NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam toliko razočaran u poteze mog kluba, a i u samu NBA, da nemam nikakve volje da pratim dalje... Bar dok se nešto temeljito ne promeni što se tiče "Magičnih". Naravno, na bolje.
 
After a summer filled with rehabilitation, free agency drama and a world tour, Houston Rockets guard Jeremy Lin said Tuesday that his left knee is 100 percent healthy following March knee surgery.

I'm good to go," Lin said, according to the Houston Chronicle. The paper also reported that Lin lost 10 pounds during the summer.

bice odlicno pojacanje za houston
 
Meni je za Lejkerse mnogo bitniji dolazak Neša nego Hauarda.. Lejkersi po meni nisu nikada imali nekog inteligentnog pleja kalibra Neša koji može da osmisli napad i nalazi otvorenog čoveka.. Mogu ljudi mrzeti Brajanta zbog toga koliko igra 1 na 1 ali to im je uglavnom i najbolja solucija.. Ako Neš bude bio zdrav cele sezone gledajte samo kako će da skaču procenti i Brajanta (koji više neće morati da igra isolation i forsira teške šuteve) i Gasola kada bude igrao pick sa Nešom koji je jedan od najboljih u ligi po pitanju pronalaženja igrača, pa tako i pri takvom 2 na 2.. Da ne pričam o tome koliko je sam Neš ofanzivna pretnja, i po pitanju šuta i po pitanju ulaza.. Mana je što je slabiji u odbrani, ali je zato tu Hauard..

Samo se plašim da neće i Neš i Hauard da imaju problema sa povredama.. Stvarno bi bilo šteta ne videti Neša i Brajanta zajedno..

S druge strane, Rej Alen u Majamiju je meni zločin protiv košarke :neutral:

Dokle Neš misli da igra? :eek:
 
Juce je bilo pravo zadovoljstvo gledati kako se Fenerbahce sprdao sa Bostonom ; )

Mnogi bi rekli iznenadjenje mada ne i oni sto malo vise znaju o kosarci , mada vec je skoro postala i redovna praksa da Evroligasi pobedjuju NBA timove u medjusobnim susretima (barem ovi ozbiljniji timovi poput Barse, Reala, CSKA...itd)
Jednostavno razbili su ih i bilo je neverovatno videti kako Boston nema odgovor na organizovanu i pametnu igru Fenerbahcea i kako su delovali pogubljeno.

Mek Keleb ih je unistavao ulazima , Sato isto bio odlican , Bogdanovic isto dao nekoliko vaznih trojki i imao jedno lepo zakucavanje, Savas isto bio odlican u reketu, Dejvid Andersen ih je isto malo kecao na iskustvo.

Fenerbahce je napravio ozbiljnu ekipu ove sezone , pored ovih pomenutih tu su jos i Majk Batist sto je stigao iz Panatinaikosa kao veliko pojacanje, pa kapiten Omer Onan, Emir Preldzic , pa isto onda jos jedan onaj njihov mladi turski centar sto stvarno poseduje neverovatne fizicke predispozicije.
Videcemo kako ce taj tim izgledati u Evroligi ove sezone.
 
jel zato sto mogu da piju drogu koliko hoce, pa onda mogu da trce, ripaju i budu " agresivni " do sutra ?

u`vatili da se nad nescrecnim skariolom i najgorom ekipom na svetu izivljavaju. ajd` sutrta protiv barse...
 
Jel i Američki košarkaši koji igraju u Evropi mogu da uzimaju drogu koliko hoće? I kakvo je to iživljavanje kad su, kao i protiv Fenera, glavni igrači odmarali.. sem Ronda koji im je maltene jedini plej
 
`de je ovaj pajser kami, da mu objasnim gde se igra kosarka a gde se prave cirkuske predstave. :mrgreen:

evo i mrtva alba igra penal zavrsnicu sa dalasom.

Zoki, bruka je kada NBA ekipa izgubi od Fenera. Ali objektivno, ove utakmice su u potpunosti nebitne, retko koja ekipa iz Evrope bi se izborila i za plej of na Istoku, a na Zapadu niko i ne bi imao sanse.
 
Orlando teško da će nešto da uradi ove sezone, tako da verovatno svi kojima je ovaj tim u srcu ulaze u sezonu bez nekih velikih očekivanja, pa ako bude neki uspeh, super. Dati Hauarda i pritom ne uzeti u zamenu nijednog jednako jakog igrača je po meni glupo, kao i otpustiti trenera koji realno uopšte nije loše vodio ekipu: u svih pet sezona je došao do plej-ofa. Čuo sam da je Hauard navodno želeo da Sten dobije otkaz, ali zašto su onda i pustili Hauarda i otpustili Stena?! Anyway, kažu da tim sada započinje rekonstrukciju i da će rezultata biti kroz koju sezonu (držim ih za reč).

Što se tiče borbe za titulu, ne bih imao ništa protiv da, recimo, Čikago sa oporavljenim Rouzom dođe do prve titule bez velikog Em Džeja, ili da Oklahoma bude prvak po prvi put. Možda Sparsi? U svakom slučaju ne L i M (sorry ko ih voli, ja ih jednostavno ne podnosim), svi ostali okej.

U svakom slučaju, zbog brojnih razočarenja, neću aktivnije pratiti sezonu. Nek Orlando samo dokaže da može da bude dobra ekipa i bez Dvajta (ili neka bar pokaže znake da se tim rekonstruiše) i ja srećan.
 
Ta priča o rekonstrukcijama i podmlađivanju nema smisla ( s obzirom na kontemplativnost i afirmaciju :)) Oni su jednu sjajnu generaciju bacili niz vodu (počelo još dovođenjem Luisa) tj sad će da krenu od početka a da nisu išli do kraja predhodno. Ja ih sigurno neću pratiti sa isčekivanjem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top