STA HOCE RIJECKI IDIOTI?

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
i ovo je moguce u srbiji
album ''kontroverznog''benda LET3 iz rijeke,pod nazivom "bombardiranje srbije i cacka" pojavice se danas u prodaji u hrvatskoj,a za nekoliko dana moci ce da se kupi i u nasim muzickim prodavnicama.prvi singl sa ovog albuma zove se "rado ide srbin u vojnike (pichka)"....ne pitajte me kako se zovu ostale stvari sa albuma,to nemam pojma,jer eto(na srecu) ne pratim rad tog "benda"
inace,poznati su mi kao nekoliko golih pedera i manijaka koji nose ogromne plastichne muske polne organe dok sviraju neki kretenski rok...i cest su gost srbije i beograda...postavlja se pitanje,hoce li neko dici glas protiv ovakvog nipodastavanja srbije,mentalnog djubreta nekih poremecenih hrvatskih manijaka,koji su eto resili da i u srbiji prodaju svoju tzv."muziku"...svaka iole normalna drzava bi zabranila prodaju takve muzike na svojoj teritoriji i takvim ljudima da se pojavljuju na umetnickim desavanjima...gde se moze ocekivati da ce vrshiti svoje sodomistichko izivljavanje po srpskoj tradiciji i zrtvama...sta nas sledece ocekuje? koncert tompsona ?svaka ustasha budala moze da dodje ovde da se izivljava...
 
RADO IDE SRBIN U VOJNIKE (*****)
(D.Martinović – D.Martinović – Let3)

Želatina mi je pogodi, di, di
pogodi, di, di
U očima, ma, ma
U očima, ma, ma
Mozak mi se totopi, pi, pi
totopi, pi, pi
Popij ga, ga, ga
Popij gi, gi, gi

*****
Iz ***** želatina kao zguslo more slano
***** kao kuhača
***** kao mrva kruva
***** kao Empajer stejt bilding
***** kao most na Drini ćuprija
***** kao kameniti put
***** kao mits and legends of King Artur and najts of raund tejbl
***** kao sarma
***** kao ***** od antilope
A, ne, ne, od anakonde
***** kao čista duša
 
Sama njihova pojava govori sve o njihovom kulturnom i mentalnom nivou. Komentarisati njihov " lik i delo " je cisto gubljenje vremena a njihovo pojavljivanje u Beogradu je znak da sa nasom drzavom nesto nije u redu. Gde je nas predsednik da digne pritisak nekom zbog ove prostacke provokacije posto je ponizio celu Srbiju u Srebrenici i posto je njihov predsednik Mesic mogao da dize pritisak zbog Ravne Gore? Gde je bilo kakva reakcija slicna onoj sa nasim ucenicima i slikom Draze Mihajlovica u Zagrebu? Nema je.
 
Pa niko neće poštenu prozivku... nego hoće iživljavanje. I neka... neka likuju Hrvati gledajući budale, valjda će se onda i sami sebi smučiti... ne znam, uopšte ne mogu da pretpostavim posledice ... ne znam da li je dobro ili loše na taj način se oslobađati viška energije usled netrpeljivosti ili će to još povećati spomenutu nacionalnu netrpeljivost...
Niti imamo ideje koliko su oupšte značajni... osim kao novitet.
 
serb_pagan:
i ovo je moguce u srbiji
album ''kontroverznog''benda LET3 iz rijeke,pod nazivom "bombardiranje srbije i cacka" pojavice se danas u prodaji u hrvatskoj,a za nekoliko dana moci ce da se kupi i u nasim muzickim prodavnicama.prvi singl sa ovog albuma zove se "rado ide srbin u vojnike (pichka)"....ne pitajte me kako se zovu ostale stvari sa albuma,to nemam pojma,jer eto(na srecu) ne pratim rad tog "benda"
inace,poznati su mi kao nekoliko golih pedera i manijaka koji nose ogromne plastichne muske polne organe dok sviraju neki kretenski rok...i cest su gost srbije i beograda...postavlja se pitanje,hoce li neko dici glas protiv ovakvog nipodastavanja srbije,mentalnog djubreta nekih poremecenih hrvatskih manijaka,koji su eto resili da i u srbiji prodaju svoju tzv."muziku"...svaka iole normalna drzava bi zabranila prodaju takve muzike na svojoj teritoriji i takvim ljudima da se pojavljuju na umetnickim desavanjima...gde se moze ocekivati da ce vrshiti svoje sodomistichko izivljavanje po srpskoj tradiciji i zrtvama...sta nas sledece ocekuje? koncert tompsona ?svaka ustasha budala moze da dodje ovde da se izivljava...

nije mi jasno što te je to toliko iznerviralo,ako neko hoće da sluša i gleda četiri tipa koja masturbiraju u srpskoj narodnoj nošnji neka gleda i sluša...
još da se nerviram zbog nekih marginalnih alt-rock bendova...mogu da nađem trista važnijih razloga za nerviranje...:)
 
Marko-Zagreb:
Ma vi to bolje riješavate.Gledao sam snimke masakra gay parade... :roll: :shock: :wink:
mislim da ja masakr malo jaka reč
koliko se ja sećam niko nije ubijen!!!
To što se par pedera u radikalnom odricanju obračunalo sa rođenom seksualnošću, to ništa ne treba da te brine, toga ima svuda u svetu, pa i kod nas.
 

Back
Top