NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...neće biti prvak, nadam se. :p

Sten Van Gandi je izjavio da Hauard želi da mu vidi leđa, a Hauard je to demantovao samo malo kasnije. Hm... :think:

http://www.nba.com/magic/news/denton_standwight_040512.html

Pa dobro, ti se nadas da nece, ja se nadam da hoce:mrgreen: Na istoku Majami i Chikago, na zapadu Oklahoma i Memfis. Dobro, i San Antonio, ali samo zato sto imaju najboljeg trenera u ligi. Iskreno se nadam da neka ekipa kao sto je Dalas prosle godine nece uzeti titulu, jer ne volim takav stil igre. Ali shvatam zasto ovde ljudi ne vole Majami.
 
Orlando je razbucao Detroit sa 30 razlike: 119:89! Posebno mi je drago što smo to uradili bez Hauarda, koji je nažalost obnovio povredu leđa, ali srećom nije ništa strašno i ne bi trebalo duže od nedelju dana da bude van stroja. Kad bismo uvek igrali ovako, pa još sa Hauardom, gde bi nam bio kraj!

Goran Dragić imenovan za igrača nedelje. Čestitke. :ok:
 
2012-NBA-playoffs.png
 
Vaša mišljenja, prognoza, procene? Evo mojih:

Čikago - Filadelfija: Mislim da Bulsi prolaze bez nekih većih problema.
Majami - Njujork: Realno, Majami ima veće šanse, ali lično bih više voleo da Niksi odu dalje. Ako se zahuktaju, to nije nemoguće.
Indijana - Orlando: Dobro je što smo dobili ekipu protiv koje imamo pozitivan bilans u sezoni. Mislim da njih možemo da prođemo, ali nisam siguran koliko realno možemo ove sezone u plej-ofu, with Howard being injured and all. Bar će Turkoglu spreman dočekati doigravanje, ali nažalost, niko se neće iznenaditi ako opet pokleknemo na prvom koraku. :(
Boston - Atlanta: Po mom mišljenju, Seltiksi su favoriti, ali neće imati nimalo lak posao. Atlanta uopšte nije naivna; setite se kako je nas "počistila" prošli put.

San Antonio - Juta: Sparsi su favoriti, Juta možda otkine neku pobedu ali ne verujem da može da iznenadi.
Oklahoma - Dalas: Oklahoma je po meni najprijatnije iznenađenje ove sezone, a branilac titule nešto posrće u zadnje vreme... ali ko zna, možda se trgnu protiv "Groma".
Lejkersi - Denver: Lejkersi su u prednosti, ali ipak ne bih unapred otpisao Nagetse.
Memfis - Klipersi: Sve opcije su u igri. Mislim da oba tima imaju manje-više jednake šanse za prolazak dalje. Ne bi mi smetalo da vidim Kliperse da konačno nešto urade u plej-ofu.
 
Teško mi je da prognoziram jer nisam u toku sa zdravstvenim bilansom timova. Bilo je nekoliko igrača za koje se govorilo da su povređeni do kraja regularnog dela sezone, ne znam šta je na kraju bilo sa njima. A i u međuvremenu se pojavilo par povreda, doduše koliko videh lakših.

Šta je sa Linom? Stodemajerom? Hauard, sudeći po tvom postu, je aut. Znam da je i trojka Majamija imala neke probleme sa lakšim povredama. Mislim da ni Alen, Garnet, i Rondo nisu u najboljem stanju, osim ako ih Rivers nije samo odmarao u ovoj poslednjoj utakmici koju su prenosili. Šta je sa Rouzom? Iguodalinim okom? Je l' ima uopšte neko ko nije igrao u poslednje vreme a vraća se za doigravanje? Kažem ti, nisam naročito u toku. Znam samo da su Sparsi zdravi.

Al' 'ajde. San Antonio u četiri. Bulsi u pet. Indijana u pet, ako ne i u četiri. Majami, Oklahoma, Lejkersi u šest. Boston i Klipersi u sedam.
 
Teško mi je da prognoziram jer nisam u toku sa zdravstvenim bilansom timova. Bilo je nekoliko igrača za koje se govorilo da su povređeni do kraja regularnog dela sezone, ne znam šta je na kraju bilo sa njima. A i u međuvremenu se pojavilo par povreda, doduše koliko videh lakših.

Šta je sa Linom? Stodemajerom? Hauard, sudeći po tvom postu, je aut. Znam da je i trojka Majamija imala neke probleme sa lakšim povredama. Mislim da ni Alen, Garnet, i Rondo nisu u najboljem stanju, osim ako ih Rivers nije samo odmarao u ovoj poslednjoj utakmici koju su prenosili. Šta je sa Rouzom? Iguodalinim okom? Je l' ima uopšte neko ko nije igrao u poslednje vreme a vraća se za doigravanje? Kažem ti, nisam naročito u toku. Znam samo da su Sparsi zdravi.

Al' 'ajde. San Antonio u četiri. Bulsi u pet. Indijana u pet, ako ne i u četiri. Majami, Oklahoma, Lejkersi u šest. Boston i Klipersi u sedam.

Nisam ni ja baš u toku sa zdravstvenim bilansom, one prognoze sam dao imajući u vidu igru timova u regularnom delu sezone. Znam da su povrede desetkovale mnoge ekipe.

Hauard jeste aut, verovatno uopšte neće moći da pomogne ekipi u plej-ofu, mada ja gajim nadu da Orlando može i bez njega da dobije Indijanu, pogotovo što ju je već dobijao ove sezone.
 
Da, mnoge ekipe imaju problema s povredama... ne znam šta se to dešava...

