SEX...LAZI i MP3 DOWNLOAD

NA NETU SAM NAJCESCE U VREMENU:

  • od 20.00 do 24.00

    glasova: 11 28,2%
  • od 22.00 do 02.00

    glasova: 7 17,9%
  • od 24.00 do 05.00

    glasova: 3 7,7%
  • od 08.00 do 12.00

    glasova: 5 12,8%
  • od 12.00 do 18.00

    glasova: 3 7,7%
  • od 18.00 do 22.00

    glasova: 5 12,8%
  • kad mi roditelji braca i sestre ne koriste telefon

    glasova: 1 2,6%
  • ne razumem anketu...totalno je glupa

    glasova: 13 33,3%

  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .
Veliku vecinu vremena na racunaru provedem resavajuci stvari za posao.Na netu "kradem" muziku i filmove, shoppingujem on line i komuniciram sa meni dragim ljudima koji su rasuti svuda po svetu.Nikada ne razmisljam o tome sta drugi ljudi cine na netu i kako provode vreme.Ipak je to samo njihova stvar i mogu samo da kazem da im zelim lep provod, ma sta god da cine.
Big Brother is watching you u svakom slucaju :-)!
 
bejbica:
Veliku vecinu vremena na racunaru provedem resavajuci stvari za posao.Na netu "kradem" muziku i filmove, shoppingujem on line i komuniciram sa meni dragim ljudima koji su rasuti svuda po svetu.Nikada ne razmisljam o tome sta drugi ljudi cine na netu i kako provode vreme.Ipak je to samo njihova stvar i mogu samo da kazem da im zelim lep provod, ma sta god da cine.
Big Brother is watching you u svakom slucaju :-)!
Imas neku dobru lokaciju za skidanje filmova? :)
 
soundtrack iz NIGHTMARE BEFORE CHRISTMAS je recimo moj predlog za predstojece dane...
 

Prilozi

  • nightmare092qo.jpg
    nightmare092qo.jpg
    14,3 KB · Pregleda: 2
Samantha Jouns:
Mislim da bi bilo najbolje da se ja "manim" neta jer sam se uzasno navukla na ovo :lol:
Jer cu inace da dobijem ogroman racun za tel a i necu zavrsiti fax ako se budem ovako zezala na netu....
Ma zavrsices ti fax 8-) ....kad budes morala sama da platis racun...i budes prinudjena da radis teske fizicke poslove...recimo da ides da kupujes novine,hleb,mleko i sl. ...shvatices koliko je skola za zivot vazna... :lol:
 
Pirate:
Ma zavrsices ti fax 8-) ....kad budes morala sama da platis racun...i budes prinudjena da radis teske fizicke poslove...recimo da ides da kupujes novine,hleb,mleko i sl. ...shvatices koliko je skola za zivot vazna... :lol:

Ja bih te zamolila da me pustis jos malo da uzivam u mastanju i u detinjstvu ,....nemoras da me vracas u realnost,..znas i sam koliko znas da mi pokvaris iluzije svojom iskrenoscu...Idi leci se bolje 8) 8)
I misli na moje dve "drugarice" :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Samantha Jouns:
Ja bih te zamolila da me pustis jos malo da uzivam u mastanju i u detinjstvu ,....nemoras da me vracas u realnost,..znas i sam koliko znas da mi pokvaris iluzije svojom iskrenoscu...Idi leci se bolje 8) 8)
I misli na moje dve "drugarice" :lol: :lol: :lol: :lol:
kom detinjstvu...pa nekad su mlade zene u tvojim godinama same donosile novine...barem petkom :lol: ...koliko ti uopste imas godina...17-18 reklo bi se 8-)
 

Back
Top