Kamioni i autobusi

picture.php

mack f-700 kažu da je prilično bio tvrd i neudoban ali je išao kao metak a imao je samo 315 konja. Ipak bi pre njega vozio kad bi našao neku firmu gde ih još uvek ima nego nego ove nove karirane skalamerije prepune plastike, elektronike. kompjutera, senzora i ostalih čuda.
 
Svi stari kamioni su bili prilično tvrdi, Dajc, Fap, Kraz, Zil, Mack, Tam, Mercedes nosonja... Danas ljudi mnogo razmaženi, sve grublje od Opel Vectre je TVRDO, NEUDOBNO, i LOŠE! Šta fali takvim vozilima? Pameline grudi na sedištu? Elektronski mastur.bator, mapa Nevesinja na GPS-u? Mnogo se šoferska publika razmazila!!!!!!!!
 
Ja sam valjda još uvek jedina budala koja ne koristi navigaciju nego auto karte i planove gradova i ne pamtim da sam nekad negde zalutao. Možda svi ti silni uređaji pomažu vozaču ali profesija gubi svoju draž. Bio sam na parkingu sa kolegom u čijoj firmi imaju satelitsko praćenje vozila i čovek dao kontakt da otvori prozor odmah ga zvao neki pametan šef da ga upozori da ne pomera kamion pošto je bila vikend pauza da ne bi pokvario traku!
 
Ja sam valjda još uvek jedina budala koja ne koristi navigaciju nego auto karte i planove gradova i ne pamtim da sam nekad negde zalutao. Možda svi ti silni uređaji pomažu vozaču ali profesija gubi svoju draž. Bio sam na parkingu sa kolegom u čijoj firmi imaju satelitsko praćenje vozila i čovek dao kontakt da otvori prozor odmah ga zvao neki pametan šef da ga upozori da ne pomera kamion pošto je bila vikend pauza da ne bi pokvario traku!

I ja sam bio budala(vise nevozim).Moj drug vozi u stadleru austrija uleteo u centar Madrida sa navigacijom.
 
picture.php

mack f-700 kažu da je prilično bio tvrd i neudoban ali je išao kao metak a imao je samo 315 konja. Ipak bi pre njega vozio kad bi našao neku firmu gde ih još uvek ima nego nego ove nove karirane skalamerije prepune plastike, elektronike. kompjutera, senzora i ostalih čuda.

Bila kod mene u kraju dva ovakva, pa su od njih sklopili jednog. Vozili su ga neko vreme ovako "originalnog", pa su ga prepravili u dvoosovinca. Kamion je bio los, nije odrzavan. . . lesina nevidjena, prodat je za 1500e. . . Ima negde slika unazad;)
 

Back
Top