Orlando je pobedio Indijanu na njenom terenu u prvom meču plej-ofa pokazavši da može da se nosi s njom i bez Hauarda. Svaka čast! :super:

Majami ubedljiv protiv Njujorka, Čikago dobio prvi meč ali izgubio Rouza, a Oklahoma za pola koša dobila aktuelnog šampiona.
 
Dešava se to da je bio lokaut, samim tim skraćena sezona, samim tim zgusnut raspored. Očekivale su se ovakve stvari još u novembru. Šteta za Rouza, znači Majami u finalu.

Nisam mnogo iznenađen porazom Indijane, nisu oni meni uopšte izgledali kao tim za velika dela, ali sam očekivao da će Orlando sam sebe pobediti jer sam ih gledao par puta ove sezone bez Hauarda, bili su užasni. Ipak, izgleda da je Indijana ta koja je sama sebe pobedila. Serija Medžika 11:0 u poslednja četiri minuta.

Majami očekivano izdominirao. Meni Njujork u principu bolje deluje bez Entonija i Stodemajera, al' je Entoni odlično igrao poslednjih mesec dana pa sam pretpostavio da će na krilima njegove forme Njujork nešto uraditi protiv Hita. Međutim, oni jednostavnu numeju, i tu je kraj.

Dalas ispustio priliku da iznenadi Oklahomu. Čikago očekivano.

Kad sam već tu, da pomenem priznanja. Durent, Harden, Ibaka, Džordž, Irving, Popovič.

Inače, Kovačić je smrt. Uvek zvuči kao da se tek probudio. Bolje da puste onu dvojicu da prenose svaki meč. Zapravo, da ih nateraju.
 
Ma šta se ovo dešava sa forumom?! Dovedem kursor na neko određeno mesto da napišem nešto, počnem da pišem, a kursor se pojavi na nekom sasvim drugom mestu u tekstu.


Šteta za Rouza, znači Majami u finalu.

Ne mora da znači. Ni za Čikago ni za Majami.

Nisam mnogo iznenađen porazom Indijane, nisu oni meni uopšte izgledali kao tim za velika dela, ali sam očekivao da će Orlando sam sebe pobediti jer sam ih gledao par puta ove sezone bez Hauarda, bili su užasni. Ipak, izgleda da je Indijana ta koja je sama sebe pobedila. Serija Medžika 11:0 u poslednja četiri minuta.

Ali nisu bili užasni baš u svim mečevima koje su igrali bez Hauarda; u nekim su bili i sasvim dobri. Ne samo protiv Šarlota nego i u par prethodnih mečeva.

Majami očekivano izdominirao. Meni Njujork u principu bolje deluje bez Entonija i Stodemajera, al' je Entoni odlično igrao poslednjih mesec dana pa sam pretpostavio da će na krilima njegove forme Njujork nešto uraditi protiv Hita. Međutim, oni jednostavnu numeju, i tu je kraj.

To je samo prvi meč. Lično se nadam da će se trgnuti.
 
Dešava se to da je bio lokaut, samim tim skraćena sezona, samim tim zgusnut raspored. Očekivale su se ovakve stvari još u novembru. Šteta za Rouza, znači Majami u finalu.

Nisam mnogo iznenađen porazom Indijane, nisu oni meni uopšte izgledali kao tim za velika dela, ali sam očekivao da će Orlando sam sebe pobediti jer sam ih gledao par puta ove sezone bez Hauarda, bili su užasni. Ipak, izgleda da je Indijana ta koja je sama sebe pobedila. Serija Medžika 11:0 u poslednja četiri minuta.

Majami očekivano izdominirao. Meni Njujork u principu bolje deluje bez Entonija i Stodemajera, al' je Entoni odlično igrao poslednjih mesec dana pa sam pretpostavio da će na krilima njegove forme Njujork nešto uraditi protiv Hita. Međutim, oni jednostavnu numeju, i tu je kraj.

Dalas ispustio priliku da iznenadi Oklahomu. Čikago očekivano.

Kad sam već tu, da pomenem priznanja. Durent, Harden, Ibaka, Džordž, Irving, Popovič.

Inače, Kovačić je smrt. Uvek zvuči kao da se tek probudio. Bolje da puste onu dvojicu da prenose svaki meč. Zapravo, da ih nateraju.

Ilija je uvek bio smrt za komentarisanje kosarke. Secam se jos onog vremena dok nije postojao B92, nego ANEM. Covek bukvalno nije znao neka pravila igre.
 
Ne sećam se tog perioda, ja sam ga upoznao preko Kingsa. Tad mi je još bio OK, valjda jer nije imao konkurenciju. Sad, pored ove dvojice, katastrofa.

S druge strane, dobar mu je bio onaj kviz ''Pitanja za šampiona''. Pogotovo kad se uporedi sa tamo nekim Pantelićem ili Zeljkovićem i njihovim nemilosrdnim gušenjem.

Eto, nek se vrati kvizovima.
 
pazi ga ovaj direktor cirkusa kako serre...

" Naime, Dejvid Štern je izneo mišljenje da bi i košarkaški turnir na Olimpijskim igrama trebalo, kao i fudbalski, da bude definisan tako da pravo učešća imaju samo igrači do 23 godine života.

''Posle Londona mislim da bi trebalo da se ugledamo na fudbal i ograničimo nastup na Igrama na igrače do 23 godine'', poručio je Štern. "

alo, govedo, ti ako hoces posalji decu iz vrtica, nigere iz geta, bele nade americke kosarke... posalji koga hoces ali nemoj da oduzimas pravo drugima da posalju najbolje. to sto se ovim nba starletama hebe za olimpijadu ne znaci da je tako i kod drugih ( pametnijih ) nacija...

fak nba btw
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top