Gledam te dok spavaš...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Ilo Silo, taman da c/p sa Knj. :lol:



Voleo sam da te gledam dok spavaš, čak i kada si se pretvarala, kada sam se vraćao kasno kući, pijan, brojao sam tvoje trepavice, ponekad mi se činilo da se osmehuješ

Zaljubljani muškarac je onaj koji voli da gleda svoju ženu kako spava, i da, svremena na vreme svršava"


"399.-", Frederik Begbede
 
On meni kaze da sam najsladja dok spavam, jer sam tad mirna i kako se razvezdim kad sam sama u krevetu! Sto ce reci po Hebeovom tekstu, da je covek zaljubljen! :lol:

Posto obicno legnem posle njega, ja ga gledim, cesto ne izdrzim pa krenem coveka da maltretiram, vucem ga za usi, nos, a nekad ga spopadnem kad je u teskoj vec komi. I imam gomilu fotki dok on spava! Pile moje. :-)
 
Obozavam da ga gledam kako spava, mada retko imam priliku za to. Ako primetim da nesto lose sanja, samo ga zagrlim i prosapcem tiho na njegovo uho "sssshhhhhh".

Meni je rekao da hrcem, pa me prvo bio malo blam, a kad je poceo i da me zeza, meni bilo smesno i rekla sam mu da me slobodno prodrma ;)
 
Mesec sija
iluzija
ona spava na kaucu
uskoro cu leci i ja
dok napolju psi jaucu
svi spavaju niko budan
a ja sedim uzaludan
i gledam je hipnotisan
sav zaljubljen i otpisan

Ja je gledam kako spava
i lepa je boli glava
Ja je gledam kako spava
i lepa je boli glava

Ona dise,sve mirise
ne treba mi niko vise
po njoj samo mesecina
prosula se ko istina

Ja je gledma kako spava
i lepa je boli glava...
 
Ona spava sanja mene
Ona spava
Boze cuvaj mi ovo pile
Ovu mrvu zlata i svile
Sanjaj ne budi se,
Jutro ionako pokvari sve

Padaju zvijezde za nju
Padaju zvijezde tu na mome jastuku
I tiho, tiho
Padaju zvijezde za nju
Ptice se gnjezde tu na mome jastuku
I tiho, tiho

Padaju zvijezde

Boze cuvaj mi ovo pile
Ovu mrvu zlata i svile
Sanjaj ne budi se...
 
moj muz je na papiru nacrtao testeru i cirkular napisao zzzzzzzzzzzzzzzzzz
stavio pored mene na jastuk i tako me fotografisao,iz cega zakljucujemo da nema nikakvih neznih osecanja kad me gleda uspavanu :?
 

Back
Top