Najbolji znak u krevetu !!!

Kazu ko jednom provede noc sa skorpijom pamtice je do kraja zivota(mislim s muskom skorpijom),
bikovi takode visoko kotiraju na rang listi,amo sto su oni previse ljubomorni i posesivni,za lavove neznam ali mislim da su dominantni,a ribe su mlakonje barem se meni tako cini.Izaberi...
 
palachinka:
ja sam cula za skorpije i bikove, ali lavovi ne spadaju u ovu kategoriju jer se oni nekad mnogo opuste i ne rade nista jer hoce samo da uzivaju.

Bikovi i Škorpioni sigurno.

Sa Lavom mnogo buke i urlanja ni oko čega. Jedino sami sebe umeju beskrajno da hvale i po tome im niko nije ravan. Ako pitate Lava niko nije :roll: moćan kao on. Ribe uopšte nisu za zanemariti i umeju da budu strašno izdržljive i nežne, pažljive i strastvene. Ne propustiti već :) oprobati, obavezno.
 
Koliko sam čula od drugara koji se bave astrologijom i devojčice se "igraju" - previše cijuču i skakuću, vrte se i prevrću, sklone su da preteruju sa akrobacijama pa sve više liči na cirkusku arenu...:( to je neki opšti utisak
 
Aha, dakle, skorpije ubedljivo vode... tu su i bikovi... neko je spomenuo i device, zatim blizance.. Zanimljivo niko ne spomenu ovna... on onako prodoran, prvi znak zodijaka.. A vaga .. ni vaga cini mi se nije za zanemarivanje... Vodolije? One su sklone promenama..., pa ni njih niko ne spomenu...
A sad, recimo... da li to sto su skorpije (kako se vecina slozila) najbolje u krevetu.. da li to podrazumjeva iskljucivo vestinu vodjenja ljubavi... ili jos nesto drugo (npr. sado-mazo fore)???????????????????
 
Ovan previse misli na sebe u sexu i ne uziva u sexu kao ostali...
Device ne znam, ali cisto sumnjam da su dobre, jer kod njih ni carsaf ne sme da bude zguzvan, a ne nesto drugo...
Vaga??? hmmmm..... u tolikom trudu da ugodi partneru, ne moze da se opusti...
A vodolija... hah, pa reci cu vam za koji dan (trep, trep), rekla bih da su dosta ekstremne, ipak su to deca urana...
I pravo pitanje postavi ovaj cajic ispred mene? Po cemu se sudi kakav je ko u krevetu?
Ja bih to pre podvela pod slaganje, ha? tj. ko se sa kim u krevetu najbolje slaze...
 

Back
Top