THE SUFFERING 2005 - TIES THAT BIND

FAZON JE ISTI KAO KOD NOVOG SPLINTER CELL-a cupanje kablova zbog STAR FORCE protection !!! BOLJA JE MNOGO OD PRVOG DELA , IMA OPCIJU FPS ILI 3 LICE KLASIKA KAO U 1 DELU , TRENUTNO SAM NA 10 MISIJI ... STRAVA JE IGRA , CAK IMA I MASINKA TOMMY GUN OD ORUZJA , RUCNI BACACI koje nismo vidjali u 1 delu , NEPRIJATELJ JE MNOGO JACI I SNAZNIJI , MADA SVE SE NADOVEZUJE NA PRICU IZ 1 DELA ... KRVI IMA NA SVE STRANE ...... OCENA CISTA 10 !!!!!
 
whitenicky:
FAZON JE ISTI KAO KOD NOVOG SPLINTER CELL-a cupanje kablova zbog STAR FORCE protection !!! BOLJA JE MNOGO OD PRVOG DELA , IMA OPCIJU FPS ILI 3 LICE KLASIKA KAO U 1 DELU , TRENUTNO SAM NA 10 MISIJI ... STRAVA JE IGRA , CAK IMA I MASINKA TOMMY GUN OD ORUZJA , RUCNI BACACI koje nismo vidjali u 1 delu , NEPRIJATELJ JE MNOGO JACI I SNAZNIJI , MADA SVE SE NADOVEZUJE NA PRICU IZ 1 DELA ... KRVI IMA NA SVE STRANE ...... OCENA CISTA 10 !!!!!
...ili to samo subjektivno misljenje :)
Igra je bolesno dobra, sa malim propustima, ali zato KRV jE EXTRA!!!!!!!!
 
Fency_Killer:
Meni ortak rece da je igrica morbidna...Sad,sta je mislio pod tim "morbidna"...nije ni bitno...
Uglavnom,instalirao sam igricu,i ako nekog nemrzi da mi napise kako da se resim tog prokletog star force-a,bio bih mu jako zahvalan...poz svima


Kad instaliras igru , 1 cd prekopiras na hard , iskljucis napajanje sa kompijuter pa onda napajanje sa uredjaja koji imas DvD pleyer, rezac nije ni bitno .... ukljucis ponovo komp , preko Daemon-a ubacis ponovo IMAGE sa harda i startujes igru ..... IGRA je fenomenalna , a onaj sto prica da je igra bez veze ... pogresio je temu ;-)
 
whitenicky:
Kad instaliras igru , 1 cd prekopiras na hard , iskljucis napajanje sa kompijuter pa onda napajanje sa uredjaja koji imas DvD pleyer, rezac nije ni bitno .... ukljucis ponovo komp , preko Daemon-a ubacis ponovo IMAGE sa harda i startujes igru ..... IGRA je fenomenalna , a onaj sto prica da je igra bez veze ... pogresio je temu ;-)

Thanx white!Igrica je extra zarazna...Jednostavno nemogu da prestanem da je igram...
 
bljux:
iskreno meni ovo i nije horror igra.ides krljas ko painkiller ******.Dok je npr Manhunt druga prica.Mnogo brutalnija i realnija(nema akrepa,azdaja i ostalog)


Manhunt je igra koja se razlikuje od Sufferinga , nemozes da poredis te dve igre .... ovo je ludilo koje se javlja u snu , ludilo maste , nerealnih stvari , pakao i kroz koji moras da prodjes da bi shvatio pricu , ko je zapravo ubio tvoju zenu i dva sina ..... zagonetka ! Slicna igra je MAX PAYNE po prici , ali realnija isto kao i MANHUNT koja se desava sa obicnim ljudima nema cudovista ............. mada IGRA kao sto je MANHUNT po meni nije za decu , previse izrazeno nasilje i ubistva , od kesa , nozeva ,flasa , usporenih snimaka ................... SUFFERING je igra o kojoj pricamo tako da je HOROR igra trenutno br.1 iako neko kaze da je SILLENT HILL bolja , ili cak COLD FEAR .
 

Back
Top