Devojke, tko je Willy?

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Devojke, tko je Willy?
p.gif
0002033v.jpg

p.gif
p.gif
Oduvijek su se raspredali mitovi i legende o detaljima alata kojeg svaki muškarac skriva pod svojim gačicama, Pa, djevojke, prije nego što zađete u, možda, nepoznato područje, evo nekoliko tvrdih i krutih činjenica o tom temeljnom simbolu muškog ponosa i ličnosti.

Kako se mere?

Većina muškaraca voli pridati svom sub-egu više nego velikodušnu porciju veličine. Kako stvarno malo ljudi zna ispravan način mjerenja, izjave o veličini muškosti uistinu su upitne.

Dakle, pri medicinskim mjerenjima usmjeruje se pažnja na dužinu od točke u području penisa gdje se korijen sastaje s pubičnim područjem do vrha glavića.

Oni stvarno imaju 15 centimetara

U slučaju da želite nakon mjerenja usporediti svoje otkriće, tada, prema Institutu za istraživanja seksualnosti Kinsey, većina muškara posjeduje točno 15 centimetara. Četvrtina ih posjeduje manje mjere, od 10 do 15, a dobra je vijest da ih nekolicina posjeduje duljine od 15 do 23 centimetra!

A, što se tiče psihičke strane, točno 24,1 posto muškaraca zadovoljno je i s 13 centimetara.

Oni su uvrnuti

Uvijanje penisa - krivina na penisu - sasvim je uobičajena.



[font=Verdana,Arial]
Oni su sramežljivi

Na deset muškaraca jedan pati od parureze, što je stručan termin za nemogućnost mokrenja pred publikom.

Evo razloga zašto muškarci ne odlaze u WC po dvojica.

Oni mijenjaju boje

Ne brinite se ako privjesak vašeg muškarca mijenja boje.

Sasvim je normalno za "Willyja" da kada se odmara preuzme grimiznu boju, a kada radi crvenu.


Oni su noćna stvorenja

Zasigurno se pitate koje razuzdane misli teku umom vašeg uspavanog muškarca kada se njegov privjesak probudi bez njega.

Ma kako bilo, ne ljutite se na svog partnera radi takvih noćnih erekcija jer one su bitne za zdravlje penisa - opskrbljuju ga kroz noć svježom krvlju.

Manji su osjetljiviji

Prema seksologinji Tracey Cox, muškarci s manjim penisima u pravilu vole nježnije dodire jer su završeci živaca više skupljeni.

Mogu predvidjeti bolest srca

Primarni rizični uzročnici bolesti srca - dijabetes, pušenje, visoki krvni tlak i povišena razina kolesterola - ujedno utječu i na seksualnu potenciju.

Veza je toliko snažna da se impotencija kod mlađih muškaraca često uzima kao naznaka bolesti srca.



- ima to koliko hoceste ali me mrzilo sve da donosim

rekoh da i mi saznamo ponesto o tom famoznom Williy-u........:p





[/font]
 
blondi:
eh klike koliko su se ovde vec merili dosadilo i bogu i forumu :?
nisam imao pojma da su ovde oMerili duzhine. Skroz sam neobavo$tan.. kao Vo$tunica :)
Nego.. da li ga na$ premijer meri sam ili mu pomazhe zhena!? Mozhda mu meri neko iz opozicije ili ga chova meri na narodu?
$ta je Bobba 'tela sa ovom temom ako su ga kao $to kazhe$ ovde premeravali vi$e puta?!
 

Back
Top