ŠTA BI STE VI:

gulum

Zainteresovan član
Poruka
464
Možda ste čuli za ovakav primer ali u svakom slučaju priča ide ovako:
On pun kao brod ona glumi da je riba,dok on ima 100kg,otprilike.Naravno u tom slučaju izgled nije bitan.I šta se dešava, sve je bilo ok dok đžep nije postojao sve plići i plići.Naravno ona na to nije navikla i nalazi utehu u moleru koji je sređivao gajbu i radio za dnevnicu.Brzo su ih svi provalili i razvod braka uz brdo pretnji je bio neminovan.Najveći bedak je taj što je majstor skoro odvalio od batina pa se zamalo nije i sa njim raskantala.U svakom slučaju najviše ispašta dete koje ima 4god i koje se nalazi kod nje.
Pitanje glasi šta biste Vi uradili na njegovom mestu?
 
Ne mozes nista:roll: ,prihvati to kao stvar koja je morala jednog dana da se desi,dal sa molerom ili sa perom,mikom,lazom.....najvaznije je da dete ne pati.Ako je vec dato majci,potrudi se da ono bude zbrinuto,budi pazljiv prema njemu i voli ga,to je najvaznije u celoj prici.Za nju ne treba da te bude briga,ona je svoje izabrala;)
 
esperanca137:
Ne mozes nista:roll: ,prihvati to kao stvar koja je morala jednog dana da se desi,dal sa molerom ili sa perom,mikom,lazom.....najvaznije je da dete ne pati.Ako je vec dato majci,potrudi se da ono bude zbrinuto,budi pazljiv prema njemu i voli ga,to je najvaznije u celoj prici.Za nju ne treba da te bude briga,ona je svoje izabrala;)

Tako je...
 
Ne bih je zvao nazad, ako je tako kao sto ti kazes.
Mozda ce nekom izgledati cudno, ali ja nekako verujem da covek ipak treba da se pogleda u ogledalo i bude realan prema sebi. Ako nisi neki frajer (u prevodu, debeo, ruzan) a pritom imas dosta para trebalo bi se zapitati zasto je avion-riba pored tebe. Da li je to sto si sarmantan ili si „sarmantan” u dzepu, mozda? Kada su brakovi u pitanju mislim da je „bolji vrabac u ruci nego golub na grani”, tj ne treba gledati samo lepotu, vec jos mnogo vise od toga. Ne kazem da treba ozeniti ruznjacu, ali ako hoces da zasnivas porodicu sa nekim onda vise nisi ti sam sebi vazan vec se suocavas sa „posledicama” (decom) u slucaju neuspeha. E, onda vise nije vazno sto je ona strava riba, prevara sa molerom vec imas posla sa malim covekom koji nista od toga ne razume, vec je svedok svadja, tuca, plakanja itd. Dakle, stop nasilju nad decom.
 
esperanca137:
Ne mozes nista:roll: ,prihvati to kao stvar koja je morala jednog dana da se desi,dal sa molerom ili sa perom,mikom,lazom.....najvaznije je da dete ne pati.Ako je vec dato majci,potrudi se da ono bude zbrinuto,budi pazljiv prema njemu i voli ga,to je najvaznije u celoj prici.Za nju ne treba da te bude briga,ona je svoje izabrala;)


NE RADI SE O MENI, U SVAKOM SLUČAJU TO JE TO.I JA SAM MU TO REKAO,ŠTA ĆE BITI VIDEĆEMO!!!
 
Opet neki rahiticni zgoljavci koji misle da je 100kg za tipa nesto puno...

Ma oteras tu pokvarenu u PM i nadjes neku novu... nadaj se bolju...
I opet tema o lovi... Slova"Power of love" dobijaju novi smisao... :lol:
 
Saveta mi je preko glave...

Svi smo punoletni i odgovaramo za svoje postupke...

"Drugar" kupio curu... jer joj je prvo pokazao pare, a ne sebe...

Njoj bilo "dosadno"(???), pa nasla idiota (...naknadno utvrdila...) koji ce da je bije...

Naravno da se dete tu naslo protiv svoje volje!!! Treba da poraste i da im svima (trima...) **be kevu!!!

naravoucenije:
sponzoruse, mislite o tome... na vreme...
"tatini sinovi", mislite o tome... na vreme...
moleri (...i ostali iz "branse"...), nemoj' ste kreteni!!!
DECOO...OOO...OOO, trenirajte neki borilacki sport,... ili bilo koji sport... i ne ponavljajte greske roditelja...
 
Da budem iskrena, najstrashnije mi je sto dijete mozda i gleda kako mu majku od batina leshi tamo neki lik... Kakav mu primjer time daje?
Sto se tice tvog prijatelja, da ju je bolje kresao, ne bi mu se ovo desilo... Sorry na surovosti...
 
Ej, sad sam setio... kako bi bilo da da se on naj**e keve moleru sto mu bije ipak mislim, khm...zenu ...i majku njegovog deteta. Pa ako i popije batine, mozda bi to delovalo kao eliksir za oboje?
 
gulum:
Možda ste čuli za ovakav primer ali u svakom slučaju priča ide ovako:
On pun kao brod ona glumi da je riba,dok on ima 100kg,otprilike.Naravno u tom slučaju izgled nije bitan.I šta se dešava, sve je bilo ok dok đžep nije postojao sve plići i plići.Naravno ona na to nije navikla i nalazi utehu u moleru koji je sređivao gajbu i radio za dnevnicu.Brzo su ih svi provalili i razvod braka uz brdo pretnji je bio neminovan.Najveći bedak je taj što je majstor skoro odvalio od batina pa se zamalo nije i sa njim raskantala.U svakom slučaju najviše ispašta dete koje ima 4god i koje se nalazi kod nje.
Pitanje glasi šta biste Vi uradili na njegovom mestu?


Takve su zene...
 

Back
Top