MORROWIND - pomagajte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

chika_Veron

Obećava
Poruka
59
E ovako,imam mali problem oko dotichne igre.Kada vam Caius naredi da odete u Urshilaku camp
kako bi ste proverili te priche oko nerevar prorochanstva i mogucnosti da ste vi
reinkarnacija slavnog ratnika Nerevara ili tako neshto.Kada stignete u kamp
(koji i nije neshto gostoljubiv)poglavica vam kaze da odete u Urshilaku burial caverns
i donesete mu ochev bonemold long bow-Bonebiter,e sada problem je shto sam dotichu pecinu
obishao uzduz i popreko i nisam uspeo da nadjem luk,pronashao sam skrivene prolaze u dve pecine
ali ni u njima nishta.Da li moram da koristim neku magiju npr.night eye i slichno ili mi igra
ima bag,obishao sam okolinu misleci da postoji josh neki ulaz,ali nishta osim deadric shrine
u kojoj se nalazi soba sa posmrtnim ostacima jednog ratnika a oko njega deadric oruzja i sl.
nalazi se zapadno od Urshilaku burial caverns i obavezno je posetite.Da se vratim mom problemu
obishao sam sve mumije u pecini,pregledao sve kovchege i urne ali nema ga nigdeeeeeeee,
molim za pomoc vec mi je dosadilo da ubijam deadra lord-ove,golden-saint i slichne nakaze.
 
Da ne bude da samo kukam,evo male pomoci onima koji tek pocinju,kao sto ce te primetiti najveci problem su pare,za popravke,oruzja,oklop,napitke(koje je daleko jeftinije a i efikasnijeda pravite sami) i naravno za potplacivanje a da ne spominjem treninge koji ponekad mogu biti i skupi.Ja sam trenutno 59 level ali 90% skilova mi je preko 80,a vrednost oruzja i oklopana meni je oko 500.000 do 700.000.Naj vishe para ce te naci u Zainab camp-u chovek ima kod sebe 9.000 kao i ruzni skrichavac u krchmi 5.000,ostali su daleko slabiji.U fighters guild-u u add-ruinh 1.800.Ako nekome treba spisak travkica i raznih predmeta od kojih se prave razni napitci,mogu vam poslati osnovni spisak(to je za one koji ne zele da razvijaju alhemiju i slichne skilove,ako takvih ima).Nadam se da cu i ja moci da pomognem pojedinim zaludjenicima za ovu odlichnu igru.
 
Bilo je poodavno kad sam igrao i ko ce se svega setiti.
Moj savet je da nadjes neki walkthrough (ima ih mali milion) i resis svoj problem.
Jos jedna stvar, obavezno instaliraj (ako imas) oba expansiona jer ispravljaju bugove, a najuocljiviji je onaj sa vodjenjem dnevnika za questove.

Pozzzzzzzz
 
U jednom delu pecine imas kao neke spiralne stepenice(to je ustvai neka stena u kojoj su usecene stepenice i neke stazice), na svakom spratu imas po jedna vrata
Long Bow ti je na samom vrhu "spirale". Kod nekog spomenika ti je i long bow
Mozda ti zatreba levitate magija ili potion
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top