Nocni zivot Zajecara

prolaznik :)

Početnik
Poruka
1
Trenutno aktuelan klub u Zajecaru je rupcaga Arena! Nazalost, jedini kvalitetan je zatvoren, pa je izbor nikakav!
Stanovnicima ruralnih sredina omiljen club, sa najgorim izborom muzike i jeftinim, golim srednjoskolkama, zaduzenim za animiranje publike i pruzanje raznih usluga.

Pab je sjajan, morao bi raditi duze i nadmasiti rupetine!
Zajecar zasluzuje jedan kvalitetan klub! 8-)
 
prolaznik :):
Trenutno aktuelan klub u Zajecaru je rupcaga Arena! Nazalost, jedini kvalitetan je zatvoren, pa je izbor nikakav! Stanovnicima ruralnih sredina omiljen club, sa najgorim izborom muzike i jeftinim, golim srednjoskolkama, zaduzenim za animiranje publike i pruzanje raznih usluga. Pab je sjajan, morao bi raditi duze i nadmasiti rupetine!
Zajecar zasluzuje jedan kvalitetan klub! 8)

Mozda je vrucina u Areni, sto si na kraj srca??? :lol: :lol: :lol:
 
he,he,...kakav opis Arene...Svaka cast...
U taj AMBAR se nisam popeo godinu dana...Koliko mrzim to sabansko mesto da bih ga bez problema digo u vazduh!!!!
BB i + su mlatke....izlaze sponzori ruzni kao mazge puni kesa i njiho sponzorusice...Nije mi jasno kako samo stanu svi u onaj cumez????
Po meni je najlepsi ambijent u Pabu,Pinku-da se ode na pice pridvece,i Euro club za izlazak....
Mada CLUB POZORISTE je jako lepo sredjen,ne znam da li neko od vas bio ali stvarno je extra atmosferica u nutra!!!!!!!
poZ
 
Ljudi ima novo gotivno mesto za izlazak u ZA!!!!
Ja ne znam gde sam bio do sada jer se mesto otvorilo jos pre mesec dana!!!!
Inace mesto se zove GETO BIZ ili nesto slicno tome....a to je u stvari lokal nekadasnje picerije CAR!!!!
Idite tamo da vidite atmosferu!!!!Muzika je extra i raznovrsna...od HIP HOPa domaceg do roka!!!!!
250 dinara 3l piva na tocenje za stolom!!!!
Idite verujte mi ja sam se super proveo u petak!!!!!!!!
 
Plus,Arena,Big Ben nisu mesta po mom ukusu.
Tamo izlaze uglavnom neki nafurani tipovi i ribe,mamini i tatini sinovi i ostali shljam.
Vise volim da odem u Z na pivce pa posle u AKT.
U AKT izlaze u glavnom opusteni i cool ljudi.
Poseticu bas taj GETO BIZ da vidim kakvo je to mesto.
 

Back
Top