Ljetovanje na Crnogorskom primoriju

Zdravo Kodemaker
Nisam siguran da si procitao komplet tekst, ljetovanje na nase primorije ne pocinje od iduce godine, i ako se ne varam ja sam postavio u temi na neki nacin i primjedbe na prosla ljetovanja, kao po ugledu na Spaniju, Italiju, i ako se nemozemo porediti ni izbliza sa njima. I ako zelis znati tamo je vec zavrsen marketing za sledece ljeto, i 80% kapaciteta je vec rasprodato, sto se tice organizovanog ljetovanja. Mora da ides napred nemoj da si toliko zaostao po pitanju turizma i njegovog marketinga, to samo kod nas ljudi idu na ljetovanje (minut do dvanajst) i bukvalno idu a neznaju gde idu. Tako da mislim da je krajnje vreme da se i mi malo upristoimo ne samo sto se tice turizma nego u opste i da pocnemo da ljetujemo kvalitetno i otmeno, a da bi to tako bilo potrebno je krenuti sa marketingom na vreme u septembru mjesecu, kao po uzoru na na cjeli svet. Ali i mi cemo valjda nekad poci napred, "sve u svemu" puno pozdrava od PARADIZA
 
i1i4hd.jpg


i1i7mh.jpg


U Perastu je vreme stalo.

Nestvarno lepo ...
 
Ja oduvek idem u CG na letovanje. Imam kucu na Cetinju. Slazem se sa ovim da je Boka najbolja. Budva je potpuno rasulo, muzika nikakva, prenatrpano itd. Jaz je bio extra dok ga ljudi nisu otkrili. Nervirama sto se "Tropikana", kako je nazvase, naplacuje. Ranije smo isli tamo. Ali u CG ima mnogo drugih super stvari sem mora. Znate li da je kanjon Tare 2. u svetu, a 1. u Evropi po dubini? Sem prirodnih ima i istorijskih spomenika vrednih paznje. Preporucujem Cetinje u tom pogledu.
 
xpajamacax:
smučila mi se cg.
radije bi otišla u februaru.
nepamtim kada sam poslednji put bila...
Znam da ima dosta mana, zbok kojih moze da ti se smuci, ali nista mi nisi konkretno rekla na sta bih mogao da ti odgovorim, posto bi radije na CG primorije dosla u februaru, nego ljeti, da bih doprineo boljem imidzu CG turizma, ja vas u tom mesecu ugoscavam o mom trosku(gratis). PUNO VAS POZDRAVLJAM
 
E, to se vec zove poslovnost!
Svaka cast, to od turistickih radnika ne bih ni u snu ocekivao, pa ni u daleko turisticki razvijenijim sredinama....

Ako ce ponasanje turistickih radnika i svih koji se tirizmom bave, da se promeni u tom pravcu, ceka vas bolje sutra, garant!

Naravno ne mislim da sad svi tamo treba da za dzabe goste turiste, pa makar i van sezone, ali tvoj potez ukazuje da mozda za CG turizam ipak ima neke sanse :) Mora da si neka mladja generacija ljudi koji ce se baviti turizmom....
I to je dobro.
 
codemaker:
E, to se vec zove poslovnost!
Svaka cast, to od turistickih radnika ne bih ni u snu ocekivao, pa ni u daleko turisticki razvijenijim sredinama....

Ako ce ponasanje turistickih radnika i svih koji se tirizmom bave, da se promeni u tom pravcu, ceka vas bolje sutra, garant!

Naravno ne mislim da sad svi tamo treba da za dzabe goste turiste, pa makar i van sezone, ali tvoj potez ukazuje da mozda za CG turizam ipak ima neke sanse :) Mora da si neka mladja generacija ljudi koji ce se baviti turizmom....
I to je dobro.
Codemaker, nisam siguran da li cu u sezoni uspeti da uposlim objekat( puno za prazno) inace bi imao i ti makar tri dana gratis. Ali zbok toga sto za sezonu nisam siguran hoce li biti praznog mjesta(jer je jos rano) zato pozivam i tebe sada, po istom postupku kao i ovu devojku, izvolte vrata su vam otvorena na moj racun.
Tacno, radi se o novom tipu Crnogorskog turizma, snimljenog po uzoru na Spaniju, Italiju i Francusku, to samo sto se usluge tice, a ove druge stvari sam nemocan, to bi trebalo da odradi drzava. POZDRAV
 
paradizo:
Codemaker, nisam siguran da li cu u sezoni uspeti da uposlim objekat( puno za prazno) inace bi imao i ti makar tri dana gratis. Ali zbok toga sto za sezonu nisam siguran hoce li biti praznog mjesta(jer je jos rano) zato pozivam i tebe sada, po istom postupku kao i ovu devojku, izvolte vrata su vam otvorena na moj racun.
Tacno, radi se o novom tipu Crnogorskog turizma, snimljenog po uzoru na Spaniju, Italiju i Francusku, to samo sto se usluge tice, a ove druge stvari sam nemocan, to bi trebalo da odradi drzava. POZDRAV

Hvala na ponudi, cenim to i zato verujem da ce i od CG turizma biti nesto sa ljudima poput tebe.
Nazalost, za sada nemam dobro misljenje (mada ga ti i tebi slicni polako menjaju) o CG turizmu, pa ne svracam u CG vec jedno 5 godina. Imam kucu na 2 sprata u Susnju, ali eto nisam 5 godina letovao tamo. Za sada je moj favorit iskljucivo Grcka, gde letujem tih 5-6 godina.
No, ako tako nastavite i bude vas tebi slicnih sve vise - vidjacemo se pocesce :)
Svako dobro
 
codemaker:
Hvala na ponudi, cenim to i zato verujem da ce i od CG turizma biti nesto sa ljudima poput tebe.
Nazalost, za sada nemam dobro misljenje (mada ga ti i tebi slicni polako menjaju) o CG turizmu, pa ne svracam u CG vec jedno 5 godina. Imam kucu na 2 sprata u Susnju, ali eto nisam 5 godina letovao tamo. Za sada je moj favorit iskljucivo Grcka, gde letujem tih 5-6 godina.
No, ako tako nastavite i bude vas tebi slicnih sve vise - vidjacemo se pocesce :)
Svako dobro
Kad dodjes ovamo, svrati onda na kafu, HOTEL PHAROS
 

Back
Top