Nokia 6630 vs 6680

Koji je bolji, a koji bi ste vi kupili, i zasto???

  • 6630

    glasova: 6 37,5%
  • 6680

    glasova: 10 62,5%

  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
da nazalost ova motrola od 500eura tj zezno sam se od 200 eura je zivi krs :D tj . neverdi ni toliko.
a i koliko je tanka vidi se da u nju nije nista zezstoko trpano.
p.s Mare gde si kupio ovaj shapr i koliku kintu si rokno evo gledam i nigde ga nema u prodaju :D
 
123456789:
da nazalost ova motrola od 500eura tj zezno sam se od 200 eura je zivi krs :D tj . neverdi ni toliko.
a i koliko je tanka vidi se da u nju nije nista zezstoko trpano.
p.s Mare gde si kupio ovaj shapr i koliku kintu si rokno evo gledam i nigde ga nema u prodaju :D
Eh, kupio sam ga jos pre godinu dana kad bolji od njega nije postojao. Platio sam ga 480e (toliko o telefonima od 500e). Sad moze eventualno polovan da se nadje za 200e
 
E tana, tana, kamera na P900 je nista vise nego ocaj! Video sam i P900 kao i P910, i mogu ti reci da su preskupi za svoje mogucnosti!!! P900 ima jadnu kameru, tacnije ocajnu sa nekim tackicama...
4Mare>>> Kada pitas pitas sa "jel" ne sa "jer", cisto da znas!
4Tana>>> I ti kad budes imao ovu motorolu reci da je krs...
P.S. (tana) Slavisa je kupio N70, dolazi za NG, pa da vidis sta je fon...
Mani se ovih Motorola i SE... :D :D :D
 
190-200e ?! Chovek je platio 500e, i ja mu tu ne mogu nista... (tana pitaj marka jokica)
kao sto je mare njegov PLATIO 500e a sada je 200e, tako i ova motorola... :p
I BOLE ME VISE K******************* ZA SVE OVE KRSINE, KUPICU 3310 I IDEM NA GPRS, :p :p :p i da slikavam, malo da slusam mp3 itd. ...........................
 

Back
Top