NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne verujem. Deluje mi da je Pop baš ozbiljno shvatio to ispadanje od Memfisa i da je odlučio da napravi mašineriju. Ne bi me čudilo ni da je spremio nešto specijalno za njih.

Ja se ne sećam da su oni ikad ovako superiorno delovali? Uglavnom su važili za tim koji igra dosadnu košarku i koji nikog živog ne interesuje, do te mere da su finala sa njima po pravilu imala najmanju gledanost u protekloj deceniji, a evo sad vidim da ih čak i balavurdija koja misli da je poenta košarke Grifinovo preskakanje auta gleda i divi im se.
 
Ne verujem. Deluje mi da je Pop baš ozbiljno shvatio to ispadanje od Memfisa i da je odlučio da napravi mašineriju. Ne bi me čudilo ni da je spremio nešto specijalno za njih.

Ja se ne sećam da su oni ikad ovako superiorno delovali? Uglavnom su važili za tim koji igra dosadnu košarku i koji nikog živog ne interesuje, do te mere da su finala sa njima po pravilu imala najmanju gledanost u protekloj deceniji, a evo sad vidim da ih čak i balavurdija koja misli da je poenta košarke Grifinovo preskakanje auta gleda i divi im se.

Dobro, Grifin je ekstrem sto se tice tih fizickih predispozicija, koji uopste i ne treba da igra kosarku nego NFL. On covek nema nikakvu tehniku, nije bas kosarka potpuno netehnicki sport.
 
Jeste da je Boston osvojio više titula nego svi ostali, ali više bih voleo da oni prođu u finale po N-ti put nego Majami.



Što bi se uzentali? A da će biti žestoko, biće.



Brate, ima toliko igrača (i ekipa) koji nemaju nijedan prsten, nek oni malo osvajaju za promenu (ovo ne važi za Lebrona, naravno :mrgreen:).



no-no.gif
no-no.gif
no-no.gif


Ovo je za mene kao da si rekao da je šteta što je Srbija pobedila u nekoj važnoj utakmici ili tako nešto. Ne da nije šteta nego je odlično, nadam se da će Dvajt posle ovoga lepo da produži vernost klubu, a ne da bude 'oću kakim - neću kakim kao dosad.

pa da,navijamo za Boston protiv Majamija naravno :)

zato sto su realno klinci,i igraju protiv najuigranijeg tima lige

ma jok,prskam na kobija i gotivim strasno njegovo silovanje lopte,nek on osvoji sve dok se ne penzionise :D

hahahahahaha pa dobro,svako navija za svoj tim, ali realno Orlando ako ne dovede nekog da pomogne Howardu,nece imati nikakve sanse pa ni za finale istoka
 
Inace, neke druge teme- Dzordan ce da poludi ako ove sezone ne dobije na lutriji prvi pik. Jer ove sezone ulazi na Draft Antoni Dejvis, igrac koji ima potencijal koji je neverovatan, i koji se radja jednom u deset godina. Cuo sam negde da ima veci raspon ruku od bilo kog igraca u NBA-u, a cak nije nemoguce da ce jos da raste, jer je skroz nerazvijen i zgoljav jos uvek. Ako Sarlot ne dobije prvi pik, ocekujem da Dzordan na sva zvona kritikuje draft lutriju, i da trazi da se prvi pik automatski dodeljuje najslabijem timu, kao u NFL-u.
 
vrlo verovatno,poceo Jordan mnogo da smara otkad je preuzeo Sarlot,tokom lokauta je velika spona izmedju 2 strane bio bas on

inace pored raspona ruku dejvis ima verovatno i najveci raspon obrva :mrgreen:
salu na stranu,ne vidim zasto prave toliku galamu oko njega,jeste zaista sjajan bloker i sjajan skakac,ali u napadu previse zavisi od saigraca,kos postize ako dobije pravu asistenciju ili posle skoka u napadu,tehnika nista,sut nista,neatraktivna verzija blejka grifina po mom misljenju...

bice ovo dobra serija inace sudeci po prvoj cetvrtini,Djinobili kidac
 
vrlo verovatno,poceo Jordan mnogo da smara otkad je preuzeo Sarlot,tokom lokauta je velika spona izmedju 2 strane bio bas on

inace pored raspona ruku dejvis ima verovatno i najveci raspon obrva :mrgreen:
salu na stranu,ne vidim zasto prave toliku galamu oko njega,jeste zaista sjajan bloker i sjajan skakac,ali u napadu previse zavisi od saigraca,kos postize ako dobije pravu asistenciju ili posle skoka u napadu,tehnika nista,sut nista,neatraktivna verzija blejka grifina po mom misljenju...

