Kamioni i autobusi

Truker brate reko si da imas pola juznjacke krvi po kojoj liniji . Mislim znam da dosta juznjaka zivi u Smederevu gradu a samo mi kazi kako mislim po kojoj liniji . Moja tetka zivi u Suvodolu proed Smedereva znas gde je to a imam rodjake i u Vucak Radinac znas mesta sigurno
 
cfc5fabe7141.png
 
Nisam citao sve, ali...

Pre neki dan sam dobio od caleta novu PC igricu

Euro truck simulator

i od tad je igram neprekidno. Moram priznati da su jako lepo sve odradili i da je poprilicno zanimljiva.
Ako je vec nemate i nemate svoj kamion kojim mozete da krstarite, obavezno je skinite i pravac na put po evropi.
 
Ovaj je pravi:D Trucker znas ga??

dsc00474nv.jpg


Slikao Krle, Autobusi.net

Ekstra izgleda, lepši od bilo kog novog evropskog našminkanog plastikanca!!! Jedino mu ove široke gume ne leže, lepši bi bio sa njegovim standardnim gumama. I nije mi jasno što stavljaju široke gume napred na kamionima, pa nije to ferari. Imao sam prilike da vozim kamion sa širokim gumama napred i bio sam srećan kad su mi vratili 315/70 22,5. Jer ove široke napred opterećuju pumpu za upravljač, po neravnom putu kamion šeta, u nijedan kolotrag ne može da stane stalno izbacuje, vrlo je loš po snegu, i uvek umaže od blata ogledala, bočna stakla i brave.
 
Ovaj je pravi:D Trucker znas ga??

dsc00474nv.jpg


Slikao Krle, Autobusi.net
nije bas smederevac, v.plana ;)
ali da, jeste izuzetno lep kamion

Ekstra izgleda, lepši od bilo kog novog evropskog našminkanog plastikanca!!! Jedino mu ove široke gume ne leže, lepši bi bio sa njegovim standardnim gumama. I nije mi jasno što stavljaju široke gume napred na kamionima, pa nije to ferari. Imao sam prilike da vozim kamion sa širokim gumama napred i bio sam srećan kad su mi vratili 315/70 22,5. Jer ove široke napred opterećuju pumpu za upravljač, po neravnom putu kamion šeta, u nijedan kolotrag ne može da stane stalno izbacuje, vrlo je loš po snegu, i uvek umaže od blata ogledala, bočna stakla i brave.
a ja se taman razmisljao da stavim balonke napred...
sad odustajem :lol:
 
nije bas smederevac, v.plana ;)
ali da, jeste izuzetno lep kamion


a ja se taman razmisljao da stavim balonke napred...
sad odustajem :lol:

Samo ćeš da baciš pare, veruj mi. To se ovi novokonponovani majstori pale na široke gume. Kad bi znao kako zuji pumpa za volan na tg-a kad manevrišeš i kako izbacuje iz kolotraga kad ima široke gume napred. A svi stavljaju obične gume od prikolice napred, retko ko zna da ima široke gume specijalno za volan, one imaju onaj falc sa strane da drži putanju po klizavom ali to je već puno para. Zato ako ne znaš šta ćeš stavi ono i poštuj šta fabrika propisuje, jer ipak nismo mi pametniji od čitavog tima inžinjera. I još nešto, kod mene u firmi je 5 tg-a oni koji su imali standardne prednje gume kod njih su nosači kabine-selen blokovi bili dobri nisu lupali. A kod onih što su imali široke gume napred kod svih je to lupalo i bilo propalo. J...m li ga dali to ima veze sa širokim gumama ili ne?
 

Back
Top