbalskim laicima.
Na ovu temu me je posebno navela utakmica poslednjeg odigranog kola Zeta-Hajduk 5:3. Prvo poluvreme je završeno sa 4:0, a onda se rezultat kretao ovako 5:0 - 51. minut, 5:1 - 52. minut, 5:2 - 53. minut i 5:3 - 54. minut (?). Tako bar piše u dnevnim novinama ako im je za verovati. A i da je neka greška ko malo prati fudbalska dešavanja zna kako se završavaju utakmice Hajduka iz Kule. Golova ni za lek. Kad vidi čuda krenulo im. :confused: Imali su celo poluvreme za golove ali da oni to prebrinu na vreme da se neko ne naljuti. :-x
Uzrok ovoga se zna. Kladionice će "pojesti" naš fudbal, a mi ljubitelji fudbala ostaćemo "gladni" fudbala sa ovih prostora (ako uopšte još uvek postoji).
Šta mislite o ovom slučaju i navedite još neki ako znate?
 
Meni je jedan Crnogorac pricao da CG timovi redovno igraju 3 za 3. I to stalno 1-0. Mada ja nisam nesto posebno pratio to,ali vidi se lepo kada je utakmica namestena. Posebno dok je postojao Zeleznik,a sad Vozdovac...svi znaju ko im je gazda.
Zvezda-Vozdovac 3-1 (0-1)...namesteno milion % ! Plus jos gomila drugih utakmica.
 

Back
Top