Kamioni i autobusi

BUMP

ets_00000.png
 
sasa79 da ti nesto kazem ja sam uvijek govorio da je volvo sve naj naj ali trenutno vozim aktrosa 18 48 na sati mu je 1020000km jos nikad nije bio u radionici sad nemora biti tako neko ca se javit i reci da ne izlazi iz radionice ali ja stalno vozim za njemacku i relatovno dosta km prelazim otprilike 18000km mjesecno nikada me nije ostavio na cesti. toliko od mene sretan vam praznik rada
 
MA SVAKO BILO KOJE ISKUSTVO BILO KOG BI MI DOBRO DOSLO.MISLIM MISLJENJE GENERALNO GLEDANO SVAKO IMA NEKE SVOJE LJUBIMCE , TJ NEKI KAMION KOJI MU SE
POSEBNO SVIDJA AL BIH VOLEO DA CUJEM VISE LJUDI U SVAKOM SLUCAJU HVALA ANDREJ . POZZZ I SRECAN PRAZNIK
 
Volvoa skoro svi vole u firmi gde sam ja pre radio ima svih mogucih marki kamiona i skoro svi su mladji od 99 ima samo fap1835 i volvo ja mislim fh16 1984 i jedan cika Djole koji je tu od osnivanja te firme uzeo je tog volvoa i kad mu je bio u kvaru nije hteo ni jedan drugi kamio da vozi nego je bio na odmoru.
 
Nisam bio na forumu ne pamtim, naravno zbog puta i sad gledam ala se pisalo :)
Hteo bi da dodam nesto na post onog kolege sto hoce da kupi Atega a kaze za izreku da treb voziti MAN-a. Ja sam prvo vozio Atega i sad u Stefu vozim MAN-a.
Atego ima dublju mislim konforniju kabinu, koliko je to moguce na malim kamionima, sto se tice vozaca. Jos ako ima golubarnik onda moze da se podnese. MAN ima nekako plicu i nizu kabinu ali zato u voznji ne mogu da se porede. Uz Becka brda sam sa Ategom vecino imao muke, pricam o kamionu koji je u top stanuju. atego hoce da dize temperaturu, sto bi u zargonu rekli znoji se i brdo vidi pre vozaca na kilometre :) Sa Ategom sam u Becka brda uvek znao da li sam u pretovaru ili ne dok sa MAN-om to nije slucaj. MAN ne ebe brdo ama nikako. Kako ga potopis tako ide, bio u pretovaru ne bio i ono sto je kod mene bio slucaj manje probleme imam sad sa MAN-om, skoro nikakve dok je sa Ategom bilo drugacije.
I ono NAJVAZNIJE. Atego ima veliku manu za koju malu ljudi zna, njemu se cela kabina nalazi na jednom amortizeru i ima manu zbog toga da jede prednje gume na spoljnim ivicama. Zagledajte malo kad vidite Atega koji ide u medjunarodnu, ako nisu skroz nove gume, kako su pojedene spoljne ivice prednjih guma. Kod nas u firmi su prvo mislili da su amortizeri, pa da je ovo pa da je ono, cak ni u servisima nisu mogli tacno da tvrde sta je i nasi mehanicari kafu da je samo to. Sad mozda nije to toga ali ta mana ga zeza samo tako.

Truckeru nikako da se vidimo da ubijemo neko pivo a za ono sto si rekao da posla NEMA, brate imas pravo. Ima ga jos ali samo na "kascicu" :)

Pozdrav svim kolegama sa foruma.
 

Back
Top