bice ovo dobra serija inace sudeci po prvoj cetvrtini,Djinobili kidac
Poredjenje sa Grifinom je totalno nidje veze.
Dejvis je prvenstevno odbrambeni igrac, belezio je preko 4 blokade protekle sezone, a i ono sto ne izblokira uglavnom natera na neki tezak sut. Po meni je lik cak susta suprotnost Grifinu...
 
Dzordan ga je isp.usio za prvi pik:mrgreen: I sada naravno ocekujem kukanje velikog MJ-a:hahaha:

Sto se tice Dejvisa, tacno je da je on u napadu trenutno niko i nista. Ali, on je jos obican klinac, i njegovo telo uopste ovako nece izgledati za par godina, neki ocekuju da ce jos vise da raste. Zbog toga, njegove napadacke sposobnosti ce se tek razvijati (kao sto se to desavalo i u samoj koledz sezoni, na kraju je cak poceo da sutira i trojke, sto je na pocetku bilo nezamislivo), videcemo u kom smeru. Sa druge strane, onaj najstariji burazer Zeler, centar u Noth Carolini je sjajan napadac. Ima fantasticna napadacka oruzija za jednog centra (koji su bolja od vecine NBA centara; npr. za Milicica je bukvalno Bog u napadu), i bice isto tako visoki pik na draftu. Ali u odbrani je uzas uzasa, a vec je skoro pa potpuno izgradjen igrac, mislim da nece imati ni priblizno tako dobru NBA karijeru kakvu je imao na koledzu.

Najprecenjeniji igrac u koledz kosarci prethodne godine je bio onaj krilni centar iz Kanzasa Robinson, sa tuznom zivotnom pricom, koji ce isto tako da bude visoki pik na draftu. On ce u NBA-u da sluzi kao mrcina koja ce da tuce protivnicka krila i centre.
 
Poslednja izmena:
kakva partija Ronda,nije normalan lik
ne zelim da pricam o sudijskim greskama u korist Majamija,Boston je najvise kriv sto je ispustio 15 razlike

nego jel postoji osoba koja se lozi na Lebrona a ima vise od 15 godina?
 
kakva partija Ronda,nije normalan lik
ne zelim da pricam o sudijskim greskama u korist Majamija,Boston je najvise kriv sto je ispustio 15 razlike

nego jel postoji osoba koja se lozi na Lebrona a ima vise od 15 godina?

U zivotu sam se od svih kosarkasa lozio samo i jedino na Grenta Hila kada sam bio klinac-tinejdzer.

Ne znam da li je racionalni stav da je Lebron najbolji kosarkas trenutno, i samim tim kosarkas sa najvecim stepenom igre ikada u istoriji kosarke neka vrsta 'lozenja'. Sto se tice ostalih stvari, tipa inteligencije, smatram ga zescim tupsonom, cak i za profesionalnog sportistu. A nema ni priblizno tako dobre liderske sposobnosti kao sto imaju mnogi kosarkasi na svetu, nije ni medju TOP 1000. Ali, to sve po meni nema veze sa kosarkom. Sto se tice cisto kosarkaskih stvari- najbolji je. Jos, posebno mi se svidja sto nije ni medju TOP 10 sutera, jer ne podnosim igrace koji su samo suteri (JJ Redik, Pedja Stojakovic, Rej Alen i slicni), ili kojima je najveca prednost u igri sut, tipa Duranta, Novickog i sl. Ne podnosim u smislu kosarkaske igre, svi nabrojani su mnogo dopadljivi kao licnosti od recimo Lebrona, Kobija npr.; a narocito Pola Pirsa i Kevina Garneta koje prosto ne mozes a da ih ne mrzis.
 
Poslednja izmena:
ma mislim na idiote sto po forumima i raznim komentarima pisu,Lebron 40 poena objasnio je vau kako zakucava kakva je zver najbolji je igrac svih vremena

sjajna partija Oklahome sinoc,kakav je let Djurenta ono bio u prvoj cetvrtini,zjum
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top